GAZİPAŞA-ALANYA-MANAVGAT-ANTALYA-KEMER-KUMLUCA-FİNİKE VE KAŞ

Konu, 'Bölgeler' kısmında Cuneyt1972 tarafından paylaşıldı.

1. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna
    Teşekkürler Cüneyt bey.Evet burdan avlak vermeniz doğru değil.Eğer bir organizasyon yaparsanız ben katılmak isterim seve seve.
    Teşekkürler..

2. Cuneyt1972

Cuneyt1972 Cüneyt ALKAN

Favori Kamış:
    Kudos IM-9 4,20 180-250 gr atarlı, Shimano Vengeance 4.20, amundson stager advance vs...
    Favori Makine:
    penn affinity 8000, ryobi naxo, okuma salina 2 16000 vs....
    En İyi Avı:
    tatlı suda; 9200 gr sazan ve 3300 gr kırmızı benekli alabalık - denizde; 180 cm vatoz
    Güzel bir organizasyon düşüncem var kıyıdan ama biraz zaman alacak gibi, öyle bir durumda buradan paylaşarak gelebilecek arkadaşların sayısına göre planlamayla tanışma etkinliği de olmuş olur...

3. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna
    Yaz sezonu açılmadan yapılmasında fayda var.Ben uygun olursam katılırım.
    Teşekkürler.

4. Cuneyt1972

Cuneyt1972 Cüneyt ALKAN

Favori Kamış:
    Kudos IM-9 4,20 180-250 gr atarlı, Shimano Vengeance 4.20, amundson stager advance vs...
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    tatlı suda; 9200 gr sazan ve 3300 gr kırmızı benekli alabalık - denizde; 180 cm vatoz
    Evet o zaman şimdiden başlayalım...
    Konuyu takip eden arkadaşlar, cumartesi ya da pazar günlerinden hangisi sizin için daha uygun oluyor ayrıca araçla gidilecek bir avlak mı olsun yoksa daha kısa mesafeli bir yer mi?
    Başka bir konu da sabah ve akşam suyu yapalım diyorum o yüzden sabah 03.30 çıkış yaparak sabah suyu ve akşam da 24.00 gibi de avı sonlandırmak düşüncesindeyim konu ile ilgili fikirleri olan arkadaşlar varsa ve bizimle paylaşırlarsa sevinirim...

5. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna
    Cüneyt bey böyle bir organizasyona öncülük ettiğiniz için teşekkür ederim.Bence avlak verimli bir avlak olsunda gerisi önemli değil.Vasıtası olan arkadaşlar ulaşımın güç olduğu bir avlak seçilirse araçlarına birkaç arkadaş alırlar.Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
    Benim hem sabah hem akşam suyunu yapma şansım yok.
    Cumartesileri izin kullanıyorum.Cumartesi olursa sabah suyuna,pazar olursa akşam suyuna katılabilirim.Hafta içi hemen hergün akşam suyuna katılabilirim.

6. Cuneyt1972

Cuneyt1972 Cüneyt ALKAN

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Duruma bakılırsa bu aralar pek hevesli arkadaş yok gibi ya da herkes sezon açıldığı için işinde gücünde fikrini söyleyen bir tek sen olmuşsun...
    Belli bir katılımcı sayısına ulaşabilirsek bir organizasyon yapabiliriz hatta bana kalsa hemen bu akşam bile olabilir...:)

7. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna

Evet benden başka yorum da bulunan olmamış malesef.
    Katılım olmazsa bizde 2 kişilik organizasyon yaparız.
    Sizede uyarsa.

8. Stolz

Stolz Gürbüz

Cüneyt bey öncelikle tebrik ederim güzel bir düşünce, yapılacak olan organizasyona katılmak isterim. Hafta içi 17:00'dan sonra yada Cumartesi - Pazar günü uygundur ancak sabahlamalı gelebileceğimi sanmıyorum, uncalı tarafında oturuyorum aracım mevcut, gidelecek yere göre yol istikametinde olanınız varsa onuda alabilirim, hepinize rastgele

9. Cuneyt1972

Cuneyt1972 Cüneyt ALKAN

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    O zaman bir terslik olmazsa 23 mayıs cumartesi günü gidebiliriz biraz zaman verelim katılmak isteyenler yazarsa sevinirim

10. Cuneyt1972

Cuneyt1972 Cüneyt ALKAN

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Tesadüfün böylesi...:) Ben de uncalıda oturuyorum o zaman şimdilik 3 kişiyiz bu aralar ben de sabahlamalı av yapamam ama sabah erken gidip akşam geç dönülebilir daha sonra detaylandırabiliriz. reeling

11. icaglar

icaglar Çağlar

Favori Kamış:
    Captain Camelon
    Favori Makine:
    Mitchell Blue 6000
    Eğerki izin koparabilirsem iş yerinden bende gelmek isterim.

