izmir eğri liman raporu

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında bmutlu tarafından paylaşıldı.

1. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    merhabalar arkdaslar foruma yeni katıldım herkese selamlar bu hafta ben ve 3 arkdasım mordoganın tam arka kısmına denk gelen egri limanda avlandık yem olarak mamun boru kurdu donmus teke ve kokusmus tuzlu sulunes kullandık

en alt resimdeki soldaki balık kuru sulunele yakaladım ismi (Pseudocaranx dentex) akdenize suveys kanalından giren bir okyanus balıgıdır yasam alanları

Western Atlantic: Bermuda, North Carolina, and south to southern Brazil. Eastern Atlantic: Mediterranean, Azores, Madeira, the Canary Islands, Cape Verde, Ascension and St. Helena Island. Indo-Pacific: South Africa, