Yurdumuzun Çeşitli Yörelerinden Resimler.

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında tiptirivsi tarafından paylaşıldı.

1. tiptirivsi

tiptirivsi

Sizlerle Bolunun muhteşem doğal güzelliklerinden aşağıdaki kareleri paylaşmak istedim, buralarda zamanında çok güzel avlar yapmıştım... Fırsat olsa da tekrar gidebilsem...

burdaki de bendeniz....

2. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Taner Bey,Ülkemizin eşsiz güzelliklerinden birini paylaşmışsınız bizle.Ne kadar güzel bir doğa...Yalnız biraz neresi,ne çıkyor onlardan da bahsetseniz daha anlamlı olur sanki...Doğanın Değerini de bilelim ve küçüklere de öğretelim tabi...

Teşekkürler...

3. tiptirivsi

tiptirivsi

1. resim çubuk gölü, bolunun yeşil göynük'ünde ve burda sazan çıkmaktaydı, ıstakozlardan kaldıysa tabi:(
    2. resim ve son 3 resim karamat gölü ya da sirkülerde kara murat diye geçiyor, burada turna ve karabalık (sanırım hollanda sarısı) mevcut. ancak şahsa kiralık olduğu için izin almak gerekiyor..
    diğerleri mudurnu'nun taşkesti beldesinden akyazıya giderken yaklaşık 10km rampadan sonra zirvede (sabah erken saatlerde giderseniz) muhteşem bir turkuaz yeşili ve muhteşem görüntüsüyle sülüklü göl karşılaycaktır. burada alabalık var ne abant alasına benziyor ne de gökkuşağı alası... ancak burda da özel izin almak gerekiyor... bu arada balık tutamasanızda muhteşem bir alabalık ziyafeti çekebilirsiniz...

4. Yurdumuzun Çeşitli Yerlerinden Resimler.

Arkadaşlar yaşadığımız, gezdiğimiz gördüğümüz ve burda bizler ile paylaşmak istediğimiz, yurdumuza ait resimleri burda paylaşmanın daha uygun olacağı görüşündeyim.

Böylelikle de herkes yeni bir konu açmak zorunda kalmayacaktır.

Böylelikle de güzel yurdumuzda bulunun eşşiz güzellikteki resimler tek bir çatı altıda toplanmış olacaktır.

5. tiptirivsi

tiptirivsi

evet bence de çok güzel bir fikir...

6. prof_turna

prof_turna

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 4,5 kg.
    taner kardeşim resimlerin için teşekkürler. gerçekten hepside çok güzeller. böylesine bir doğa karşısında avlanmasanızda olur oturup doğanın büyüsüne kapılıp gidin. ;)

7. tiptirivsi

tiptirivsi

yakup burdakiler bir kaç kare inan öyle güzellikler var ki... aslında yakın ankaraya müsait olduğunda gidebilirsin hem av, hem dinlence, hem temiz hava.... saymakla bitmez. hatta bi organizasyon bile yapılabilir mesala 2 günlük bir kamp...

8. tommasi

tommasi evrim ertik

Favori Kamış:
    olta,Yengeç
    En İyi Avı:
    Çipura 3.2kg
    Bu resimlerde benden olsun...

EYMİR GÖLÜ ...
    BUDA BİZİM CENNET...Kıyıkışlacık
    GÖKOVA..AKyaka
    Karagöl

9. tiptirivsi

tiptirivsi

resimler harika yaw, paylaşımın için saol:D

10. tozyet

tozyet

Favori Kamış:
    Kamış(3.5)
    En İyi Avı:
    yarın tutacam kısmetse :)
    kendi çekimim giresun limanı gün batımı
    arada bende varım :)
    daha da iyi resimleri var ama onları ben çekmedim o yüzden koymadım ;)

11. tommasi

tommasi evrim ertik

Favori Kamış:
    olta,Yengeç
    En İyi Avı:
    Çipura 3.2kg
    AYvalık..Şeytan Sofrası

