Yasei red sea bass ve Scimitar

Konu, 'Kamışlar' kısmında Plankton tarafından paylaşıldı.

1. Plankton

Plankton Salih

En iyisi gitmemek :laughing: :laughing: :laughing:

Fortuna saltiler gerçekten güzelmiş :) Neden 1 tane aldıysam :eek:

Exceler gerçekten çok hoşuma gitti, tek parça gibi, en ufak boşluk oynama yoktu. :thumb: x olanınada baktım o hoşuma gitmedi.Procaster a da iyidi bu arada onuda inceledim. :)

Red arc olsada görseydim keşke :) ama nete göre tüm ürünler ortalama 50 lira farkediyor :eek:

Teşekkürler , kullanıcı yorumu gelmesi güzel :) O modelide inceleyeceğim.
    Rastgelsin reeling

Özkan Abi banada sert lazım o yüzden fiyat ve kalite olarak tam aradığım kamış.Bakalım denk gelebilirsek seninkini denerim :) Görüşmek üzere rastgelsin reeling

2. volex21

volex21 Volkan

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40 Lineaeffe Spirit Surf 3.90 (fiyat performans 9/10)
    Favori Makine:
    Spro Red Arc 20'lik (Fiyat/Performans : 8/10)
    En İyi Avı:
    Levrek (57 cm - 2.100 gr ) Sargoz (700 GR kadar) Palamut (40 cm üzeri), Lüfer 40 cm, Çipura 950 gr
    1 tane almakla hata etmişsin. Bende 7 tane vardı, sağ olsun Serhat abi geçen hafta 6'ya indirdi. :D Ben hala istediğim rengini bulsam 3 tane daha alacam. :)

O fiyat gamındaki ürünlerde zaten boşluk falan olmaması lazım.
    Hatta bendeki Passsion da bile gram boşluk yok.

Bu hafta Dikilideysen, bende hafta sonu Dikili'ye gelirsem Redarc'ı görebilirsin istersen. Yanında, passion'la, Penn Fierce'de bonusu olur. :D

İnternet, elbette dükkanlardan pahalı.
    Ayrıca sert kamış ta tam senlik, dediğin gibi.
    Yalnız dikkat et, aynı atar kamışların farklı aksiyon modelleri arasında sertlik çok fark ediyor. Mesela M, Mh vs.vs. sertlik, yumuşaklık değerleri var kamışların. Alırken dikkat et.

3. befalcon

befalcon Sinan

Favori Kamış:
    Okuma V-System 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Daiwa Megaforce 2500
    En İyi Avı:
    Dağ Alası 26 cm.,, Torik 3 kg
  4. Plankton

Plankton Salih

İzmir deyim Volkan Abi yaklaşık bir haftadır.Bayramdan sonra geçerim anca Dikili ye. :)

Bu arada çağlar avın küçük olan dükkanına gitmişim ben :eek: hihi bende bu işte bir terslik var diyordum :D :D Daha büyük bekliyordum. :) Orayada gideceğim.Profil de İzmir yazıyor hiç bir yeri bilmiyorum hihi hihi :D

Şuan için kamış olarak orda fikrim değişmesse Okuma helios alacağım.Makine olarakta Shimano aernos , exage , daiwa herhangibiri :D varsa spro red arc :)

Tam karar veriyorum gidiyorum almak istediğim yok.O yüzden bıkkınlık geldi ne denk gelirse alacağım :)

İnceledim Sinan Abi teşekkürler. :) Güzel makine fakat nedense penn istemiyorum.Fiyatı çok uygun aslında :D

5. befalcon

befalcon Sinan

Favori Kamış:
    Okuma V-System 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Daiwa Megaforce 2500
    En İyi Avı:
    Dağ Alası 26 cm.,, Torik 3 kg
    Çağlar av da da Penn spinfisher e ikna etmeye çalışacaklardır. Eline aldığında tank gibi hissi uyandırıyor. Büyük dükkanlarına mutlaka git.

6. Plankton

Plankton Salih

Birazdan gideceğim Sinan Abi, şuan için Daiwa exceler s modelinde karar kıldım.Fakat yeni modeli çok daha hoşuma gitti görsellik olarak ve bir kaç yeni eklentileri var ayriyetten devri yüksek.Ebay den 216 liraya geliyor kargo dahil.

www.daiwa.com/reel/detail.aspx?id=743

Fakat bayiye gidince exceler s 3000 i 200 den aşağı bir fiyata verirlerse alabilirimde bi dolaşacağım bakalım.Yine içime sinmezse yeni modeli ebay den alacağım. :)

Rastgelsin reeling