Yurt dışından kano alma hakkında

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında KEFALKIRAN tarafından paylaşıldı.

1. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Uçak kargolarında ölçüleri belli standard kocaman sandıklar kullanılıyor. Yollanacak kargonun bu sandığa sığabiliyor olması gerekiyor. Çapraz koyalım filan yok, IATA'nın kuralları yasaklıyor.

Gemi için böyle sıkıntılar pek yok. Fakat aynı sıkıntılar gene var. Gemde standart paletlerle taşınan paketlerdir. Bu şey palete sığmaz. Ayrı denk yapılması gerekir. Ama zaman çok ciddi şekilde gecikebilir. Birde manifesto vs. meseleleri girer işin içine ve maliyet artar.

Ha, tipik ithalat durumunda gemi çok daha ucuza gelir.

Velakin, şunu atlıyoruz. Gelecek şey halis çin malı.

Bir belgeselde, çindeki taklit eşya ile mücadele anlatılıyordu. Versace çantaya adam bakar bakmaz taklit dedi. Ekledi, eğer aynı kalitede yapsalar, zaten aynı paraya çıkıyor. Bunun gibi, böyle ucuz olması, kaliteden bir sürü ödün verilmesi demek. Ben olsam, bunun kalitesine hiç güvenmezdim. Evet, sorunsuz gelebilir, hatta kaybolursa yenisi de gelebilir ücretsiz. Ama ne gelir, gelen şey ne kadar tatmin edici olur?

2. korayandroid

korayandroid Koray

Fiyatina tam bakmadim ama maceraya girmek isteyen varsa atiyorum forumda cuzi bir miktar herkes öder kargoyla gelirse eger herkes almaya cesaret eder ne dersiniz? Yalniz bu dedigimi suyun ortasinda batma ihtimalinizi es gecerek soyluyorum.Kalitesini de gormus oluruz.Balikavi.net kayak fishing teami de kurmus oluruz :D

3. ozgurcan

ozgurcan Özgürcan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Çapari ile havada uçan martı ve tabii ki hemen serbest bırktık! (Gülmeyin, şahitlerim bile var)
    Bir dönem araştırmıştım. Türkiye'de mevcut satılanlar içerisinde pedallı modeller bulamammıştım çünkü pedal avlanma sırasında çok ciddi avantaj sağlıyor. Bu yüzden alacağınız modeller ile ilgili ciddi araştırma yapmanızı öneririm. Elektrikli motor takılacak şekilde modifiye edebiliyorsunuz. Size bir link paylaşacağım, buradan yola çıkarak almak isteyen arkadaşlar için yardımcı olacağını düşünüyorum.

https://www.facebook.com/KayakFishingMagazine?fref=ts

https://www.facebook.com/AdventureKayakMagazine