Datça...
    Yedi Göller
    Datça

12. omrrdm

omrrdm

doğal cennet tisan herkes gidemesede resmini görmeli

arkadaşlar buranın en önemli özelliği denizinde hiç dalga göremezsiniz ayrıca dalgasız olmasına ramen hiç bir pislige kirlilige rastlayamazsınız hatta denizde caretta larla yüzüyoruz sayıları hiçte az değil abartısız 1 dk denize bakın 15 tane görürsünüz ve burada tam 5 tane koy var resimleri görünce hak vereceğinizi umuyorum yer mersin taşucundan ilerde oraya gelen mersinliler mersinde başka böle dalgasız ve temiz olan yer olmadığını söylüyolar

yerin adı tisan tisanın tam açılımını bilmiyorum ama türkiye işveren sanayi gibi bişii yani full zenginlere ait zamanında yol yokmuş gemiyle grtirmişler malzemeleri daha sonra dağda 14 km yol açtırmışlar bu yol her babayiğitin harcı değil 40 dk süren çok virajlı uçurum bi yol yani betonlaşma onlarla başlamış ve 600 yazlık yapmışlar tabi 4 5 tane başka sitede kurulmuş onlar 20 30 evlik

yerin adı tisan tisanın tam açılımını bilmiyorum ama türkiye işveren sanayi gibi bişii yani full zenginlere ait zamanında yol yokmuş gemiyle grtirmişler malzemeleri daha sonra dağda 14 km yol açtırmışlar bu yol her babayiğitin harcı değil 40 dk süren çok virajlı uçurum bi yol yani betonlaşma onlarla başlamış ve 600 yazlık yapmışlar tabi 4 5 tane başka sitede kurulmuş onlar 20 30 evlik

Son düzenleme: 18 Haziran 2007
  13. suates

suates suat ateş

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    fangri
    memleket bu kadar güzel olabilir

14. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Cennet gibi bir yer gerçektende,bu arada didim tarafıda aynı bu şekildedir arkadaşlar koylar birbirine çok benziyor.

15. cem_ucar

cem_ucar

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    b.çekmece yayın 19 kilo (tekbaşıma değil tabiki)
    çok güzel yerlermiş...

taksimden k.çekmeceye her gidiş gelişimde düşünebilirim buraları... iyi gelir belki...

16. izzetbey

izzetbey

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3,5kg Mığrı -700gr Somon-145gr Barbun-380gr Kötek-400gr Çupra
    Arkadaşım bu güzel paylaşımlar için teşekkür ederim,Allaha şükürler olsunki böyle bir vatanın evlatlarıyız,her karışından güzellik fışkırıyor....

17. Lear

Lear

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    ilk tuttuğum balık lapin
    plansız yapılaşma

gerçekten güzel yerler ancak plansız yapılaşma ile kendi elimizle çirkin beton yığınlarına çevirmişiz doğayı.

18. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Ülkemiz gerçekten tam bir doğa harikası bunun kıymetini bilip ona göre davranmamız lazım.Paylaşım için teşekkürler.

19. NİHATSUNAR

NİHATSUNAR

Favori Kamış:
    olta ve çapari
    En İyi Avı:
    22 tane sargan
    Paylaşım için teşekkürler.Lütfen bu doğa korunsun.Betonlaşma olmasın ve bu temennilerde kalmasın.Oraların 4-5 yıl içindeki durumunu ve kimlere peşkeş çekileceğini tahmin edebiliyorum.Daha şimdiden 3 ve 4.resimlerden anlaşılmaktadır.:(

20. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Nihat Abi inan bana bu tisan zaten hep ultra zenginlerin yeriydi.Bir zamanların milletvekillerinin mekanıydı.Hatta bir rivayete göre bu bölgeyi helikopterle gezen bürokratların keşfettiğini ve buralara yollar açtıklarını söylerler.Gerçekten Tisan çok kötü bir betonlaşma içinde.Ama hızı eskisi kadar değil,Yaklaşık 15 yıl önce babam orada bulunan tek PTT görevlisiydi.Özellikle o zamanlar başladı yapılaşma.Şimdilerde yeni bir yol daha açılıyormuş başka bir yerden ulaşım daha kolay olsun diye,artık o zaman hiç yer kalmaz o yemyeşil bölgede...