Tica Talisman Tg 6000

Konu, 'Makineler' kısmında tevfikshah tarafından paylaşıldı.

1. tevfikshah

tevfikshah tevfik

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    .
    Merhaba Bu işe Gönül veren Emek veren Değerli Arkadaşlar..Uzun süre Araştırmalarım sonucun da (shımano-daiwa) özellikle makina tercihleri arasında karar vermeme ramak kalmasına yakın bu işe hem bilgisiyle hemde tecrübeleriyle olsun gönül veren bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine Tica Talisman Tg 6000 lik makinadan bahsetti..siz değerli büyüklerimin bu makina hakkında yapıcak yorumunu dikkate almak istediğimden sizlerinde fikirlerini almak istiyorum..Teşekkürler..

2. tevfikshah

tevfikshah tevfik

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    .
    Öncelikle Cvp verme nezaketinde bulunduğunuz için ***..ve yaşadığınız av tecrübesini de ki olayı da paylaştığınız için ayrıca ***..evet bi arkadaşım önerdi bu tica talismanı bende araştırdım sordum soruşturdum 1 kişi bile olumsuz yorum yapmadı sadece tek olumsuz eleştiri çıkabilecek arıza da servis sorunu söylendi..bunların dışında en ufak olumsuz bi yorum almadım..shımano spheros 8000fb önerdi..işin açıkcası 2 ürün arasında kaldım..:) miisina olarak ta Savagear Adrenaline HD Grey örgü misina 300mt önerdiler..anlıyacağın kafayı yedim abi..:) hımm kamış olarak da Okuma Trio Rex Surf 4.25m 100-250g Teleskopik Surf Olta Kamış..ben işin içinden çıkamadım..::)

3. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Bildigimiz bir makina olsa da soylesek keske. Tum bilgim fotograflardan ibaret. Tica marka olarak iyidir diye duymusuzdur sadece.
    Hayirli olsun

4. tevfikshah

tevfikshah tevfik

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    .
    benim de üzüldüğüm nokta bu işte..herkez de bi daiwa bir shımanodur gidiyor..Yok benim ki döver yok senin ki döver...farklı bi model önerildiğinde cvp veren 3/5 kişiyi geçmiyor..cevap veren de eh işte şöyle böyle diyor..neyse sağlık olsun..

5. makca

makca Mehmet AKÇA

En İyi Avı:
    ALABALIK 50cm(HAVUZDA)
    http://www.alanhawk.com/reviews/tlsmn.html

İngilizce ama google den çevir anlaşılıyor.

6. Zıpkıncı İbo

Zıpkıncı İbo İbrahim Can

Favori Kamış:
    Cressi, Mares, Tusa
    En İyi Avı:
    18 kg Akya
    Evvelce hakkında görüşler paylaşılan bir ürün. Forumda Talisman yazıp aratırsan çıkacaktır.

7. fatih celikci

fatih celikci fatih celikci

Ben bugün talisman 6000 modelinden aldım. Ağır devir olandan.4.3/1.
    İlk fırsatta deniz tecrübelerimi. Paylaşacağım.