Lüleburgaz turna avlağı önerisi..

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında Onurr34 tarafından paylaşıldı.

1. Onurr34

Onurr34 onur

Tüm hobici arkadaslarıma merhaba yarın balığa çıkmaya niyetlendim , lüleburgazda oturuyorum ve yakınlarda turna avlağı önerebilecek varmı bilen arkadaslar bilgilendirirse cok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum. aracım mevcud ulasım hic sorun değil yeterki güzel limit üstü turnalar olsun işin içinde sağlıcakla kalın.

2. x-a-3

x-a-3 Timur

En İyi Avı:
    6 Kg Turna
    Kardeşim konuyu çok geç gördüm ve umarım biri cvp yazar dedim ama yine bi yardımcı olan olmamış... geçen aylarda bende kırklareli bölgesinde araştırdım turna avlağını ama cvp veren olmadı umarım bu geçen zaman içinde bi yerler bulabilmişsindir...

3. Kaany

Kaany Kaan

Favori Kamış:
    Remixon Funeden 1.98m
    Favori Makine:
    Abu Garcia Orra2 Winch
    En İyi Avı:
    8mm Blue Tiger Shrimp
    Turna avı yasak.

4. x-a-3

x-a-3 Timur

En İyi Avı:
    6 Kg Turna
    Dönemin (15 Aralık - 1 Nisan) arasında yasak olduğunu biliyorum... 15 yıldır istanbulda turnaya gidiyorum... Ömrümüz yeterse 1 nisanda yine avlak lazım olucak şimdiden öğrenip fırsat bulursam keşif yapmak iyi olucak...

5. meLanKoLia

meLanKoLia Murat

Aynı şey şu an benim için geçerli. Yarın balığa çıkacağım lüleburgaz çevresinde turna balığının çıktığı nereler var?

6. gslichemist

gslichemist abdurrahman

En İyi Avı:
    turna 65 cm
    arkadaşlar sizin istediğiniz cevabı kimse vermez, belki siz sportif amaçlı gidiyorsunuz ama insanlar meralarını söyleyip bohçacılara peşkeş çekmek istemez. uzun süreler turna tutabileceğim meralar aramıştım formlarda. şuan bir çok mera buldum ama formlarda değil, etrafımdaki göllere giderek, balık tutan insanlarla konuşarak öğrendim !!!