adana avlaklarım ve bazı avlarım adanadan arkadaslarla tanısmak dileğiyle.

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında kurnaztilki tarafından paylaşıldı.

1. kurnaztilki

kurnaztilki ercan yeşil

Favori Kamış:
    silver star
    Favori Makine:
    tica ls 4500
    En İyi Avı:
    levrek 3.200 kg sazan 10,400kg
    değerli arkadaşlarım, ben denız avcılgında oldukça amatör yanıyım bir cok seyi arkadaşlardan abilerimden öğrendim. sağolsun orhan avsşar abi ilk sıkıştığımda aradığım danıştığım ve beni bilgilendirenlerden birisidir, ilk deniz avımı adanada Ahmet toprağım yani Ahmet avcı ile yapmıştık orhan abilerle beraber ogunden sora tatlı su avı bende bitti, resmen denıze asık olmuştum.
    ben şuan mardın de ozel sektörde yöneticilik yapıyorum,sırf bu denız sevdası için gun sayıyorum kontratımın bitimine. vel hasıl yaklaşık 25 sendir adanada tatlı suda avlanırım 80 e yakın avlağım var,sazan yılan balığı ve sekizbıyık olmak uzere cok avlakta mükemmel trofeler aldım, ozamanlar videolama paylaşma sansım yoktu ama face ve bazı dernekler aracılığı ile bu alışkanlığı edindim ve cok güzel dostlar kazandım. hepimizde vardır ya hangi yemle aldınız burası neresi veya balık mükemmel avlak harıka der meraklanırız, bende bu alışkanlık var ama herkese sormam fakat tanıştıktan sora szileri ozellikle3 ay sora adana ya tekrartasındıgımda mükemmel tatlı su avlaklarıyla avlacagım arkadaşlar edinmek istiyorum. ayrıca yılan balığında cok iddialıyım. bazı trofe videolarım bile var.
    ben şimdiden herkese hayırlı avlar diler. saygı ve sevgilerimi mardinden sizlere yolluyorum. ve umarım resileri yüklemeyi becermişimdir :)

2. Querorz

Querorz Fatih

Sizin gibi tecrübeli avcıları burada görmek çok güzel. Adana çevresinde deniz avlarında çok tecrübeli abilerimiz var burda fakat tatlı su deyince herkesin nutku tutuluyor :) . Adana, tatlı su avcılığı açısından da çok bereketli bir coğrafya. Sizlerden bir şeyler öğreniriz, inşallah.

3. mehmet sarıkaya

mehmet sarıkaya Mehmet Sarıkaya

güzel balıklar daha niceleri rast gelir inşallah

4. Çopur

Çopur Hakan ÇOPUR

En İyi Avı:
    İyi bir avım yok henüz :D
    Ne zaman derslerden aşırı derecede sıkılsam sürekli balığa dair hayaller kursam forumda Adana 'dan avlar paylaşılıyor, Allah'ım beni sınıyor sanırım (İnan abi bunu okursan özellikle sen yapıyorsun bunu haberin ola hihi hihi ) Abi gerçekten çok harika avlar özellikle yılan balıkları ilgimi çekti. Adana'ya geldiğinde yenilerini merakla bekliyorum. Rastgele reeling saygılarımla ..

5. emrekaya55

emrekaya55 EMRE

masallah masallahh allah arttirsin valla:))

6. biber kaptan

biber kaptan ali ören

Mayısta sezon açılıyor, Şuanda alabalık başladı, Sudak ve aynalı sazan avlamaya gidecek arkadaşların çoğu akşama doğru Orhanın orada toplanır ve Hep birlikte göle gidilir, keyifli ve bol sohbetli avlar yapılır. Gelince sizide bekleriz. Rastgelsin.

7. çaylak8181

çaylak8181 İLKER

Favori Kamış:
    OKUMA
    Favori Makine:
    PENN
    En İyi Avı:
    9 KİLO AKYA
    SELAM BENDE ADANALIYIM VE DENİZ TUTKUNUYUM,MALESEF BENİMDE TAYİNİM MARDİNE ÇIKTI.1 YIL KADAR BURDA KALICAM.MARDİN CİVARINDA BALIĞA GİDEBİLECEĞİM YERLER VARMI.BU KONUDA BİLGİNİZ VAR İSE VEDE YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

8. kurnaztilki

kurnaztilki ercan yeşil

Favori Kamış:
    silver star
    Favori Makine:
    tica ls 4500
    En İyi Avı:
    Nusaybin beyazsu alabalık- derik sazan- d.bakır göksu sazan şabut- ve son olarak hurs çay balığı.

rast gele.

