Bursa Karacabey Yardım.

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında serdar kırcı tarafından paylaşıldı.

1. serdar kırcı

serdar kırcı serdar

selamınaleyküm abiler bu hafta sonu için karacabey civarına gece beklemeli kıyıdan balık avı yapmak istiyoruz ( karagöz Eşkina Mırmır ) avları için önerebilceginiz yerler varmıdır acaba şimdiden Teşekkürler

2. karacabeyli

karacabeyli Lütfi ALAGÖZ

En İyi Avı:
    turna-2,5 kg.
    Yeniköy Malkara mevkiinde balıkçı barınağından polis kampına kadar olan kumsalda avlanabilirsiniz.özellikle maliye kampı civarı güzel mırmır yapar.liman içinde kefal tutabilirsiniz.

3. udas

udas utku

Favori Kamış:
    shimano alivio
    Favori Makine:
    shimano nexave 6000FB
    En İyi Avı:
    pisi 40cm minekop 45cm
    hevesini kırmak istemem arkadaşım ama bu dönemde ne limanda nede dışında hiçbir şey yok kayda değer. gerçi yinede kısmet bu işler bakarsın eşkina takılır oltana.

4. nertetiker

nertetiker ÖNER

Favori Kamış:
    REMIXON STORM SURF KAMIŞ 100-275G 420CM
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40 makine
    En İyi Avı:
    AVIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ :)
    geçen hafta boğazda denemeler yaptık. gitmeni pek önermem sahilden mırmır yoklaması yaptık. cok fazla mırmır yavrusu vardı. ve yem anında tırtıklayıp götürüyorlar. biraz daha beklenmeli.
    yinede sizin tercihiniz.

5. serdar kırcı

serdar kırcı serdar

yorumlar için teşekkürler gittik ve güzel bir deniz havası aldık :) dün gece karacabey kurşunlu limandan 6-7 adet eşkina almışlar ama 1 gün sonrası hiç birşey yoktu yemler olduğu gibi duruyordu

6. nester

nester Ersin

beyler ben nilüferde oturuyorum daha bursa da hiç deniz avına gitmedim o yüzden pek bilgi sahibi değilim.size bir sorum olcak.ben nilüferden karacbey sahil şeridine en kısa nerden girebilirim.bir de araçla kıyıya ne kadar yanaşabiliyoruz.googleearth den pek anlayamadım ne kadar sokulabileceğimi.bir de nilüfer çayının denize döküldüğü yerlerdeolta atma şansınız oldumu hiç ne gibi balıklar çıkıyor??