ELEŞTİRİ ÖZ ELEŞTİRİ VE HAKKANİYET

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında bulut1383 tarafından paylaşıldı.

1. bulut1383

bulut1383 ilyas

En İyi Avı:
    lüfer
    bir arkadaşımla balığa gittim bana internetten kalkan avına baktığımda senin resmini gördüm dedi bende bakayım dedim balık avı sitesi çıktı baktımki bazıları yorum yazmış konu modoratör tarafından kaldırıldığı için cevap yazamamıştım bu arkadaşlara ve herkese söylüyorum ben sitedekilerin %98 arkadaş olarak görüyorum ve ona söylüyorum ben eleştiriyi severim eleştiri doğruyu bulmamızı sağlar ben 30 cm civarında (tam hatırlamıyorum)bir kalkan yakalamıştım tabi limiti bilmiyordum muhakkakak herkesin butür hataları olmuştur bazıarakadaşlar eleştiriyi aşmış sanki kendileri hiç bu tür şeyler yapmamış gibi evet limit altı kalkan yakaladım ve aldım ben kimse gibi 50 100 parça çinekop yakalayıp egomu tatmin etmiyorum günlük yetecek kadar yakaladığım balıklarla o günün keyfini çıkarıyorum kimse gibi havyarlı balık yakalayıp bunları yakalamak yasal deyip katliam yapmıyorum (yasal olsabile) bunlar sitenin müdavimleri olduğu için çoğu kimse bi şey demiyo doğruymuş gibi tebrik yağdırıyorlar şimdi adil olun ve kimin yanlış yaptığını söyleyin idk

2. HastaRuH

HastaRuH Erkan

En İyi Avı:
    55cm zargana--60 cm Lüfer (Kofana)--70 cm 3.750 gr Levrek
    Herkes başda hata yapar. Sanırım başladı resminizi kullanmış haberiniz olmadan. Geçmiş olsun. Herkes hata yapar devamı gelirse hata değildir ama hatanı araştırıp öğrenmişsen ilk yaptığını hata saymam ben. Doğruya giden yolun ilk adımıdır o.