antalya turnaları

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında levrekolog tarafından paylaşıldı.

1. levrekolog

levrekolog kadir kınalı

En İyi Avı:
    3.5kg levrek
    bu gün yine levrek umuduyla sabahtan yola çıkarak meraya vardım deniz dünkünden daha sertti, hazırlayıp atçek yapmaya başladım balık atladı ama levrek değil turnaydı, balığı kenara alıp devam ettim ama levrek yoktu, daha sonra iki adet turna daha geldi biraz farklı sahte denemeleri yapıp eve döndüm sadece büyük olanın resmini çektim oda 80 cm geldi. hepinize hayırlı avlar dilerim inşallah daha iyileri size denk gelir, resim eklemeyi beceremediysem kusuruma bakmayın [​IMG]
    [​IMG] r

2. dental

dental ibrahim

Favori Kamış:
    okuma v spin 2.70 20-60 gr atar SHIMANO Vengeance Spin Shad 2.10 cmMH 10-40
    Favori Makine:
    ryobi ecusima 8000 vi Shimano ELF 3000
    En İyi Avı:
    75 cm baracuda
    antalya kıyıda bu aralar balık tutma oranları ne durumda.kıyı at çek nasıl.her seferde mutlaka balık tutuluyor mu.takıp var ama vurmuyor mu.bilgi verirmisiniz

3. levrekolog

levrekolog kadir kınalı

En İyi Avı:
    3.5kg levrek
    ben genelde su üstü sahtelerle avlanıyorum en az yüz çeşit sahte balık çeşidi var artık evde koyacak yer bulamıyorum hanımdan yediğim zılgıtın haddi hesabı yok ama dükkana girince almadan duramıyom, bir sürü balık tutmayan sahte balığım oldu,antalyada levrek başladı deniz hafif oynak oldumu balık tutacak bir çok yer var (gece motorsikletle 80 100 km gittiğim oluyor) ama aramak lazım ben tek bir yere gidip orada durmam en az iki üç merayı gezerim genelde birinde balık çıkar. amaç balık yemek değilki, balığı yakalamak, aynı sahteyle sen yakalarsın ben yakalayamam herkezin inandığı farklı yöntem var, ben sert maket balıkla avlanırken yanımdaki arkadaş silikon karidesle avlanıyor gece ayrı sabah ayrı gündüz ayrı, ben genelde hava karanlıkken büyük ve açık renk sahte hava aydınlandığında sahtenin boyunu küçültüp koyu renk sahte kullanıyorum kendim yaptığım sahtelerle daha iyi verim alıyorum bu çok geniş ve uzun konu saygılar, iyi avlar