AKINTIBURNU AŞİYAN DA BALIK AVI

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında redfisher tarafından paylaşıldı.

1. redfisher

redfisher Ertunç Ulaş ŞAHİN

Herkese Merhaba,balık tutmaya üsküdara giderdim hep ama ne yazıkki artık eskisi gibi balık yok (13 yaşımdan beri tutuyorum),hep eve boş dönüyorum son zamanlarda,bi arkadaşında önerisiyle akıntıburnuna gitmeye karar verdim hem yaz hem kış balık çokmuş verimli bi avlak yeriymiş,yarın gideceğim bakalım dedikleri gibi mi.Tutacağım balıklar mezgit,istavrit,kefal olucak eğer giden varsa yorumlasın lütfen,Teşekkürler...

2. özcan bolat

özcan bolat özcan

Favori Kamış:
    LINEAEFFE 4.50 mt sörf kamış
    Favori Makine:
    okuma salina 2
    Merhaba kardesim kolay gelsin tahminimi soyliyim bogazda balik yok denecek kadar az hatta yok ,e hadi diyelim akıntı burnu balik yapıyor senin bu mesajindan sonra ortada mera falan kalmadi gecmis olsun sen nerde balik tutacaksin düsün dur bakalim dimdi :confused:

3. Yunusemrekolay

Yunusemrekolay yunusemrekolay

Favori Kamış:
    lineaeffe spirit surf 420
    Favori Makine:
    Okuma avenger av 65
    En İyi Avı:
    Sazan 5kg civarı
    özcan abi kusura bakma ama bu düşünceleri doğru bulmuyorum bende nerde avlandığımı söylüyorum ne tuttuğumu söylüyorum gelene yardımcı oluyorum yine evime eli boş dönmüyorum benim yakınımda olup bana yerini söylemeyen ama şans eseri bulduğum 1 kişide var açıkçası kimsenin kısmetine kimse karışma sen merak etme 23 yaşındayım 10 yaşımdan beri balık avı yapıyorum ben bunu öğrendim açıkcası

4. özcan bolat

özcan bolat özcan

Favori Kamış:
    LINEAEFFE 4.50 mt sörf kamış
    Favori Makine:
    okuma salina 2
    Kardesim canimsin, hani sanmaki,ne kıskanc,nede paylasimi sevmez biriyim,lakin o kadar tecrubeyle sabittirki ,cok geldi basima inan, yoksa baska birsey dil tabiki paylasim, tabiki herkez tutsun koca deniz hepimizin ,haklisin, ben balik tuttugum merayi baska bir kanalla paylastim,guzel balik cikiyo dedm, sonra ne oldu dersin ,bildigim adreste,kamis sallicak,yer bulamadim,bide adam dayilaniyo,sermis malzemiyi,tek kisi onlarca mt 2 yer isgal eee ,ben soyledim size o adresi e iyide ,o kim tanimiyorum bile dıdının,dıdısı, y kardesim canim abim mesele bu hadi kolay gelsin abicim konusur dertlesiriz gene

5. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Aşiyan'da balık filan yok sadece dipte ilişken var, bol miktarda çapari ve kurşunu orada bırakabilirsin.:(