bi tek benmiyim sabırsız

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında abdurrahmanoktn tarafından paylaşıldı.

1. abdurrahmanoktn

abdurrahmanoktn ABDURRAHMAN

Batı Karadeniz tarafında göllerde balık çıkarmı ki havalar ne zamandır iyi gidiyor 15 mart gelmeden şöyle bir iki sazan yada tatlı su kemali yakalasak da keyfimiz yerine gelse havalarda ne zamandır iyi gidiyor içimiz kıpır kıpır bi kaç güne balık Alabilirmiyiz acaba yorumlar görüşler??

2. baraküda007

baraküda007 fatih

toprağım bir karabüklü olarak söyleyeyim sana bizim oralarda bu mevsimde daha balık zor gölde tutmak istiyorsan eflani göletlerine git eskiden herkes hep oraya gidiyordu bağlığa tutulan balıklarıda çok gördüm ben karabükteyken hep çayda balık tutardım göl bana sıkıcı geliyor ama çayda balık tutmak içinde haziran ayını beklemek lazım

3. abdurrahmanoktn

Abi sorma ya bugun gittim Eflaniye iki dip bir şamandıralı attım tek bi sefer vurmadı akşama kadar çok canım sıkıldı bi tek bende değil güneşi gören gelmiş ama hepimiz eli boş döndük

4. abdurrahmanoktn

Kızılcahamam tarafındaki gölde varmıdır acaba??

5. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Tatlısu kefali için şamandıralı tek kanca takımla, tavuk ciğeri deneyebilirsin sevgili Abdurrahman.:)

6. baraküda007

baraküda007 fatih

kardeşim sen canını sıkma daha erken zaman var sabret kızılcahamamı bilmemde benim köyümde geredede bilirsin geredeye varmadan yolun sol kenarında bir göl var benim köyde o köyden aşağıda işte o gölde iyi sazan oluyor diye biliyorum ben hiç avlanmadım çünkü aşağıda çay var köyümüz çay kenarı olduğundan çayda tutardık ama o köyden olan arkadaşlar orada iyi balık tuttuklarını anlatırlardı bizim köyün kahvehanesine falan gelince birde yoldan bakınca gözükmez o gölün arkasındaki tepeyi aşarsan bir tane daha göl var orada ikisinede git hatta 2. gölden sonra bir göl daha var ama orada sülük oluyor toplayıp satıyorlar birde geredeyi geçtikten sonra yeniçağ ilçesinde yeniçağ gölü var orada çok balık olduğunu duydum daha önce gittim yeniçağ gölüne suyu tertemiz berrak çünkü dibinden kaynıyormuş sonrada suyu dereler halinde dağılıyor sağ sola o göl çok güzel birde daha önce sana özelden yazdığım avlakların hepsine haziran ayının 15inden sonra mutlaka git oralarda çok iyi balık var birde ismetpaşadaki kum ocağı göleti var birde eflanideki hangi gölete gittin orada okullu göletinde iyi balık oluyordu diye biliyorum

7. abdurrahmanoktn

Kefal için zaten öyle yapıyorum Tek kanca tavuk ciğeri şamandıralı ama işte onu da ancak yazın tutabileceğiz gibi

8. abdurrahmanoktn

İsmetpaşa kum ocağından ben geçen sezon bayağı balık aldım gümüş balığı kefal ikisinden de aldım. Dediğin aslanları da kaydettim yaza gideceğim oralara çünkü sular bulanık zaten bu aralar. O dipten kaynayan göl dediğin adı nedir gölün biliyormusun google Maps ten bir baksam nerdeymiş tam

9. baraküda007

baraküda007 fatih

YENİÇAĞ GÖLÜ gerededen sonra d-100 yolundan istanbul yoluna devam ediyorsun (otobana sapma) gerededen sonra sadece 15km yeniçağ ilçesi zaten ilçe gölün kenarında oraya girdinmi görürsün ama avlanma yasağında deneme orada çünkü dediğim gibi şehir gölün kenarında çabuk ceza yersin bahsettiğim diğer gölüde biliyorsun değilmi geredeye gelemeden yolun solunda ha birde geredenin içinde gerede gölü var geredenin içinden doğru yeniçağa giderken o da yolun solunda küçük bir göl ama her zaman balık tutan birileri oluyor oradada https://www.google.com/maps/place/Y...2!3m1!1s0x409d2ce300000001:0x42c7cd26314f0cca

10. abdurrahmanoktn

Yok zaten yasak dönemde avlanmam. Üç ay bekleyeceğiz artık ama yeniçağ gölüne gideceğim yasak olmadığı ve ilk fırsatımda