9. MADMAN

MADMAN KEMAL

Favori Kamış:
    DAİWA TOURNOMENT 270 AGS+ DAİWA TATULA 210 YUKI TAYLOR Q5 420 SURF
    Favori Makine:
    SHİMANO AR-C AERO CI4+ 4000XG DAİWA TATAULA R BAİTCASTİN OKUMA salina sa 2 16000 Daiwa Caldia 4000
    En İyi Avı:
    sevgili eşim :)
    sa

tebrikler adanalı kardeşim :thumb:

10. aytan01

aytan01 abdurrahman

Favori Kamış:
    okuma helios
    Favori Makine:
    Okuma
    En İyi Avı:
    balık
    hemşerim maşallah çeşitlerin bol :) deniz göl hepsi mevcut orhan abi adanaya ne balıkçılar kazandırıyorsun valla helal olsun geldiğinde bir tatlı su organizasyonu yaparız inşallah 2.resimdekiler ne balığı ve adanamı ora 7.resimde dolaplıdaki sazlık mı

11. çaylak8181

çaylak8181 İLKER

Favori Kamış:
    OKUMA
    Favori Makine:
    PENN
    En İyi Avı:
    9 KİLO AKYA
    BEYAZSUDA ALABALIK OLDUĞUNU DUYDUM SANIRIM GÖKKUŞAĞI,MAPS LE AVLANABİLİYORMU YADA DİYARBAKIR GÖKSUDAKİ ŞABUT BALIĞI AT ÇEK YÖNTEMİYLE AVLANABİLİRMİ

12. kurnaztilki

kurnaztilki ercan yeşil

Favori Kamış:
    silver star
    Favori Makine:
    tica ls 4500
    En İyi Avı:
    bu videoyu izle kendim çektim sana yon verecektir ben hiç alabalık tutmadım cunku malzemem yoktu, ama deli balık var, süper popilasyon var.

göksuda sazan cok tutum videolarım var şabutta tutum ama bir karış gibi haddinden fazla hep suya iade ettim, orada meps ile göksuda iri sabutlar olduğunu duydum hatta yayın yavrularının bir tırıvırıya takılıp öldüklerinide gördüm. yanı balık cok ekipmanla gidersen boş gelmessin. tek iyi yanı ağcı yok. ama cok tırıvırı kullanılıyor malsefki burada denetleme makanızması sıfır. cok uğraştım ama tık yok. sadece sunu diyim 035 ipi kopran sazan yada sabuttu göremedik göksuda cok iri balıklar var onu iyi biliyorum. kendi avlarımın göksu ayağı yotubda videoları var görebilirsin kolay gelsin.

13. kurnaztilki

kurnaztilki ercan yeşil

Favori Kamış:
    silver star
    Favori Makine:
    tica ls 4500
    En İyi Avı:
  14. çaylak8181

çaylak8181 İLKER

Favori Kamış:
    OKUMA
    Favori Makine:
    PENN
    En İyi Avı:
    9 KİLO AKYA
    BEYAZSUDAKİ ALABALIK ORJİNAL DEĞİL SANIRIM MAPSLE AVLANILABİLİYORMU BİLGİNİZ VARMI.Bİ DE GÖKSU ŞABUT DEMİŞSİNİZ BU BALIK AVCI Bİ TÜR MÜ ,ATÇEKLE AVLANILANILABİLİRMİ ACABA

15. kurnaztilki

kurnaztilki ercan yeşil

Favori Kamış:
    silver star
    Favori Makine:
    tica ls 4500
    En İyi Avı:
    ben yemli dışında hiç avlanmadım maalesef bilgim yok.

16. çaylak8181

çaylak8181 İLKER

Favori Kamış:
    OKUMA
    Favori Makine:
    PENN
    En İyi Avı:
    9 KİLO AKYA
    NUSAYBİN BEYAZSU ALABALIK GÖKKUŞAĞI SANIRIM MAPSLE VERİMLİ AV OLUYORMU.ŞABUT BALIĞINI BURDA DUYDUM BUNLAR AVCIMI.BU GÖKSUDA AT ÇEKLE VERİM ALINABİLİRMİ