bursadan selamlar

Konu, 'Tanışalım' kısmında salihceki tarafından paylaşıldı.

1. salihceki

salihceki salih çeki

öncelikle bu sitenin diğerlerinden farklı olduğunu 1 aydır misafir olarak izlenimlerimden sonra karar verdim gerçekten ustalar ciddi konular buradaymış,
    herkese saygılar sevgiler, bol ve keyifli avlar dilerim.

ben; bursada kurumsal bir firmada çalışılyorum kendime 2 aydır cumartesi gecesi sabaha karşı 05:00 ile pazar sabahı 10:00'a kadar bu hobi içinde mesayi ayırdım, acemiyim yolun başındayım ama çok keyifli herzaman balık tutmak istemişimdir. burdan ustalara sesleniyorum o saatlerde ava çıkan abiler gel deyin ordayım sizden öğreneceğimiz çook şey vardır.

herkese saygılar. bol şanslar. rast gelsin inşallah.reeling

2. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Aleyküm selam Salih. Gönlünce avların, keyifli paylaşımların olsun inşallah.

Henüz ilk mesajlarda avdaş bulma umudun akamete uğrayabilir hele de sabırsızsan biraz, stres yapar ve belki de üzülürsün. Sabretmek lazım, biraz daha forumla içli dışlı olmak lazım. Geldim ve hemen alıp çıkayım beklentisi maalesef o sadece AVM'lerde geçerli. Havayı suyu iyice içselleştirip, yakınlık peyda etmek lazım.
    Ne zamana kadar? dersen bak işte onu bilmiyorum ama dediklerime inan. Bizler de aynı yollardan yürüdük.:)

3. orhan kucukbicmen

orhan kucukbicmen Orhan Kucukbicmen

Favori Kamış:
    El ile balık avlarım, bu şekilde avlandığım için çok mutluyum.
    Favori Makine:
    penn
    En İyi Avı:
    32 kilo Akdeniz kılıcı.
    Hoşgeldin Salih kardeşim, sana burada keyifli ve huzurlu paylaşımlar dilerim, bu arada balık raporlarını da bekleriz, paylaşmak çok güzel.:)