bot+motor alınık.

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında erdinc tarafından paylaşıldı.

1. erdinc

erdinc erdinç allı

Favori Makine:
    shakespeare
    Selamlar,
    Uzun hevesler ve araştırmalardan sonra, karar verip 3.30 mt marinport marka bir bot ve 6 bg Parsun marka motor aldım. Bu kombinasyonun, ne kadar ihtiyaçlara cevap vereceğini kullandıkça görecegiz. Kombinasyon senekleri tabii ki çok fazla. Ayağımızı yorganımıza uzattık daldık bu sevdaya. Herkese daha iyileri temennimizdir. Sevgiyle kalın.

2. arifengin

arifengin Arif

Hayirli olsun abi gule gule kullan.kaca aldin abi bunlari sormasi ayip

3. erdinc

erdinc erdinç allı

Favori Makine:
    shakespeare
    Ayıp değil arkadaşım, 2000 + 2400 - 50 = 4350 tl Karaköy Kemeraltı cad. Halikarnas balıkçılık. Yanında İp, çıpa, yelek hediyesi var. Kargo ücretsiz. Adrese teslim.Ben Altınoluktan alacağim. Çünki Babakaleye kargo gelmiyor (PTT kargo hariç.). Kutuyu birlikte açıp yağını koyduk, 2 çekti çalıştı. sonra tek ip.. yağını boşaltıp tekrar kutuya koydular. Kenan isminde bir eleman yardımcı oldu. Bir gün önce yaklaşık 5-6 mağaza ile görüştüm. Hidea ucuz fakat tavsiye etmiyorlar. Tohatsu japon ve pahalı, Parsun amerikan patenti ile yamahanın birebir aynısı. Honda vs zaten malum. Bence doğru dürüst kullanılırsa hepsi iş görür.

4. Zıpkıncı İbo

Zıpkıncı İbo İbrahim Can

Favori Kamış:
    Cressi, Mares, Tusa
    En İyi Avı:
    18 kg Akya
    İyi günlerde, keyifle kullanın Erdinç ağabey...

Botun aynısı bende var, sadece birkaç defa kullanma fırsatım oldu ve gördüm ki çok doğru bir tercih... :thumb:

5. arifengin

arifengin Arif

Tesekkurler abi tekrar gule gule kullan .rastgele

6. aybasan

aybasan AYDIN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Peygamber balığı 1.5 kg
    bendede aynı marka botun 3.90 alaminyum tabanlısı var.6-7 ay kadar önce 2.250 tlye almıştım 9.8 4 zamanlı Tohatsu motoruda 4.500 ye birkaç ay çnce aldım 1 kez kullanmak nasip oldu henüz ama memnunum..
    ..Keşke motorda Parsunu tercih etmeseydiniz şikayetçi olan çok bende araştırmıştım.Şimdi baktımda 6 beygir tohatsuyu yaklaşık 300-400 tl farkla alabilirdiniz.Ben İstanbul liste fiyatı enucuz 4.800 tl olan motoru hemde izmirden 4.500 e aldım çünkü..Eğer imkanınız varsa değiştirin..yoksada sağlık olsun umarım siz gayet memnun olan kullanıcılardan olursunuz birazda şans işi çünkü bunlar..son model BMW alıpta bayiden çıkıp 300 metre sonra yolda kalanlarda var

7. befalcon

befalcon Sinan

Favori Kamış:
    Okuma V-System 2.70 10-40
    Favori Makine:
    Daiwa Megaforce 2500
    En İyi Avı:
    Dağ Alası 26 cm.,, Torik 3 kg
    Hayırlısı olsun. 1 yıllık bot maceramı geçen hafta satarak sonlandırdım. Güzel bir şey fakat benim gibi söndür şişir yapacaksanız bir müddet sonra bezdiriyor. Çok zahmetli. 3 e 5 e bakmadan sattım gitti. Şişik vaziyette taşıma ve saklama imkanlarını araştırın derim.

8. kaygisiz

kaygisiz Deniz Alkım

Favori Makine:
    Okuma Safina pro-65
    Aldığınız parsun markası beş para etmez bir marka bana çektiklerim den biliyorum.

Eğer fotoğraftaki gördüğüm şeyleri size can yeleği diye verdilerse sizi kandırmışlar. Onlar can yeleği değil yüzdürme yardımcısıdır. Hiç bir şekilde acil durumda can kurtarmaz bilesiniz. Standartlara uygun can yeleği alınız

9. nazımcan akalın

nazımcan akalın Nazım Can Akalın

Erdinç bey takımı hiç kullandınızmı motordan memnunmusunuz

10. erdinc

erdinc erdinç allı

Favori Makine:
    shakespeare
    Arkadaşlar, her türlü fikirleriniz ve dilekleriniz için teşekkürler. 2 ay yazlıkta kaldım ve her türlü havada botu keyifle kullandım. Çok isabetli alışveriş yapmışım. Motor tek iple çalışıyor ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Üstündeki sabit depoyu kullandım. İlk çalıştırmayı jikle ile sonrakilerde jiklesiz saat gibi çalışmakta. Sürekli denizde bıraktım ve üzerine göre örtü yaptırdım. Bununla ilgili yeni konu açtım. Gelirken tatlı suda çalıştırıp benzini de boşaltarak bıraktım. tekrar kullanımda buji ve yağını değiştirip ipi çekeceğiz. Kısaca tavsiye olunur.