Derinlik Bilgisi İçin Mobil Uygulama

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında fsr tarafından paylaşıldı.

1. fsr

fsr ferhat

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.70
    Merhabalar,

Bot ile avlanırken derinlik bilgisini görebileceğimiz mobil bir uygulama var mı acaba? Özellikle android tarafında. Varsa bilgilerini buradan veya özelden paylaşır mısınız? Saros'a gideceğiz ama balık bulucumuz olmayacak bu sebeple arayış içerisindeyim. Bir şeyler okuyorum ama iyice kafam karıştı.

Teşekkürler.

2. aybasan

aybasan AYDIN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Peygamber balığı 1.5 kg
    var elbette tüm bölgelerin derinlik haritaları vs var..ayrıca gps ile o harita üzerinde ,stediğin yere derinliğe gidebiliyorsun tabi telefonunda yada tabletinde gps özelliğide varsa.Ben hem cep telefonuna hemde tablete kurdum gerçi daha ava gidip denemek kısmet olmadı ama sorunsuz çalışıyor programın adı " Navionics Boating"

3. kaygisiz

kaygisiz Deniz Alkım

Favori Makine:
    Okuma Safina pro-65
    Navionics boating de harita detayları yok ücretli harita alman lazım. Kullanman Gereken Navionics Marin Europa HD. Bu versiyonda hariyatı internetten indiriebiliyorsun proram üstünden. Bendeki 4.2.1 versiyonunda internet bağlantın açıkken program açılmıyor ama interneti kapatıp program açılınca interneti açınca sorun ortadan kalkıyor. Bu sorunun nedenini anlayamadım.

4. aybasan

aybasan AYDIN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Peygamber balığı 1.5 kg
    Yanılıyorsunuz şuanda samsung note1 Asus zenfone 6 cep telefonumda ve tabletimde bu program full olarak kurulu ayrıca internet açıkken vs durumlardada herhangi bir çalışma sorunu yok.

5. kaygisiz

kaygisiz Deniz Alkım

Favori Makine:
    Okuma Safina pro-65
    ben internetten indirdim. Yasal olarak satın alamdım. Marine Europa HD yukarıda bahsettiğim sorunları yapıyor. Cihazımda Sony Xperia Z1.

Ben Navionics Boating Europa HD yi kurdum ayrıntılı ahrita detayları yoktu. fakat Navionics Marina Europe HD kurunca harita detayları çıktı.

Belki soun benim internetten bulduğum versiyondada olabilir.