tuzla maltepe arasinda balik tutan arkadaslar

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında muvakkit tarafından paylaşıldı.

1. muvakkit

muvakkit serkan

merhaba arkadaslar yenı uye oldum maltepedeyım öğretmenim,hıc bır bılgım yok tuzla bostancı arasında balık ıcın ınen arkadaslar varsa gelıp tanısmak ısterım ve balık nasıl tutulur olta nasıl hazırlanır ogrenmek ısterım yardımcı olacak arkadaslara müteşekkir kalırım
    bir de elimde shakespeare reverb 5.5:1 boyle bır olta makına geldı makına da 4lb/195yds.6lb/115yds.8lb/100yds yazıyor..boyu 170 cm kamısın iki parca bu kamıs kısa mı makınası ıs gorur mu veya sızın tavsıye edecegınız bırsey var mı sahılde ogrenırsem mevsımıne gore gelıp tutmak ıstıyorum
    Buralarda tutan arkadaslar varsa sahile indiklerinde gelebilirim ciddi yardima ihtiyacim var saygilar
    05321777254

2. Yunusemrekolay

Yunusemrekolay yunusemrekolay

Favori Kamış:
    lineaeffe spirit surf 420
    Favori Makine:
    Okuma avenger av 65
    En İyi Avı:
    Sazan 5kg civarı
    şimdi hocam (öğretmen olduğunuz için hocam diyorum :)) ben tuzlada avlanıyorum ama bu ara çok bir balık çıkmıyo genelde istavrit iyi oluyor bu dönemlerde kamışınız kısa evet kıyıdan atmanızı zorlaştırıcaktır.Ama bu değilki balık tutamazsınız tuzla -maltepe arası zaten balık kıyıya çok yaklaşıyo her atan nasibini alıyor balığa inemiyorum bu ara inebilseydim birlikte gitmeyi çok isterdim ama sahilde kime selam verseniz zaten yardımcı olur :) Umarım ilk gittiğinizde eliniz bboş dönmezsiniz

3. muvakkit

muvakkit serkan

cok tesekkurler inen arkadaslar olursa ben gunluk bakacagim buraya ins

4. azazzel

azazzel Öztan KÜÇÜK

Favori Kamış:
    Pathos open pro 90 - Surf Mill - TRex 425 - V System 2,40/2,70 te
    Favori Makine:
    Okuma RAW2 55/65- Shimano Exage 2500FC
    En İyi Avı:
    Sazan 9,8kg
    selam, bende maltepe'deyim. ağustos sonlarında aşağı/balığa inmeye anca başlarım. bu arada herhangi bir yardıma ihtiyaç olursa süreyyapaşa tren istasyonu arkasında çay bahçesindeyim (Ali kaptan veya kapalı mekan Liberty) ulaşabilirsiniz. 05445819020