Yumurtalık İlk Tekne Avı

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında mehmet001 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet001

mehmet001 mehmet

Yumurtalıkta 04.05.2016 tarihinde ilk tekneden avımı gerçekleştirdim. Arkadaşlar tekneyle balığa gidiyorlardı sarı kağıdı çıkardım ve bu işe girdik sonunda. Tekneyle ilk açılmama rağmen tutma vs. olmadı yaklaşık 10 saat denizde kaldık. Baya bi acemilikler ve yorucu olsa da bu işi sevdim. Kullandığım ekipman emanetti bir arkadaşımın 2.00 kamış ki tekne için uzun geldi makine ise çok kaliteli bir şey değildi misina ise naylon misina idi.

önümüzdeki av için şu tesisatı kurmayı düşünüyorum yorum ve önerilerinizi bekliyorum, bütçe 350-500 tl arası avlar tekneden olacak.

Daiwa Proteus Boat Serisi 130 cm Olta Kamışı,
    Ryobi Ecusima 8000Vi 4BB Olta Makinası CNC KOL limited edition,
    misina çok çeşitli çok bilgim yok derinlik en fazla 100 mt kadar önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

• 11.jpg
      11.jpg
      Boyut:
      259,2 KB
      Okunma:
      2.923
  2. İnan01

İnan01 İnan Köse

Favori Kamış:
    Daiwa Crosscast 2.59 28-84 / Major Craft Skyroad 2.44 7-23
    Favori Makine:
    Shimano Twinpower HG 4000 / Shimano Stradic Ci4 3000
    En İyi Avı:
    Balık
    Tebrikler Mehmet, ilk av için güzel "griler" :) Aradaki Granyöz'ler biraz küçük kalmış ama ilk av için böyle ufak kazalar olması normal. Çok daha güzel avların olsun :)

3. Riggs

Riggs metin

Favori Makine:
    Shimano
    En İyi Avı:
    Levrek
    Tebrikler. Güzel av olmuş. İlk av olması, emanet malzeme kullanman tuz biber olsun. Yeni alacağın ekipman için biraz bütçe de önemli. Rastgelsin.

4. mehmet001

mehmet001 mehmet

teşekkürler ekipmanları edinip sürekli tekrarlıyacam inşallah.