İzmir - Karareis

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında unal0335 tarafından paylaşıldı.

1. unal0335

unal0335 Ünal Babacan

En İyi Avı:
    Halen büyümekte
    Sevgili balık avı ailesi tekrar merhaba..

Dün sabah saat 4 ten 10 a kadar Karareis Mercankoy da nasibimi aramak için bulundum. Fakat kaydadeğer birşeyler elde edemedim. Teknelerin sık sık geçmelerinden mi yoksa henüz balıklarım yaylım göstermediklerindenmi bilemedim. Yine sporumu yapıp evime döndüm. Diğer arkadaşların nasibi açık olsun. İyi günler.. :) :)

2. fztyasin

fztyasin yasin özkan

İnşallah bir dahaki sefer rast gelir. Spor yapmışsınız hiç yoktan iyidir, bu aralar kıyıdan pek balık çıkmıyor sanırım, bazı bölgeler biraz verimli ama daha tam başlamadı.

3. befalcon

befalcon Sinan

Favori Kamış:
    Okuma V-System 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Daiwa Megaforce 2500
    En İyi Avı:
    Dağ Alası 26 cm.,, Torik 3 kg
    Karareis e 2-3 hafta önce gidenler neredeyse boş iğne ile çupra alıyorlardı. Çiftlik patlamış. Cumartesi günü bende oradaydım. Akşama kadar 6 adet çupra ancak alabildim. Atar atmaz yemi alıyorlar ama iğneyi almıyor namussuzlar. Yani çiftlik kaçkını da olsa hayvan kurnazlaşmış hemen atlamıyor. Bir de papulasyon bayağı bir seyrelmiş ki yemi de seçici davranıyor. Gidecek arkadaşlara tavsiyem boşuna gitmesinler.

4. unal0335

unal0335 Ünal Babacan

En İyi Avı:
    Halen büyümekte
    haklısınız aslında gece avlarının daha verimli oldugunu biliyorum ama zaman meselesi işte :confused:

5. unal0335

unal0335 Ünal Babacan

En İyi Avı:
    Halen büyümekte
    Haklısın abi mayısta yapar biraz haziranda keser kısmet ağustosa kalır :)

6. mehmet0625

mehmet0625 Mehmet

Favori Kamış:
    okuma v system 240cm 10-40
    Favori Makine:
    shımano exage 4000 fd
    En İyi Avı:
    Lambuka 63 CM
    fabrika üretimi balıklar olsa denize atsalar yine bu insanlarda dayanmaz tüketirler kökünü kuruturlar gelde balığa hasret kalma...