karabükte neresi denenebilir? mevsim uygun mu? intex explorer 200 (bilgiye aç amatör)

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında abdurrahmanoktn tarafından paylaşıldı.

1. abdurrahmanoktn

abdurrahmanoktn ABDURRAHMAN

Herkese selamunaleyküm arkadaşlar ve abiler. Forumu takip edip birsürü bilgi edindim ancak artık benim de birkaç soru sormam gerektiğine karar verdim.ben karabükte yaşıyorum bu yakınlarda balık avlayabileceğim bir yerler varmıdır bilen varmı. Çok uzak olmayan 100 120 km mesafede yerler de olur ancak dediğim gibi nerelerde avlayabilirim Kızılcahamam tarafında bir göl var orada balık bulabilirmiyim bu mevsimde acaba bu havada balık olurmu sazan falaN bu arada tatlı su avlarına bakıyorum. Birde bot almak istiyorum ancak bu konuda Bütçem kısıtlı kırk tl civarında bir bot var intex explorer 200 diye bir bakarmısınız iş görür mü idare edermi?

2. baraküda007

baraküda007 fatih

merhaba kardeşim sen karabük ün neresinde hangi mahallesinde oturuyorsun? ben karabüklüyüm karabükte doğdum büyüdüm köyümde gerede de ama 8 senedir antalyada yaşıyorum oradaki çaylarda çocukluğumdan beri balık avladım 2tane çay var biri araç çayı biriside soğanlı çayı ama kışın çayda balık avı zor olur su bulanık akar özelliklede araç çayı bulanıktır soğanlı çayı o kadar çok bulanmaz bence yazı bekle ama göl olrakta eflani göletleri melise gölü gerede ye varmadanda kapaklı ve keçi gölü var o çevrede ama gerede deki göller kışın donuyor

3. abdurrahmanoktn

abdurrahmanoktn ABDURRAHMAN

ben safranbolu da oturuyorum.. iki senedir çok heveslendim bu işe geçen sezon da iyice balık tutunca artık her fırsatta gitmek istiyorum ilk zamanlar 7-8 saatte sadece bir balık tutabilmiştim sonra dan biraz biraz öğrenmeye başladım

4. baraküda007

baraküda007 fatih

bende karabükteyken haftada 3-4 gün giderdim yazları giderdim sadece biz o zaman yosunla çok balık tutardık ama şimdi karabüke geri dönersem fly olta takımı alıp fly la balık tutmak istiyorum çay boyunu komple gezerek fly la balık tutmak istiyorum ben balıklar kayasından yukarıdaki karıt köyüne kadar o çay boyunu komple yürümüşlüğüm var çay boyunu iyi bilirim bence fly a başla ben karabükteyken fly nedir bilmiyordum ama eminim fly la balık tutulur bizim orada arada bir soğanlı çayınada git oralar daha sakin olur daha rahat balık tutarsın ben bildiğim avlakları özelden yazarım sana

5. FLY FİSH 81

FLY FİSH 81 FATİH

bende safran boluda kalıyorum öğrenciyim balıkçılık küçüklüğümden beri var fly alıp bende denicem acaba alabalık yerleri varmı şeker deresinden başka

6. FLY FİSH 81

FLY FİSH 81 FATİH

karabukte alabalık yerleri varmı acaba reeling

7. ceho1969

ceho1969 Sefa

Eğriova yaylasında göl var orada rastgele denerken güzel 1 tane alabalık gelmişti. Benim güzel dediğime bakmayın tatlısu balığından anlamam. 8-9 adet balık tutmuşken arkadaş o alabalığı görünce fotoğrafını çekmek istedi balıkçı arkadaşlarına göstermek için.