Kefal ve İstavrit için İğne Tavsiyesi

Konu, 'İğneler' kısmında ercan1977 tarafından paylaşıldı.

1. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Değerli balıkavınet üyeleri merhaba.Bugün owner 50355 chınu eye 5 no iğne aldım.Kısmet olursa ilk defa kullanıcam.Sasame F-724 iğneden daha ince bir iğne.Fakat sağlam görünüyor.Kefal ve karagöz avında kullanmak istiyorum.Daha evvel Sasame F-724 6no-7no iğne kullanmıştım.Çok memnun kalmıştım.Bilhassa kefal avında , misinanın patlama sorunu ortadan kalkıyor.Çünkü iğne halkalı olduğundan , verim artıyor.Sasame F-724 7no Kefal avında başarılı oluyor.Baştan yemleme yapmamız gerekiyor.Balık kafaları , iç organları ve ezilmiş balıkları , mazmoz (yemleme) yapıyoruz.Daha sonra da show yapıyoruz.Benim çok kullandığım iğnelerimden birisi de owner 50001 serisi iğnelerdir.Gerçekten bu avcı iğnelere , birçok avımda yer veriyorum.Son olarak da Sasame F-714 5no ve 9no iğneleri de iri istavrit ve kefalde de kullandım.Gerçekten jilet gibi iğneler.Sizlerinde kullanmış olduğunuz farklı iğnelerinizi ve açıklamalarınızı büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.Paylaşmak , dalında olmuş meyva gibi tatlı ve faydalıdır.Hepinize mutlu , huzurlu , bereketli , başarılarla ve extra trofe balıklarla dolu , sağlıklı bir hayat dilerim.Herşey gönlünüzce olsun inşaallah.İYİKİ VARSIN BALIKAVINET , İYİKİ VARSINIZ SİZ DEĞERLİ BALIKAVINET ÜYELERİ...ERCAN 1977 BURSA

Bedri bunu beğendi.