Yeni Oluşumunuz Hayırlı Olsun; VURGUN ÇAPARİ!!!!!!!!!!!

Konu, 'Genel Konular' kısmında isottevfik tarafından paylaşıldı.

1. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
    Sitemiz sponsorlarından olan Vurgun çapari, yeni atılım ve girişimleriyle, sektörde gerek duyulan, makina, kamış, vs. gibi çeşitlerle ürün yelpazesini bayağı çeşitlendirmiş. :thumb:

Çeşitliliğin, daha da artarak zenginleşeceğine ve de özellikle bölge amatör balıkçı arkadaşlara büyük katkılar sağlayasağı inancı ile, hayırlı olsun dileklerimi iletirim.

http://www.vurguncapari.com/asp/index.asp

2. nertetiker

nertetiker ÖNER

Favori Kamış:
    REMIXON STORM SURF KAMIŞ 100-275G 420CM
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40 makine
    En İyi Avı:
    AVIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ :)
    çaparilerini kullandım gayet etkili ve başarılılar.
    yanlış hatırlamıyorsam mahmut bey ile görüşmüştüm. verdiğim siparişimden hemen sonra beni aradılar ve nerde avlanacağımı. kıyıdan ? tekneden? ve hangi bölgede kullanacağıma kadar birçok bilgi alıp. verdiğim siparişleri avlaklarımda daha etkili kullanmam için değişiklik önermişlerdir.

müşteri odaklı oldukları ve müşteri memnuniyetine önem verdiklerini düşündüğüm için yolları açık olsun. hayırlı kazançları olur inşallah.

3. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    Hayırlı olsun güzel işler yapılıyorsa sonuna kadar başarılı olacaklardır zannederim.

Sitemizde Emre Fishing (Emre) isimli bir arkadaşımız var onunda takımlarına uzun süredir bakan birisi olarak. beğendiğimi ve harika işler yaptığını düşünüyorum bir bakmanızda fayda olabilir. ( Bu arada Emreyi hiç tanımam şahsen sadece forumdan dostluğunu bilirim. El işçiliği kuvvetli)

Güzel işlerin sonuna kadar arkasındayız.....

4. aytaç kandaz

aytaç kandaz aytaç temel kandaz

Tevfik Abi, bilgilendirme ve iyi dileklerin için teşekkür ederiz. Sektörde 10. Yılını kutlayan Vurgun Çapari bilgi ve tecrübe birikimi ile hep daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır, bu yüzden biz Vurgun Çapari olarak hizmet ve ürün yelpazemize yenilikler katarak yolumuza devam ediyoruz. Yeni sezonda yeni site tasarımıyla hizmetine devam eden www.vurguncapari.com ülkemiz amatör balıkçı arkadaşlarımızın kullanım amaçlarına uygun en doğru, en güvenilir ve en kaliteli olta makinesi gibi ürünleri de onlarla buluşturmayı amaçlamaktadır.