Bot Tamiri

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında lordofjoy tarafından paylaşıldı.

1. lordofjoy

lordofjoy

Favori Kamış:
    2,80m albastar kamış 5 bilyeli makara
    En İyi Avı:
    55 cm turna
    Mrb. arkadaşlar patlayan botumu tamir etmek için bot tamir malzemesi nereden alabilirim . bot VOYAGER 500 şişme vinli bot.

bu arada bot patlamaktan çok yarıldı desem daha dogru olur, cunki 30 cm kadar yarıldı. bunu nasıl tamir edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

2. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Deniz turnası 70 cm 900 gr.
    Ankaralı arkadaşlarımız ve bot tamiri konusunda bilgisi olan arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.Geçmiş olsun dilerim.

3. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Ankara da Rus pazarında veya internet üzerindeki bazı alış veriş sitelerinde bot tamiri ile ilgili kitleri bulabilirsin.Ayrıca ayni bot bende de var.Nasıl o yarığı yaptın merak ettim.Aynısını yapmamak adına :)

4. ozan

ozan Ozan

belli bir süre sonra bu sorun botlarda oluyor çözümü şişik kalmasını sağlamak. eve ulaşınca şişirerek depolamak. fiber tavsiye etmeye devam ediyorum botla insanın başına nerde ne geleceği belli olmaz.

5. lordofjoy

lordofjoy

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    55 cm turna
    gölden cıktıktan sonra yemek molası vermiştik ama bot hala su daydı, bir anda şiddetli rüzgar esince bot kayaların üstüne uçtu ve malum sonuç bot yarıldı :)

internetten baktım ama bu yarıgı kapatacak bir yama bulamadım :), rus pazarına bir uğramak lazım .

6. cutloose

cutloose

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    levrek 2 kilo
    geçmiş olsun...bot tamirini kendinizin yapmamasını tavsiye ediyorum...tutmazsa tekrar tamiri çok daha zor oluyor...bir bot imalatcısı bulabilirseniz özel tutkal karışımlarıyla ve mengene yardımıyla çok sağlam tamir ediyorlar...20 ytl filan tutar sanırım..

7. mesnevi

mesnevi

Favori Kamış:
    tekne-olta-sasi-kepçe
    En İyi Avı:
    Turna 1200 gr
    dikmen sokullu caddesinde 70 numarada ikizler kundura var.benim bottada 50 cm yama var iki senedir sorunsuz kullanıyorum ama fiyatı biraz tuzlu.tel4822628

8. AMBARCI

AMBARCI yıldıray

zodiac botum var ve tamiri için brandacıdan aldığım ithal brandayı kullandım.yapıştırıcı olarak ta konveyör bantlarının yapıştırılmasında kullanılan lastik tamir malzemesi olarak ta kullanılan tiptop yapıştırıcısını kullandım.botu 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum

9. lordofjoy

lordofjoy

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    55 cm turna
    Yardımlarınız için herkeze çok tşk ediyorum.

10. kurtuluş

kurtuluş kurtuluş

Favori Kamış:
    turna fresh surf carbon 4.20 250 atar kamış + okuma 5 bilyalı makine
    slm.ankara da ise orda sana en iyi şekilde yardımcı olabilecek turgay abimiz var KIRAL BALIKÇI niki ile site üyelerimizden çok değerli bir abimiz .bence onunla irtibata geçmelisin.diğer mesajlardan profilini çıkartıp da irtibata geçebilirsiniz .size en ii bu şekilde yardımcı olabileceğime inanıyorum tabii karar yine sizindir. xxxxxxxx sitesinden de ulaşabilirsiniz. sevgile kalın

Son düzenleme: 9 Nisan 2008
  11. baskentli1

baskentli1 İsmaiL

Favori Kamış:
    En ucuzu :)
    Favori Makine:
    Honda CBR 600F :)
    En İyi Avı:
    Turna 9,5 KG
    arkadaşlar şaşmaz oto sanayisinde uzun aramalar sonucunda botu tamir ettirdim. Fiber plasitk tamiri yapan mega sport çok kuvetli bir yapıştırıcı kullanarak yama yapıldı çok sağlam oldu. sorunsuz kullanıyorum İsmail usta bu konuda çok iyi iş çıkarttı tel:0312 278 23 66

12. Alpay İpekgil

Alpay İpekgil Alpay

En İyi Avı:
    5,5 Kg Kofana
    İsteyen arkadaşlara neopren bot yapıştırıcısı temin edilir.Güney illerinde birçok firmaya satıyorum.Ürün çit kompenantlıdır.
    Bana 0555 367 33 73 nolu telden ulaşabilirsiniz

13. ucem

ucem

14. Ankara bot tamiri

Ankara bot tamiri Turan

Arkadaşlar merhaba benim adım turan turan marine (Ankara bot tamiri) nin yetkilisinin profesyonel olarak şişme botların tamir bakım larını yapmaktayım aynı zamanda sıfır CE belgeli liman kayıt yapılabilen bot üretimi yapmaktayız irtibat için 0534 3934254 IMG_20200308_135540.jpg IMG_20200308_135540.jpg