Mustad 32756

Konu, 'Takım Çantası' kısmında mikadiel tarafından paylaşıldı.

1. mikadiel

mikadiel murat

Merhaba uzun zamandır memlekete gitmiyordum . Ağustos ayında memlekete fındık toplamaya hemde bahçeler ne durumda haber almaya gideceğim. Lrf ile av yapacağımdan ve daha önce yaptığım avlarda hatırı sayılır bir malzeme kaybım olduğundan ucuz yollu jig head yapmaya karar verdim . Mustad 32756 6 numaralı jig kancası fıyat olarak son derece makul 50 tanesi 20 tl filan ama internetten ankaradaki sanal marketlerden aradım bu ürünü bulamadım . Ankarada bu ürünü almış olanız var ise mağaza ismini yazarsanız sevinirim. İnternetten sipariş verme durumum yok bu yüzden ankaradan bir mağaza aramaktayım. Buyuk ihtimal dışkapıya gidip dükkan dükkan dolaşıp arayacaz ama bulacagımıda sanmıyorum.

2. Midgard

Midgard Aykut

En İyi Avı:
    Sudak 3.700 Gr
    Merhaba Murat abi . Yenimahalle / Batıkent'te bir av bayiisi mevcut baya geniş kapsamlı . Yanılmıyorsam orada görmüştüm . İstersen arayıp sorabilirsin , öyle gidebilirsin . Telefon numarası (0312) 385 51 20 bu . Tarif olarakta Yenimahalle tarafından Batıkent'e doğru gelirken Aselsanı geçtikten sonra 200 metre kadar ileride Ostim yönüne sağ taraftan devam edeceksin . Odeabankı geçtikten 50 metre sonra sağ tarafta . Adı Av Dünyası .

3. mikadiel

mikadiel murat

Teşekkürler Aykut , Bayram öncesi Karşıyaka mezarlığına gitmişken orayada gitmek aklımda idi . Araba olmadığından otobüsle 10 dk mesafede olduğundan dıskapıya gideceğim. Bugun gidecektim olmadı yarın gideceğim

4. mikadiel

mikadiel murat

İhtiyacımı başka bir model kanca alarak giderdim.