BALIK AVI Cengiz Balıkçılık Av İstanbul
SPOT BALIK, 'Hayata olta at!' SPOT BALIK, 'Hayata olta at!'

Go Back   BALIK AVI > Tatlı SU Balık Avı > Göller, Barajlar ve Akarsular
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

yenimahalle güvenç göleti

07-07-2007, 00:34   #1
turna_meps

turna_meps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: olta
En İyi Avı: 74cm turna kesikköprü,6kg sazan(1990 eymir gölü),90cm yayın kızılırmak,80cm barakuda bodrum
Exclamation yenimahalle güvenç göleti

Merhaba arkadaşlar ivedik tarafında güvenç göleti adı altında bir yer bulunuyormuş sanayiden olta arkadaşlarım çok meth ettiler acaba gidip gören yada avlananız varmıdır?? ne tür balık çıkar av serbest yada yasakmıdır??
turna_meps çevrimdışı  
07-07-2007, 10:18   #2
Huseyin Alp Arslan
Huseyin Alp Arslan / Auckland/Yeni Zealanda

Huseyin Alp Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: olta ve oltadan baska hic bir sey
En İyi Avı: 22 kg Kingfish
Sahsen bilmiyorum ve sitemizdeki pek cok arkadas hafta sonu balikta o yuzden cevabinizi biraz gec alacaksiniz ,kusura bakmayiniz degerli arkadasim.
Huseyin Alp Arslan çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
07-07-2007, 11:14   #3
htarik

htarik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

***** bende Ankaralıyım ama hiç duymadım.Yenimahallenin neresindeymiş acaba?
htarik çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
07-07-2007, 11:27   #4
akolamen

akolamen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: Olta
En İyi Avı: Turna kilosunu tartamadım :)
Talking

turna_meps
Merhaba arkadaşlar ivedik tarafında güvenç göleti adı altında bir yer bulunuyormuş sanayiden olta arkadaşlarım çok meth ettiler acaba gidip gören yada avlananız varmıdır?? ne tür balık çıkar av serbest yada yasakmıdır??

Kardeş ben oraya geçenlerde gittim genelde piknik için gidilen bir yer av yasak değil, sezon açıldı ama balık tutanların balıklarına baktığımda çay balığı olduğunu gördüm. sazan birde kefalin olduğunu söylediler ordakiler ama yakalayan görmedim
akolamen çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
07-07-2007, 12:13   #5
KRAL_BALIKÇI

akolamen
Kardeş ben oraya geçenlerde gittim genelde piknik için gidilen bir yer av yasak değil, sezon açıldı ama balık tutanların balıklarına baktığımda çay balığı olduğunu gördüm. sazan birde kefalin olduğunu söylediler ordakiler ama yakalayan görmedim
Doğrudur sazan ve kefal çıkıyor
KRAL_BALIKÇI çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
07-07-2007, 12:53   #6
tiptirivsi

tiptirivsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

06turna06
Doğrudur sazan ve kefal çıkıyor
İnşallah öyledir turgay abi sanırım ailecek gidilebilecek bir yer değil mi? Bir de şamandıralı takım işe yarar mı? hangi yemi kullanmalıyız? bilenler cevap verirlerse pek bi makbul olur bir de avlağın tarifi nasıl gidilir? saygılar bizden....
tiptirivsi çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
07-07-2007, 13:20   #7
KRAL_BALIKÇI

tiptirivsi
İnşallah öyledir turgay abi sanırım ailecek gidilebilecek bir yer değil mi? Bir de şamandıralı takım işe yarar mı? hangi yemi kullanmalıyız? bilenler cevap verirlerse pek bi makbul olur bir de avlağın tarifi nasıl gidilir? saygılar bizden....
Taner senin gibi usta balıkçı ne arar orada
KRAL_BALIKÇI çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
07-07-2007, 13:40   #8
akolamen

akolamen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: Olta
En İyi Avı: Turna kilosunu tartamadım :)
Wink

tiptirivsi
Taner kardeş ben batıkentten gittim gittiğim yol şöle mezarlığın ordan çevre yoluna giriş kısmı var birde direk karşıya yakacığa giden kısım var ordan yakacığa kadar gideceksin yolu direk takip et memlik köyünü sor ordan birilerine sana gösterirler memlik köyünüde geçiceksin daha sonraki köyün adını unuttum yaklaşık bizim evden 30 km geliyor çok büyük bir gölet değil çay balığı tutanlar hep hamurla tutmuş birde çok gümüş balığı var yemi affetmiyolar gördüğüm kadarı ile herkes dip oltası kullanıyordu mısır takanlarıda gördüm ama dediğim gibi sazan yakalayan görmedim genelde 15-20 cm lik çaybalığı yakalıyolardı.
akolamen çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
07-07-2007, 14:08   #9
tiptirivsi

06turna06
Taner senin gibi usta balıkçı ne arar orada
abi ailecek gitmek için yavv yoksa başka yerler varken ne işim olur di mi
07-07-2007, 14:09   #10
tiptirivsi

akolamen
Taner kardeş ben batıkentten gittim gittiğim yol şöle mezarlığın ordan çevre yoluna giriş kısmı var birde direk karşıya yakacığa giden kısım var ordan yakacığa kadar gideceksin yolu direk takip et memlik köyünü sor ordan birilerine sana gösterirler memlik köyünüde geçiceksin daha sonraki köyün adını unuttum yaklaşık bizim evden 30 km geliyor çok büyük bir gölet değil çay balığı tutanlar hep hamurla tutmuş birde çok gümüş balığı var yemi affetmiyolar gördüğüm kadarı ile herkes dip oltası kullanıyordu mısır takanlarıda gördüm ama dediğim gibi sazan yakalayan görmedim genelde 15-20 cm lik çaybalığı yakalıyolardı.
akın çok saol bizim hanım yakalasın da gümüş falan farketmez

Bu Konuyu Paylaş!
Bu Konuyu Facebook'ta Paylaş!
Facebook
Bu Konuyu Friendfeed'de Paylaş!
Friendfeed
Bu Konuyu Twitter'da Paylaş!
Twitter
Bu Konuyu Google Buzz'da Paylaş!
Google Buzz

Konu Araçları