SAHTE TEKE...

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında Angelus tarafından paylaşıldı.

1. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Henüz denemedin galiba Yıldıray?:)

2. western222

western222 Süleyman

Favori Kamış:
    RON THOMSON TYRAN 2.70 cm
    Favori Makine:
    DAM QUICK EFFZETT 735 RD
  3. Angelus

Angelus Yıldıray Yıldırım

yok nuri abi, hala kutusunda duruyor vallahi, evdekilerden fırsat yok ki balığa gideyim, iyice daraldım, bunaldım zaten. yakında ya patlama yapıp denizi kurutacağım, ya da sıkıntıdan patlayacağım banghead

4. erols

erols Erol Safak

Favori Kamış:
    Shimano Catana CX240M 10-30gr, Daiwa CrossFire CFS270MH 10-40gr
    Favori Makine:
    Mitchell Avocet II G4000F, Shimano Nexave 4000RB, Daiwa Laguna 3000-5Bi, Spro Passion 740
    Yıldıray Bey sahteleriniz hayırlı uğurlu osun, inşallah bereketli avlarda kullanırsınız.
    Bu sahteyi bir arkadaşım bana Hong Kong'dan hediye olarak getirmişti (pakette 10 adet var). Sahte iri bir teke büyüklüğünde ve sahtenin orta iç kısmı ile çelik tel köstek üzerindeki yeşil gezer boncuk fosforludur, yani üzerilerine ışık tutulduğunda karanlıkta parlıyor. Bu sahteyi spin kamışla sadece bir sefer kullanma imkânım oldu ve şans bu ya, yaklaşık 2,5 kg'lık bir minekop yakaladım. Sahtenin kendi ağırlığı spin kamışla uzağa atmak için biraz yetersiz olduğundan Carolina Rig sistemi kullandım. Levrekte de çok iyi iş yapacağını düşünüyorum.
    Geçen haftasonu Forum İstanbul'daki Decathlon mağazasında bu sahtenin benzerini gördüm ve 1 adet fiyatı yanılmıyorsam 13 TL civarındaydı, fakat bendekilerle aynı değildi, yani üzerinde fosforlu boncuk yok ve sanırım sahtenin iç kısmı da fosforlu değil...

5. Angelus

Angelus Yıldıray Yıldırım

işe yaradığını duymak mutluluk verici. yazdığım gibi ne yazık ki daha kullanma fırsatı bulamadım.
    umuyorum ki ilk fırsatta deneyip sonucu paylaşacağım :)