Yaban TV/Cüneyt Berker

Konu, 'Videolar' kısmında Balikci34 tarafından paylaşıldı.

1. Balikci34

Balikci34 selim

Favori Kamış:
    Sportex,Shimano
    Favori Makine:
    Shimano,Daiwa,Dam,Abu
    En İyi Avı:
    Turna
    Yaban tv de oynayan,Cüneyt Barker beyin ,büyük Balık serisinin videosunu seyreden varmı? Varsa yorumlarınızı duymak isterim..

Ben çok olumlu gördüm Cüneyt beyin serisini,ilk defa Yaban TV de güzel bir balıkavı programı izliyorum,tebrikler bu seri için...

Not:bu ara konu başlığında Cüneyt beyin soyadını yanlış yazmışım,doğrusu BARKER olmalıydı...

2. makca

makca Mehmet AKÇA

En İyi Avı:
    ALABALIK 50cm(HAVUZDA)
    Bende devamlı seyrediyorum.Ama yapılan balıkçılık klasik balıkçılık.Bizim beklediğimiz modern balıkçılıkla klasik balıkçılığın karıştığı bir balıkçılık.Programı izlediğin zaman pek bir bilgide yok.Balığa giden bir usta yakalanan balık, evde yapılan takım.Neyin ne için nasıl yapıldığına pek değinilmiyor.Cüneyt BARKER kendi çevresinde ustadır ve ben ustalığını tartışmam.Benim kafamdaki balıkçılık programları böyle değil.Seyrediyormuyum.Evet.Emeği geçenlere bende teşekkür ederim.

3. Balikci34

Balikci34 selim

Favori Kamış:
    Sportex,Shimano
    Favori Makine:
    Shimano,Daiwa,Dam,Abu
    En İyi Avı:
    Turna
    Mehmet abi,modern balıkcılık derken,kamış makina ile yapılan balığı kast ediyorsanız,evet eski yöntemle yani el olayası ile yapılan avları görselleştirmişler..
    Bilgiye gelince,bence bayağı bir bilgi paylaşımı var ama çekimi yapan arkadaş biraz zomu iyi yapabilir,kamerayı dahada Cüneyt beyin ellerine yaklaştırabilirdi,böylece yapılan daha net ortaya çıkardı..

Tamamına bakarsak artıları eksilerinden daha çok olan bir seri olmuş..
    Mehmet abi,yanlış anlamazsanız size bir sorum olacak,Siz ne gibi balıkcılık programlarından hoşlanırsınız,kafanızdaki balıkcılık nasıl bir programdır onuda yazarsanız öğrenmek isterim:)...

4. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    Bende 1-2 kere rastladım. Güzel bir program bence. Elbette daha iyi de olabilir ama bardağın dolu tarafından bakmak lazım bence. :)
    Dülger takımı yapıyorlardı, misafir vardı tamamını izleyemedim ama çift iğneli bir takım yapmıştı, ak yemle avlamak lazım dediğini hatırlıyorum ki ustaların canlı balıkla avladığını çokça duymuşuzdur.
    Denizi dürbünle izliyor, oynak görürse avlanmaya çıkıyordu. :D

Aklımda şimdilik bunlar kaldı. :D Program tecrübeleri arttıkça daha iyi zoomlamalar, daha güzel çekimler ve avlar yapacaklardır sanırım.
    Programda emeği olanlara teşekkürler.

5. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Hic denk gelmedim ama baliktayiz adli bohcacivari ve son derece acemice hazirlanan bir program izledikten sonra elimdeki kartlara bakmadan gorup artiriyorum. Muhakkak baliktayizdan iyidir.

6. makca

makca Mehmet AKÇA

En İyi Avı:
    ALABALIK 50cm(HAVUZDA)
    Ben hangi programı bulsam seyrediyorum.Adamın biri eline sopa alıp balık yakalasa onu bile seyrediyorum.
    Modern balıkçılık derken kamış makina ve yeni ekipmanlar ile yapılan balıkçılığı kastediyorum.
    En basitinden şöyle düşünüyorum.Kameraya karşı takım bağlıyorsun.Usta diyorki ben mustad iğne kullanıyorum,ama hangi model hangi numara ve niçin onu kullanıyorsun anlatırsa daha iyi olmazmı?
    Usta diyor ben fransız kaşık kullanıyorum,şu marka bu iyi işte hemen araştırmaya başlıyoruz bizim için bir tiyo.
    Masada kurşunlar var demeliki böyle bir kurşun kullanıyorum.Bunun avantajları şunlardır.
    Kısacası bir balıkçılık
    programı sade balık yakalamamalı seyredenlerede tiyolar vermeli.