Rapala HUSKYJERK Hakkında Yardım.

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında ercan1977 tarafından paylaşıldı.

1. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Değerli balıkavınet üyeleri merhaba.Bir ahbabımın şiddetli tavsiyesi üzerine Rapala Huskyjerk HJ-12 SD Shad sahte edindim.Bu rapala'dan kullanan ve sonuç alan arkadaşlardan , değerli yorumlarını bekliyorum.Ahbabımın demesi , alltaki iki adet üçlü(çarpma) iğneleri çıkarıp , kuyrukta bulunan iğnenin bir parçasını yan keski yardımıyla kesip , ikili çarpma şekline getirerek , iğneye çelik ince tel yardımıyla iki adet ufak 1251 düz iğne ilave ederek , rapala'ya fileto zargana takıp , uzun olta şeklinde lüfer yakalandığından bahsetti.Mera olarak , Bursa-Gemlik Körfezi olarak bilgi verdi.Hem siz değerli dostlarla paylamak istedim , hemde uygun görürseniz değerli yorumlarınızı bekliyorum.Hepinize Bursa'dan selâmlar...ERCAN 1977 BURSA

2. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

Değerli üyeler merhaba.Eğer sakıncası yoksa , değerli yorumlarınızı bekliyorum.Hayat paylaşınca , bir o kadar daha güzel oluyor.Hoşçakalın.Selâmlar...ERCAN 1977 BURSA

3. suats

suats Suat

Favori Kamış:
    Lınefeeve okuma Dam
    Favori Makine:
    DAM okuma Ryobi Mitchel
    En İyi Avı:
    Kırlangıç 3 kg
    Huskey jerkler çok güzel sahtelerdir.Yeterki avlakda balık olsun.Ben bu sene bodrumda kıyıdan 2 kg civarı levrek aldım.Sana tavsiyem kıyıdan spin yapacaksan orjinalini bozma...

4. Soul

Soul Barbaros

Karpuz desenlisi ile sabah erken saatte tatlı suda 30 turna yakalamışlığım var.(biri hariç iade edildiler)