BALIK AVI Cengiz Balıkçılık Av İstanbul
SPOT BALIK, 'Hayata olta at!' SPOT BALIK, 'Hayata olta at!'

Go Back   BALIK AVI > Malzemeler & Ekipmanlar > Takım Çantası
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Ankara Malzeme Toptancıları

01-06-2007, 10:23   #1
point.shot
rıfat kayar / Kayseri

point.shot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: Spro Precision Hot Spin 210 cm 5-15 gr
Favori Makinası: Shimano Stradic 3000FI
En İyi Avı: Anadolu Alası Gökkuşağı 63cm
Exclamation Ankara Malzeme Toptancıları

Arkadaşlar Allah nasip ederse 02-03 Haziran arası Ankara'da olacağım. Hazır gitmişkende çeşit çokluğunu göz önüne alarak Ankara'da ki av malzemeleri toptancılarını da gezmek ve eksiklerimi tamamlamak istiyorum. Bu toptancıların Dışkapı tarafında olduğunu duymuştum. Ulaşım konusunda ve oradaki satıcılara dair bilgi sahibi olan arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum. Bunun yanı sıra Ankara'da Yozuri ve Rapala çeşitlerini bolca bulabileceğim satış noktalarını da iletirseniz çok sevinirim..
point.shot çevrimdışı  
01-06-2007, 11:06   #2
West_1979
Mustafa KARATAŞ / ANKARA

Favori Kamışı: OLTA
En İyi Avı: ANKARA TEAM
point.shot
Arkadaşlar Allah nasip ederse 02-03 Haziran arası Ankara'da olacağım. Hazır gitmişkende çeşit çokluğunu göz önüne alarak Ankara'da ki av malzemeleri toptancılarını da gezmek ve eksiklerimi tamamlamak istiyorum. Bu toptancıların Dışkapı tarafında olduğunu duymuştum. Ulaşım konusunda ve oradaki satıcılara dair bilgi sahibi olan arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum. Bunun yanı sıra Ankara'da Yozuri ve Rapala çeşitlerini bolca bulabileceğim satış noktalarını da iletirseniz çok sevinirim..

rıfat bey gelince haberimiz olsun benim cebi yaz ben sana her türlü yardımcı olurum 1000 tane dükkan var hepsini seve seve tarif ederim sana 0532 565 3776
West_1979 çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
01-06-2007, 11:23   #3
deePblue
na / aa

ben ankarada yeni sayılırım
öğrenebildiğim sadece sizinde tarif ettiğiniz gibi dışkapıdaki "yiba" çarşısı..
bu çarsıda fazlaca av malzemesi satan dükkan var.ben girişteki dükkandan bir kere alışveriş yapmıştım ama cok kapsamlı bi alışveriş değildi..buraya ulus otobüslerine ve ya dolmuşlarına binerek cok rahat gidebilirsiniz..ulustaki heykelden yürüyerek 10 dakika bile sürmez.ayrıca ulustaki hanların içersindede olta malzemesi satan dükkanların olduğunu duydum
saygılar
deePblue çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
01-06-2007, 11:42   #4
point.shot
rıfat kayar / Kayseri

point.shot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: Spro Precision Hot Spin 210 cm 5-15 gr
Favori Makinası: Shimano Stradic 3000FI
En İyi Avı: Anadolu Alası Gökkuşağı 63cm
Valla hızır gibisiniz dostlar, ellerinize sağlık...

west_1979
rıfat bey gelince haberimiz olsun benim cebi yaz ben sana her türlü yardımcı olurum 1000 tane dükkan var hepsini seve seve tarif ederim sana 0532 565 3776
Mustafa Bey numaranızı aldım ilginize çok teşekkürler, Belki kısmet olur Ankara'ya bir geldiğimde beraber ava gideriz..
point.shot çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
01-06-2007, 11:45   #5
West_1979
Mustafa KARATAŞ / ANKARA

Favori Kamışı: OLTA
En İyi Avı: ANKARA TEAM
point.shot
Valla hızır gibisiniz dostlar, ellerinize sağlık...

Mustafa Bey numaranızı aldım ilginize çok teşekkürler, Belki kısmet olur Ankara'ya bir geldiğimde beraber ava gideriz..

inşallah ne demek memnun oluruz.
West_1979 çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
02-06-2007, 00:45   #6
gençolta

gençolta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: 4 adet remixon3.60 surf kamış remixon king makara2 remixon falcon remixon elite
En İyi Avı: valla geçen yaz elim büyüklüğünde ispari tuttum
abi malzeme alacaksan dışkapı çarşının içine gireceksin ama dikkat et çarşının içine birsürü dükkan var hepsinin fiyatları birbirine yakın hertürlü isteğinede cevap verirler bak buradada turgay abimiz var oda av bayii onunlada görüş en çok sana yardımıcı olur saygılar
gençolta çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
02-06-2007, 00:48   #7
nolongerregistered

point.shot
Aradığın doktor üyelerimizden"06turna06" (turgay abimiz)irtibata geçerseniz yardımcı olur.
nolongerregistered çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla

Bu Konuyu Paylaş!
Bu Konuyu Facebook'ta Paylaş!
Facebook
Bu Konuyu Friendfeed'de Paylaş!
Friendfeed
Bu Konuyu Twitter'da Paylaş!
Twitter
Bu Konuyu Google Buzz'da Paylaş!
Google Buzz

Konu Araçları