12. Cuneyt1972

Cuneyt1972 Cüneyt ALKAN

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Benim bu hafta ne olacağım belli değil galiba çok yoğun bir hafta sonu olacak cuma gününden önce hiçbir şey belli olmayacak gibi görünüyor...:(

13. Stolz

Stolz Gürbüz

Diğer haftalarda gideriz Cüneyt bey, nasipten öteye köy yok.

14. Ege Demirağ

Ege Demirağ Ege Demirağ

Favori Kamış:
    Okuma Lure Mania 2.13 5-20 7''1
    Favori Makine:
    Daiwa megaforce 1000 A
    En İyi Avı:
    Önemli olan balığın büyüklüğü değil yaşadığın heyecandır.Heyecan ince misinayla tutulan balıktır-LRF
    Selam olsun

Selamlar uzun süredir foruma girmiyordum, gerek facebookta LRF disiplinini yaygınlaştırma çabamızdan gerek gruba gelen ve bana gelen özel sorulardan ağırlığımı oraya vermiştim. Öncelikle herkese tekrar merhaba
    Spinning ve LRF disiplini ile avlanıyorum. Öğrenciyim ve yazları profesyonel fotoğrafçılık yapıyorum otellerde .. Bu yılda yolum Antalya / Demreye düştü :)
    İlk defa Akdenizde sürekli avlanabileceğim. Burda bulunduğum vakit boyunca LRF meraklılarının her türlü sorusunu yanıtlamaya hazırım. Gerek burdan gerek facebooktan bana ulaşabilirsiniz. Civardaki abilerimle amcalarımla kardeşlerimle tanışmak isterim. Öncelikle sizden Demre hakkında bilgi almak istiyorum. 3 ay boyunca ikamet edeceğim yer hakkında av açıdan bilgi verebilirseniz çok sevinirim ..
    Teşekkürler

15. Stolz

Stolz Gürbüz

Kimsenin sesi soluğu çıkmıyor, herkeste bir yoğunluk mevcut sanırım

16. nigus

nigus Mert

Favori Kamış:
    Okuma Salina Sea Spin 285 cm 15-45 gr
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV 30 B
    En İyi Avı:
    Lüfer 1 kg
    Merhabalar. Bende Lara' da ikamet ediyorum. Eğer yeni bir organizasyon planlarsanız ve beni de kabul ederseniz size katılmak isterim. Aracım var.

17. nigus

nigus Mert

Favori Kamış:
    Okuma Salina Sea Spin 285 cm 15-45 gr
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV 30 B
    En İyi Avı:
    Lüfer 1 kg
    Merhabalar. Bende Lara' da ikamet ediyorum. Eğer yeni bir organizasyon planlarsanız ve beni de kabul ederseniz size katılmak isterim. Aracım var.

18. KARAHANLI07

KARAHANLI07 Metin Özgür Doğan

Favori Kamış:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    Favori Makine:
    OKUMA-SHİMANO-D.A.M
    En İyi Avı:
    dostlarım
    Sevgili dostlar ben turizm sektöründe çalıştığım için neredeyse tek boş vaktimi uykuya ayıra biliyorum.Lakin yaz bitinceeee kazın ayağı değişiyor.Şimdilik hepinize sevgilerimi muhabbetlerimi sunarım ama yaz bitince gideceğim her yere buradan yazıp sizleri de bekliyor olacağım :)

19. Cuneyt1972

Cuneyt1972 Cüneyt ALKAN

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    inanılmaz yoğun günler yaşıyorum o yüzden hiç vaktim olmuyor umarım beni anlayışla karşılarsınız en kısa zamanda bütün bunları telafi edebileceğimizi düşünüyorum sağlıcakla kalın herkese bol ve bereketli avlar dilerim

20. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna
    Benim için sorun yok Cüneyt bey.
    Sizden haber bekliyorum.