Tekneme Tente nasıl yaptırırım

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında kaygisiz tarafından paylaşıldı.

1. enginköp

enginköp engin köprülü

Deniz Merhabalar,

Yeni teknen hayırlı olsun.Kazasız belasız bol balıklı günlerde kullanırsın inşallah... Bot kesmedi desene :thumb: Bence en güzelini yapmışsın.

Sorduğun soruya gelince ;

Üst köşe bağlantılarını şu linkteki malzeme ile halledebilirsin.Bu linki incelersen sana gerekli tüm malzemeler var , hem de paslanmaz çelik olarak.

http://www.tekneyatshop.com/tente-ust-kose-baglanti-parcasi-mm-25-urun-kodu-11229

Bence de o bahsedilen meblağları ödemeden gayet başarılı bir tente yapabilirsin kendin.ayrıca insanın kendi üretimi malzemenin keyfi de başka oluyor.

Yok illa ben kıvırma ve kaynak istiyorum dersen , atatürk stadının karşısında 1.sanayi sitesi içinde hem istediğin profilleri hem de kıvırma ve kaynak işlerini yapabileceğin yerler mevcut.

Bu arada belki de hallettin bile ama bitince resimleri bekleriz mutlaka...

2. kaygisiz

kaygisiz Deniz Alkım

Favori Makine:
    Okuma Safina pro-65
    Ben 850 TLye 1. sanayi sitesinde krom dünyasında krom parçaları kıvırtıp. ek parçalarını aldım. Daha montajı yapamadım. Arka taraftaki direklerden birini 2 cm uzun kesmiş yaptırdığım yer. Pazar günü olamsı sebebiylede açık bir demirci yoktu o nedenle bu hafta cuamrtesiye kaldı yapım işi.