HATAY SAMANDAĞ AT ÇEK YARDİM

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında eren1984 tarafından paylaşıldı.

1. eren1984

eren1984 yıldıray yıldırımoglu

SELAM ARKADASLAR ONCELİKLE ARANİZDA BULUNMAKTAN GRUR DUYDUGUMU BELİRTMEK İSTİYORUM BEN HATAYİN SAMANDAG İLCESİNDE YASİYORUM LİMAN CEVRESİNDE ATÇEK AVİ İLE AVLANİYORUM AMA HALA SİFTAH BİLE YAPAMADİM BU KONUDA YARDIM ELİ UZATAN OLURSA MEMNUN OLURUM SİMDİDEN TESEKKURLER

2. baraküda007

baraküda007 fatih

:welcome: to balikavi.net :D av saatleri çok önemli özellikle sabah suyunda daha verimli olur gün doğmadan 2-3saat önce başlayıp gün doğduktan sonra 1saat devam edersen iyi olur akşam suyundada olur ama sabah suyu daha iyi

3. adx

adx Adil

Favori Kamış:
    Vega Potenza Supercore, Olympic Graphiteleader Argento Compatto
    Favori Makine:
    Daiwa Certate 3012H, Daiwa Emblem Pro 5500, Daiwa Tournament Surf 45QD (Favorim, ama bende yok)
    En İyi Avı:
    En iyi avı kaç kilo mu? Şaka mı bu? Çinekop, çinekop. Herhalde 70-100 gram arasıdır :-)
    Cıvarda başka avlanan var mı, onlar balık alabiliyorlar mı; yem ile av yapılabiliyor mu; spin kamışla su üstünden mi yapıyorsunuz, başka bir teknikle mi?
    Ben orada hiç avlanmadım, ama Çevlik'ten Arsuz'a doğru giden yolda çok kayalık yerler, küçük koylar, girinti çıkıntılar olduğunu hatırlıyorum; oralarda verimli meralar olması gerekir. Ya da ters istikamette Asi'nin döküldüğü yerde de denemeler yapılabilir.

4. aknysfsrn

aknysfsrn AKINYUSUF

Favori Kamış:
    D.A.M SPEZIPOWER TELE SURF 420
    Favori Makine:
    Shimano aero
    En İyi Avı:
    Yumurtalık Pistaş mevkii LAGOS 5 kg
    aramıza hoş geldin abim öncelikle spin avcılığı için belli başlı kurallar vardır
    bunlar ;
    * Kullandığın makina 1000-4000 arası spin makinası olacak
    *Kullandığın kamış 240-260 arası 10-40 gram arası atarı ( LRF İÇİN DURUM DEĞİŞİR 5-15 GRAM )
    *Kullandığın Misina 22-28 arası (Örgü ise 0,30 un altı 8 x olanlar) monoflament ya flurorocarbon veya fluoro carbon kaplama olabilir
    *Sahtelerin Varmı yokmu bilmiyorum ama çantandada olmassa olmaz olarak öncelikle beyaz slikon bal rengi silikon yeşil slikon al
    sonrasında senin meranın uygunluguna göre su üstü sahteler al özellikle imkanlar doğrultusunda savage panic prey - max rap yada benzeri de olabilir
    yozurinin özellikle tobimarunun benzerleri yada kendisi duelin bir kaç modeli boyları 12 cm ve üzeri olursa uygun olur yine kafana takılan bir şey olursa özelden sana cebimi ve face adresimi veririm ben yardımcı olamassam yardımcı olacak arkadaşlarıma yönlendirrim saygılarımla rasgele şimdiden

5. mhmmtx

mhmmtx muhammet usta

Abicim asi nin döküldüğü yerde kum levregi gece yarısından sabaha kadar çıkıyor. Limanda saat veya zaman veremem arsuz yoluna doğru ise eski karakolun 30 metre ilerisinde yoldan geçen suyun döküldüğü yerlerde öğlen saati dışında her zaman alabilirsin.