İlk levrek mi tuttum

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Drag10 tarafından paylaşıldı.

1. Drag10

Drag10 Alper

Öncelikle 1 hafta kadar forumda sahte ile nasıl at çek yapılacağını araştırdım 3 ad sahte aldım 2 ad ges 1 adette bizim Bandırma dan proteck 9 cm 10 gr gibi küçük bi rapala aldım içi bilmeli kodunu bilmiyorum markanın kırmızı kafa gümüş beden 3b çakması Çin malı 12 tl lik bi rapala denize yüzmek için bu gün köyüme gittim şirinçavuş köyü belki bir n vardır yüzükte sonra arabadan ortamı aldım dedim at çek yapmayı öğreneyim klipsiz direk misina ya ges bağladım kayalıklara atark n koptu sonra klipsle küçük olan rapala mı taktım hafif olduğu için kayalıklar kumsala doğru rüzgar esintisi yönünde 15 mt anca atabiliyorum 3. Atışta olta birden durdu dedim takıldı galiba sonra ağır ağır gelmeye basladı oda ne kiloluk 35 cm kadar güzel bir levrek çok sevindim ve devam ettim yarım saat aradan sonra tekrar ortada levrek vardı ama çekerken kurtuldu oltadan 1 saat kadar at çek yaptım 2 tanede arkasından kovalayan levrek oldu ama oltaya atlamadı pazar günü tekrar gideceğim ama sabah 6 da ben levrek öğlen 1 de tuttum işe gideceğim için fazla kalamadım resimde çekemedim en kısa zamanda buzluktan çıkarıp çekerim ve yerim :) birde sorum ar sizlere kullandığım sahnenin büyük olanından orjinal Maria veya yozuri alsam daha iyi iş yaparmı herkeze bol balıklar

2. berk75

berk75 berk

Favori Kamış:
    veangce 210
    Favori Makine:
    catana 2500fc
    En İyi Avı:
    Çupra 600gr ve 450gr levrek
    Vallahi çok şanslısınız diyebilirim ben ve bazı forum arkadaşlarımız 1 yıldır at çek yapmamıza rağmen yeni meyvesini alıyoruz..en kısa zamanda foto bekliyoruz..ben orda pugachevs ve skimnmer modelleri iyi iş yapar diye düşünüyorum

3. Escarpen

Escarpen Faruk

Favori Kamış:
    okuma v system 240 10-40///sörf 4,20 muhtelif
    Favori Makine:
    shimano nexave 2500 /// ryobi arctica 8000
    sen balığın mekanını bulmussun takipte almışsın balıkta almışsın çok fazla pahalı olmayan sahtelerle denemeye devam et mera güzel anlaşılan önemli olan balığın olması sahteyi okadar kafaya takma elbette etkisi var ama balık olmadıktan sonra istediği kadar sahte güzel olsun ne çare

4. tarvas

tarvas TALHA ARVAS

Favori Kamış:
    OKUMA V SYSTEM 9 2.40 (10-40 GR), SİLSTAR 4.20 SURF
    Favori Makine:
    OKUMA RTX 40S, RYOBİ EXCUSİMA 8000Vİ VE 4000Vİ
    En İyi Avı:
    LEVREK 1 KİLO, ZARGANA, 40 CM TURNA
    Merhaba,

Bandırma Şirinçavuşkyü sanırım...

Levrek yataklanmışsa mera paylaşmayın derim...

Kırmızı kafaya levreğin hassasıyetı var :)

5. Gülistan

Gülistan İbrahim Gülistan

Favori Kamış:
    savegear
    Favori Makine:
    daiwa
    İyi avlar dilerim bencede hiç abartılı sahtelere yönelmeyin derim bence rapala max rap 11-13 cm modellerini alın hem uygun hem iş yapar öğrendikten sonra 50 tl ve üzeri sahtelere geçin rapala max rap candır.yeni başlayana lüx bile avcıdır da:)

6. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Alper sahtenin marka olması daha iyi iş yapacağı anlamına gelmiyor doğru yer doğru zaman işi bitiriyor.Ben olsam sahtelerimin iş yapanlarını yani balığı kandırdığın sahteleri yedeklerim :)

7. Drag10

Drag10 Alper

Saati 5.30 A kurdum sabah 6 gibi avlakta olma planım var aynı sahteden 1 yedek daha aldım birde gümüş balığına benzeyen 5tl lik bir sahte aldım oda 9 cm kadar bakalım kısmet ne olacak inşallah güzel av ve bu sefer resimlerle dönerim

8. bagwell34

bagwell34 uğur

Deniz durgunken levrek gelmez mi ?