Balık avı için Kamp yeri

Konu, 'Bölgeler' kısmında Nakre tarafından paylaşıldı.

1. Nakre

Nakre Erkan Yılmaz

En İyi Avı:
    100 gr. Çapak
    Merhaba,

Ailemle beraber güzel bir tatil geçirebileceğim aynı zamanda kıyıdan balık tutabileceğim bir camping yeri arıyorum. Çadır olur, baraka olur, bunglow olur farketmez. En önemli kriterler denizin güzel olması, balık yakalayabilmem :) Bölge veya şehirde önemli değil.

2. Lepistes07

Lepistes07 Orkun Şanlı

Favori Kamış:
    genelde küçük bi kasnağa sarılı 15'lik misina :)
  3. emreseven

emreseven Emre

Merhaba,

Saroz körfezinde Güneyli'yi tavsiye ederim.Balık açısından oldukça iyi.Denizi ve kumsalıda çok güzel.

Aynı bölgede baklaburnu tarafında çadırda kalmıştım ama orası deniz açısından pek güzel değil.

4. Balkes19

Balkes19 Kamil Şimşek

Favori Kamış:
    Okuma V sistem 2.40 cm.
    Favori Makine:
    Ryobi ecusima
    En İyi Avı:
    Sinarit 2.9 Kg.
    Akyaka'yı tavsiye ederim. Deniz, azmak, balık... ne ararsanız var. Ayrıca Bodrum, Marmaris, Dalyan çok yakın, istediğiniz yere günübirlik gidebilirsiniz.

Iyi tatiller,

5. bogace

bogace Boğaç Erel

Akyaka'yı ben de tavsiye ederim, diğer tatil yerlerine göre nispeten sakin, güzel bir yer, eğlence isterseniz o da mevcut. Bu arada, benim amatör balıkçılığa merak saldığım yer oldu bu yaz.

Tavsiyem bir çadır alıp orman kampında kalmanız. Hem hesaplı (elektrik, wc, duş dahil dahil geceliği 30 TL, 4 kişiye kadar bir çadır için), böylece istediğiniz zaman sessiz sakin kafanızı dinleyebilirsiniz. Kamp ortamı genelde sessiz sakindir.

Balık avı için, marina tarafı (azmak deresinin denize döküldüğü yer), ve güzel köylü dizisini izlediyseniz, oğlanla kızın denize düştüğü yer (aşkyaka). Özellikle akşamüstüne doğru, oradan denize atlayanlar çekildiği zaman gayet keyifli oluyor. Biz ilk tecrübemizde bir melanur almıştık. Sarpa ve Kefal var, suda görebiliyorsunuz.

Sahili küçük, ama zaten büyük ihtimal denize girip çıkıp doluğu Azmak deresinde alacaksınız. Piknik malzemesini ihmal etmeyin, seviyorsanız kitap okur, hatta olta için avcı takım hazırlarsınız. Sıcak basarsa da Azmak sizi bekliyor, tavsiyem kıyıdan yavaş yavaş girmek yerine direk atlayın, daha az şok oluyor :)

6. Nakre

Nakre Erkan Yılmaz

En İyi Avı:
    100 gr. Çapak
    Arkadaşlar, başta neresi olursa olsun dedik ama Bayram tatilinde yer bulamayız endişesiyle yakın bir yere gitmeye karar verdik. Deniz kenarında Küçükkuyu ile Assos arasında bir pansiyonda kaldık. Zıpkınla avlanmak isteyenlerde vardı fakat ne onlar ne ben bişey alamadık :( Assosta zıpkınla ufak tefek 5-6 balık almışlar. Maalesef yine hüsran.
    Yardımlarınız için teşekkürler.
    Selamlar.