alabalık avı için sizce hangi makine?

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında greeneyess tarafından paylaşıldı.

1. greeneyess

greeneyess volkan

Favori Kamış:
    ALBA STAR BLUEFİSH 420
    Favori Makine:
    Spro Super Caster 460fd
    En İyi Avı:
    levrek 50 cm,minekop 45cm , zargana 65cm
    arkadaşlar merhabalar genelde denizde avlanır yazları ise memlekette alabalığa giderim. geçen sene alabalık avları için almış olduğum cormoran rodeo marka makinem çok uzun ömürlü olmadı her avda bir arıza çıkarmaya başladı o yüzden yeni bir makine alayım diyorum. kafamda 2 makine var. shimanoda yedek kafa olması benim için artı bir özellik. fakat diğer makine sanki daha sağlam duruyor. Başka makine önerilerine de açığım fakat maksimum bütçe 120 TL olacak. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
    http://www.avmarketi.com/asp/produc...na-2500-FC-2XSSS-1-BB-5-2-1-tur-olta-makinesi
    http://www.avmarketi.com/asp/product/239067/Okuma-Ceymar-FD-CY-25-olta-makinesi

2. baraküda007

baraküda007 fatih

ceymar güzel ben geçenlerde bir av bayiinden okuma raw II 40 almıştım ve okuma ceymarada orada bakmış icelemiştim gerçekten fiyatına göre sağlam güzel makine hatta forumda belekbeach nickli (süleyman) arkadaşda sormuştu okuma ceymar hakkında onada özelden mesaj atıp söylemiştim size yazdığımın aynısını o arkadaş makinayı aldı ve sonra beğendiğini yazdı bana isterseniz özelden mesaj atıp makina nasıl diye sorun

3. alamut

alamut sadık

Shimano Catana 2500 FC 6 ay evvel arkadaşa aldık ve birçok avda kullandık 4 kiloluk şabut balığını çok rahat kıyıladı dün aynından spariş verdim.

4. hK17

hK17 Hakan

Favori Kamış:
    MajorCraft Solpara SPS-862ML
    Favori Makine:
    Shimano Stradic C3001HGFK
    En İyi Avı:
    1,5 kg Levrek
    ceymar fiyatıyla ters bir performans sergiliyor geçende ava gittiğim arkadaşta gördüm sarımı çekişi gayet kısa süre kullandım ama bendeki heliostan aşağı kalır yanı yok :)

5. greeneyess

greeneyess volkan

Favori Kamış:
    ALBA STAR BLUEFİSH 420
    Favori Makine:
    Spro Super Caster 460fd
    En İyi Avı:
    levrek 50 cm,minekop 45cm , zargana 65cm
    yorumlar için teşekkürler arkadaşlar spin avlarda kullandığım okuma trio 40s mevcuttu. alabalığa senede 5-6 kez gideceğimi düşünerek shimano catana 2500 modelinde karar kıldım ve siparişini biraz önce verdim. umarım memnun kalırım. herkese rastgele...

6. sever

sever ONUR

Favori Kamış:
    Daiwa Crossfire
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop Rb
    Ceymar ın ününü ben de duydum fiyat performans olarak.