Meppsi uzağa atabilir miyim?

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında AhmetKurt29 tarafından paylaşıldı.

1. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Öncelikle herkese selamlar. Siz değerli balıkçı abilerim ve kardeşlerime bir soru sormak istiyorum. 2.5 gram ağırlığında 1 no meppsi 0.25 mm misina ile uzağa atabilir miyim? Uzağa atmam pek mümkün değilde mesela ters rüzgarda atabilmem mümkün olur mu? En azından 6-7 metre falan akarsuda avlanmayı planlıyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler. Umarım cevaplarsınız.
    Rastgele...

2. genckemo

genckemo kemal genç

Favori Kamış:
    okuma v system 240-okuma lure mania 185
    öncelikle kamışın atarı önemli.hedef balığınız ne trofe turna yada gökkuşağı yakalamayacaksanız 0,25 misinayada gerek yok.azami 0,18 misinayla daha verimli av yapabilir ve yeminizide daha uzağa atabilirsiniz.

3. KorkutAta

KorkutAta Muharrem

Favori Kamış:
    D.A.M FZ SPIN 215 CM
    Favori Makine:
    Okuma Flame 20
    En İyi Avı:
    sazan, 13,1 kg.; gökkuşağı alası, 2 kg.
    Kemal bey gerekeni yazmış, bence de misina kalınlığı 0,20'yi geçmemeli.Kamışın atar değerinin başlangıç değeri de 5 gramdan fazla olmamalı. 3-12, 5-15, 5-20 atar değerine sahip bir kamış idealdir.

4. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Peki öyleyse size çok teşekkür ediyorum beni bilgilendirdiğiniz için selamlar...
    :)

5. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    Bugün Remixon Supermaxim 0.18 mm misina aldım kullanmış olan abi ve kardeşlerime soruyorum ürün iyimi kullanırken beğendiniz mi?