Slikon sahteler

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında trofe59 tarafından paylaşıldı.

1. trofe59

trofe59 xxxxx

Arkadaşlar elimde bulunan 11 12 cm lik bu slikon sahteleri iyi birer avcı haline getirmem için hangi iğne veya jig head kullanmamı önerirsiniz.

Hepimize Rastgele.

2. buraksevim

buraksevim burak sevim

daiwa darting zoka,tanıtım reklamında bununla kombine etmişler.aynı silikonlardan bendede var birkaç farklı jighead taktım ama hepsini deneme fırsatım olmadı

3. Senol_Temur

Senol_Temur Senol

Favori Kamış:
    Shimano Alivio CX 240 Medium Light
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SRC
    En İyi Avı:
    Sudak 59 cm - Turna 86 cm
    Jig Head seçimimi slikonları nerede kullanacağına , kamışın atarına ve iğnenin keskinliğine göre seçmelisin . Akıntısı çok olan yere ağır kullanmak daha mantıklıdır tabi kamışın test değerlerinide unutmadan akıntısız sularda daha hafif dipten çekeceğin derinliğe göre seçebilirsin . Ayrıca iğneleri tırnağının üstüne öylece takılacak şekilde bırakınca kaymıyorsa iğne keskindir . Keskinlik neden önemli dersen zaten tekli iğne var oda çok keskin olmalı ki balık vurduğunda tek şansın oluyor . Arkaya stinger denen 3 lü hırsız takılıyor ama ben ne kadar denesemde slikonların kuyruk aksiyonunu bozduğu için kullanmayı bıraktım . Bol şanslar ...

4. Allochthonous

Allochthonous Kemal

ben savagear in 2/0 3/0 boyutlu jig headlerini kullanıyorum , çok ta memnunum.
    Ağırlıklarıda 5-7-10 gram olarak değişiyor. internet satışı yapan av bayilerinin hemen hemen hepsinden teminm edebilirsiniz.