AGUSTOS ISTANBUL AVLARI

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında roy tarafından paylaşıldı.

1. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Vega potenza moon star tele surf. Ben lineaeffe spider ve daiwa entoh kullandim. Bu kamisi aret kullaniyordu, denemek icin almistim elime. Bakin roy shimanomakina kullaniyor diye fotograf cektiler.

2. istavrit

istavrit Boğaç

Roy seninle tanışmak muhabbet isterdim ama sıkıntıli bir zamana geldi, umarım güzel vakit gecirmis indir.

3. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Saglik olsun Bogac usta. Tanisiriz insallah birgun :) vakit guzel gecti de istedigimiz baliklari tutamadik. Zevk yapacak baliklar tuttuk ancak.

4. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Vayyy, kimin güzel abisi gelmiş? Gelişin de muhteşem olmuş, gönül bağımız şenlendi vallahi. Hoşgeldin gözüm.;)

Bir sanat eserine dönüşen enfes görselliği (eminim tadı da öyledir) ile balık şiş beni benden aldı. Fotoğraf sanatının başeseri olarak tablo haline gelir mi? Gelir.:thumb:

5. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Hosgeldim, hosgördüm, hosdöndüm :) iskorpitler cidden cok lezzetli oldu. Misir unu ile hamsiler de bitirdi beni :)

6. mertparlak

mertparlak Mert PARLAK

En İyi Avı:
    300Gr İstavrit
    Abi bereketli olsun yatıramamışsın paket taşlarına kofanayı :)

Rastgelsin

7. shadowpane

shadowpane Hakan

Favori Kamış:
    Shimano Antares/Vengeance/SuperAero Lineaffe_Spider Surf Okuma_VSystem/hellios/x-safina
    Favori Makine:
    Daiwa_Entoh/Ballistic Shimano_Aernos/KİSU/BULL'S AlbaStar.Pasha 60
    En İyi Avı:
    Yayın/Turna/Alabalık Eşkina/Levrek/Palamut/Lüfer/Kalkan
    roy abi öncelikle hoş geldin ve güle güle,

güzel bir av güncesi olmuş. Zor günlerde bu kadar olur diyorum ve ellerinize sağlık. yurtdışından gelip istanbulda trofe tutacak olsaydın herkes oltaları rafa kaldırırdı galiba :)

8. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Paket tasi bulamadim :laughing: lufere hic atmadik. Vakit olmadi malesef.

9. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Aslinda trofelerin hep baligin kit oldugu dönemlerde denk geldigi gibi batil inanclarim var :) bize denk gelmedi. Mesela 5li 6li bir palamut denk getirsek veya lrf oynarken tesadufi bir kofana veya bacagim kadar bir bogaz agzi levregi olabilirdi. Arnavutkoyde fenerin akintisina atmak istiyordum fakat orda da deprek kuvvetlendirme calismalari vardi

10. talip yeşiltepe

talip yeşiltepe talip yeşiltepe

çok eglendiğiniz belli,bu mevsimde fena da raporlar değil yani.tebrikler

11. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Yani :rolleyes: yetmez ama evet :eek:

12. Zıpkıncı İbo

Zıpkıncı İbo İbrahim Can

Favori Kamış:
    Cressi, Mares, Tusa
    En İyi Avı:
    18 kg Akya
    Memleketine hoşgeldin Roy... tatilini tamamlayıp döndün sanırım, ben raporunu geç gördüm.. balık çeşidi güzel, dostluk eğlence güzel, daha ne olsun..

İskorpitin tadını bilen bilir.. görüntüsüne aldanıp da yaramaz diyenler pişman olur.. şişte de kiremitte de enfes, çorbası da makbul... hele böyle irilerinden üç beş kilo alınca ziyafet olur tabi... afiyet olsun :)

Boğaz özlemi giderdikten sonra yayın avlarına devam diyorsun yani... keyifli raporlarını merakla bekliyoruz.. :)

13. Safa Sunay

Safa Sunay Safa Sunay

Favori Kamış:
    Lineaeffe Sorrento 4.30 ,Okuma V System 2.70 10-40gr
    Favori Makine:
    Okuma Blue Hawk,Okuma Safina Pro spa25
    selamlar gece avları için savagear manic shrimp glow uda denemenizi öneririm ben 4 gr jig head ile çok keyifli avlar yapıyorum...

14. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Buyuk baliga alisinca ufaklar pek zevk vermiyor. Zevk atabilmek icin spin takimlara yoneldik.

15. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    Bu konuya cevap yazmayacaktım
    Öyle düşünüyordum ancak, bereketli ve bol olsun diyim arkasındanda;
    Geldin, aramadın, görüşemedik, hadi senide anladım, senin yanında Can ve Aret'ede pes yani.......

Sevgiler..

16. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Geldim gece 11, ertesi aksam aretle uskudara gecip yem almak icin cani beklerken bogaç usta aradi. 15 dakika kadar konustular zannediyorum. Selamimi söyledim, aliço ustaya da selam ve hürmetler diye özellikle belirttim. Her davet edene kosa kosa gittim. 2buçuk saat uykuyla tarabya gittim mesela.

Kiyidan hamsi iskorpit gibi ivir zivir baliklarla ugrastik gördügün üzere. Canla tekne olayi da ada baliklari ile oldukca zevkli gecti

17. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    Onlar 15 dakikada görüşürler 1 saatte görüşürler, her işi hallederler bizede ancak sitem etmek düşer, yok dostum haberim olmadı benim. şimdi vakıf olduk olaya tamamdır, gereken en ağır işkence metodları uygulanarak yapılacaktır. Sen gelince direkt beni ara. onlarında oltalarına lüfer uğramasın, zarganasız kalsınlar diyim bari ne diyim...

Sevgiler.

18. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Seneye agustosa insallah artik :)