Rota Martı Teknesi Hakkında Sorularım ve almak istediklerim

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında kaygisiz tarafından paylaşıldı.

1. kaygisiz

kaygisiz Deniz Alkım

Favori Makine:
    Okuma Safina pro-65
    Serdar Bey,
    Cevabınız için sağolun çok işime yarayacak bir cevap oldu. 12Volt buzdoalbı yerinede büyük buzluklardan alsam fazlasıyla işimi görür. sonuçta içecekelri soğuk tutsa yeter.

Tekneyi izmirde tekne fuarında alamayı düşünüyorum. Buda nisan ortası ediyor. Balık bulucuyuda ona göre aaştırıp alıcağım. verdiğiniz bilgiler çok işime yarayacak.

2. avciosman

avciosman güner

Favori Kamış:
    D.A.M SPEZI COMPOSITE TELE SURF 100-250G
    Favori Makine:
    Shimano
    En İyi Avı:
    3kg
    Sanırım o ocak avistanbul da satılıyor.
    http://www.avistanbul.com.tr/asp/product/67351/Tekli-Portatif-Piknik-Ocagi

3. blacksoul1903

blacksoul1903 black

yağmur suyu / sintine

Herkese selamlar. Ben de bu tekneden almayı planlıyorum ancak kafama takılan konu kışın yağan yağmurlar. Tekne denizde olacak ve ben her gün onu kontrol edemeyeceğim. Son zamanlarda biliyorsunuz ki yağmurlar bardaktan boşanırcasına yağıyor. Bu durumlarda siz "kullanıcılar" buna nasıl çare buluyorsunuz? Herkes sintine mi takıyor yoksa farklı yollar deneyen de var mı? Eğer herhangi bir önlem alınmazsa tekne batıyor mu? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

4. kaygisiz

kaygisiz Deniz Alkım

Favori Makine:
    Okuma Safina pro-65
    Bu tekneyi kışın yağmurdan korumak için kamara arkasını tente ile kapatma yapmanız lazım. Kumaşıda akrilikten yapmanız lazım.. Ben önümüzdeki hafta sonuna kadar kapama tentemi yaptırmış olurum buradan fotoğrafları paylaşırım.