Takımın çantası(Yeleği)

Konu, 'Takım Çantası' kısmında KARAHANLI07 tarafından paylaşıldı.

1. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Kıymetli büyüklerim güzel kardeşlerim canım arkadaşlarım hepinize kucak dolusu sevgilerimi sunarak konuyu açıyorum...Malumunuz beni yine kaşıntı tuttu bişeyler alasım var ama siz değerli hobidaşlarımın yorumları benim için çok önemli.Spin avlar için kendime bir yelek düşünmekteyim ve tercih edeceğim yelek max.130tl yi geçmemeli.Ama ben aşağıdaki yeleği beğendim...ceplerinin büyüklüğü içine sahtelerimi koyduğum organizer kutuyu rahatlıkla ala bilecek boyutta gibi gözüküyor...Sorum şu ki siz spin avcılıkta yelek kullanıyor musunuz?Memnun musunuz? sahteleri sakladığınız organizer kutular yeleğinize sığıyor mu?Dikkat etmem gereken nedir?Kendinze iyi bakın :thumb:

http://www.avdeposu.com.tr/?urun-19161-batu-oltaci-yelegi

2. xcebeci

xcebeci umut semi yavuz

En İyi Avı:
    geri saldıgım yapraklar...
    abi yanlışanlama ama aliexpres, e-bay gibi sitelerden cok daha ucuza ve cok daha guzel urunler alabilirsin...idk bende yakında sipariş edicegim...

3. KARAHANLI07

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    güzellik önemli değil kardeşim işlevi önemli :thumb:

4. KARAHANLI07

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    345 kişi görüntülemiş etmeyin be ey cemaat :O

5. akliman

akliman deniz

Favori Kamış:
    okuma vsystem 2,70
    Favori Makine:
    shimano exage 3000 sfd+okuma trio
    En İyi Avı:
    kaçırdığımın yarısı :)
    Abi ben önceleri sadece yelek kullanırdım.sahtelerimi de kendi kutularıyla ceplerine doldururdum.başlarda iyiydi,ama kutular eskidikçe sahteler dışına çıkmaya başladı ve kancalar yeleğe saplanmaya başladı.yeleğin fermuarları da deforme olunca kullanmayı bırsktım.gittim decathlondan şu fotografmakinası çantalarına benzeyen çantalardan aldım.35 tl gibi uygun bi fiyata.içinde 4 adet organizer kutusu var.ön gözüne de yedek misinamı,çakımı,telefonumu ve anahtarlarımı rahatça sığdırabiliyorum.

6. KARAHANLI07

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Dostum zaten almayı düşündüğüm ürünün fiyat çıtası da kalitesi de belli bir kapasitede.Zaten ömürlük birşey almak niyetim yok.Olsa açarım kesenin ağzını ama okadar para harcamaya deyecek balık bizim Antalya da ne yazıkki yokidk sadece kılık kıyafet konusunda artık bi çekidüzen vereyim istiyorum resmimdeki gibi olmaktan bıktım artık:laughing: yüz yılın rüküşü:laughing: :laughing:

7. Dubara33

Dubara33 Mustafa

Horizon marka yelekleri ve bel çantalarını inceleyin derim. bass yelek ve bora yelek gayet güzel.

8. KARAHANLI07

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    horizon dan alacağım kesin.de biraz uyanıklık yapıyorlar gibime geldihihi kendilerinden başka hiç bir firmaya stoklu toptan satış vermemiş alışveriş sitelerinde ya stok sorunuz ya sınırlı sayıda ya yolda ya arayın bizi gibi seçenekler veriyolar:eek: kendileri de önce parayı ver sonra ben üreteyim sana 1 haftaya yollarım bilan diyor ve kapıda ödeme imkanları da çok usta bir manevra ile yok.benimde inatçı tarafım tutarsa ya başka bir yerden alacam ya da başka bir marka ama aynı özellikte alacam...:thumb: dur bakalım zaman neler diyecek...:)

9. MADMAN

MADMAN KEMAL

Favori Kamış:
    DAİWA TOURNOMENT 270 AGS+ DAİWA TATULA 210 YUKI TAYLOR Q5 420 SURF
    Favori Makine:
    SHİMANO AR-C AERO CI4+ 4000XG DAİWA TATAULA R BAİTCASTİN OKUMA salina sa 2 16000 Daiwa Caldia 4000
    En İyi Avı:
    sevgili eşim :)
    kanka merak etme ben gidip bakacam senin işini çözecem ama bu aralar iyi yoğunum kusura bakma unutmadım halledecem

10. Dubara33

Dubara33 Mustafa

Valla ben gittim kendim aldım. Mütevazi bir dükkanda iki kişi mükemmel ürünler çıkartıyorlar. Bayilere satışla ilgili de her bayiden 3-4 tane ürün siparişi geldiği için uğraşmak istemediklerini söylediler. O kadar ustalaşmışlar ki gözümle görmesem el işçiliği olduğuna zor inanırdım. Üstelik istediğiniz ürünü tarif ederseniz dilediğiniz gibi modifiye de ediyorlar. Yorumumu soracak olursanız işini iyi yapan güvenilir insanlar. Tavsiye ederim.

Kemal Bey gidecek olursanız Demet metrodan çıkınca direk sağa yürüyün. Diriliş parkının tam karşısında zemin katta bir dükkan. Tabela mabela yok. Ben ilk gittiğimde zor buldum size kolaylık olsun.

11. KARAHANLI07

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Eyvallah kanka:thumb:

12. KARAHANLI07

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Kardeşim yüreğime su serptin çok iyi oldu bu yorum.Sağol varol:thumb:

13. Dubara33

Dubara33 Mustafa

Ne demek abi sen sağol. Söylemeyi unuttum, sahibi de sıkı bir atçek ve fly avcısı.

14. KARAHANLI07

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    oooo:eek: her zaman söylerim fly avcıları,kıyı balıkçılarının zirvesindedir...neden mi?çok basit...onlar sahteleri kendileri yapar ve avlanacakları zaman ellerindeki imitasyonu bulunduğu bölgenin av popülasyonuna göre seçer kullanırlar ve gerçekten hem zor hem de yetenek isteyen bir yöntemdir.ben başlamıştım fakat bulunduğum bölge fly için uygun olmadığı için yarıda brakmıştım:thumb: