18.10.2014 lüfer avımız

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında asım tarafından paylaşıldı.

1. asım

asım asım bartınlı

Arkadaşlar merhaba
    katılımcılar ben ve Ayhan
    yem:yaprak zargana
    kurşun:250 gr
    takım:rapala arkası
    ana beden 0,60,köstek 0,34 fuloracarbon
    Tutulan balık: 18 adet lüfer 7 parça sarıkanat
    Cumartesi sabah gün ağırırken merada yerimizi almıştık hava lodostu (saat 11:00 gibi kuvvetli poyraza çevirdi)
    ilk anlarda iyi balık yaptı sonra yavaşladı saat 11:00 de hava sertt yapınca 1 saate yakın mola verdik ve tekrar va devam ettik balık ara ara da olsa geliyordu lakin bu seferde caskonun lastiği dağıldı ve 45 dakikada da bununla uğraştım lastiği değiştirdikten sonra tekrar oltaları suya indirdik saat 15:00 da son balığı alarak ve balık devam ederken avı sonlardırmak zorunda kaldık malesef Ayhan arkadaşımızın misafiri gelecekmiş.
    Pazar günü balığa çıkamıyoruz sağlıcakla kalın

2. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Kofana,kalkan,kırlangıçlar
    Bereketli olsun.Tebrikler.Cumartesi günü bizim malum mera iyi balık yapmış.Bizim arkadaşlarda 27 lüfer ,17 sarıkanat almışlar.Resimlerde gördüğüm kadarıyla balıkların boyları iyi sayılır. Sabah 6.30'dan 11.30'a kadar kuvvetli balık yapmış.Sonra hava dediğiniz gibi sertleşmiş.Bereketli bir günmüş.İnşallah biraz daha devam eder ...

3. Aret

Aret Aret

En İyi Avı:
    Kalkan 4,5 kg. (Boğaz'da)
    Tebrikler abi gayet güzel av olmuş. Lüfer bu, yerinde duran balık değil. Bu haftada da biz boşa gezdik siz balık avladınız. Devamı için beklemedeyiz. Rastgelsin.

4. kefas

kefas Bülent

Rastgele kullandığınız rapala boy marka renk nedir bi sorumda takım için rapala arkası genelde yem dönüyor takımınızın resmini koyarsanız çok sevinirim tekrar rastgelsin

5. asım

asım asım bartınlı

sağol dostum,balık pazar ve sonrasında yine yapıyormuş

6. asım

asım asım bartınlı

sağol Aret,bugün bir duyum aldım ne kadar doğru bilmiyorum ama sarayburnu bayağı balık yapıyormuş,bugün yarın sizin sonrada bizim burada gibi ama hava durumları pek iyi gözükmüyor

7. bajoist

bajoist ufuk

Favori Kamış:
    otomatik olta
    En İyi Avı:
    çupra 1kg
    maaşallah tebrikler...

8. Aret

Aret Aret

En İyi Avı:
    Kalkan 4,5 kg. (Boğaz'da)
    Maalesef abi, balığı bir günle kaçırdık. Şimdi balık coşmuş ama önce lodos sonra poyraz fırtınaları kapıda. Bu hafta da balık almak kolay gözükmüyor.