28.10.2014 balık raporu avrupa

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında ali ketenci tarafından paylaşıldı.

1. ali ketenci

ali ketenci ALİ

arkadaşlar saat 15:00 da baltalimanında geze geze kalander ordu evinin önüne kadar geldik yol üzerinde kayda deger bir av yapan göremedik sadece yemlik kıraca herneyse kalander ordu evi önünden ilk cinekop caparisiyle atışlara başladık arkadaşda istavrite calıştı hava kararana kadar her şeyi denedik rapala su üstü hava kararana kadar 4 tane yaprak büyüklügünde baba istavrit alabildik onlarıda yem yapıp mantarlı takımla cinekop sarıkanat tutma ümidiyle kestik ama mesai öglene kadar oldugu için ortam kalabalık olmasına ragmen bir tane balık kandıran olmadı 20:00 da avı sonlandırdık bu sene şuan kadar cok verimsiz geciyor avrupa yakası bügün böyle verimsizdi sizden bir haber varmı ??????

2. mailorder2014

mailorder2014 ata berk

Kazlıçeşme sahilde sabah saat 9:00 dan akşam saat 19:00 a kadar spinle çalıştım atmadık kaşık ve rapala kalmadı 3 vuruş aldım o kadar...

3. Aret

Aret Aret

En İyi Avı:
    Kalkan 4,5 kg. (Boğaz'da)
    Bugün tekne avları bile çok verimsizdi, bir hafta önceki balığın yerinde yeller esiyordu.

4. sunshine

sunshine tamer

Gecen sene 29 ekim'de boyle verimsiz gecmisti baliklar ufak isiriyor birakiyor dun iyidide bugun verimsizdi artik son ziyaretcileri bekliyoruz.

5. ali ketenci

ali ketenci ALİ

acaba bugün 29 ekim çarşamba bogazdan haberi olan varmı av durumu nasıldı bugün gitmedin acaba balık yaptımı yemli yada rapala ile bilgi verebilecek arkdaşlar varsa sevinirim

6. aslan_k

aslan_k ASLAN KILINÇLAR

Favori Kamış:
    LINEAFFE IM CASTING
    Favori Makine:
    RYOBI ECUSIMA 6000
    En İyi Avı:
    BURYRA YAZACAK BALIK AVLANMADI
    28 Ekim Boğaz da üç değişik nokta, 5 saat ve sonuç 3 istavrit 1 kıraça onlarda yem oldu elde var sıfır idk

7. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Kofana,kalkan,kırlangıçlar
    Dün ambarlıda tık bile olmadı.Sadece uzun oltaya 3 adet çinekop tutulduğunu gördüm.O kadar tekne balıksız dönüp durduk...

8. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    Biz o zaman Allaha Şükürler olsun diyelim biraz tuttuk bişeyler bizde..
    kısmet darısı diğer maçlara

9. achills

achills Murat Tunalı

Favori Kamış:
    El oltası
    En İyi Avı:
    Kofana,kalkan,kırlangıçlar
    inşallah diyelim :)

10. serdark34

serdark34 Serdar

Favori Makine:
    Ryobi Ecusima
  11. aeneasesse

aeneasesse Enes ŞAHİN

En İyi Avı:
    45 cm-1kg kofana,2.2 kg Torik, 12 kg sazan
    Ben de 28 Ekim sabahı bir kofana aldım. Ufak balıklar zıplayıp duruyordu su üstünde. Başka da vuruş alamadım. Ama bugün ve yarınki yağmurdan umutluyum. Cuma akşamüstü gene deneyeceğim spin.

12. Gargadar

Gargadar Burak

güzelce civarinda canlisi, taze yapragi, buzlu yapragi, kaşık arkası, rapala arkası her türlüsü saatlerce tarafımızdan denenmiş trofe bir isravrit haricinde herhangi bir vuruş dahi alınamamıştır. kifayetsizlik bende diyecegim alanı da görmedim. bayramda geçip giden balık mıydı bu sezonun avı diyorum gözlerim doluyor :D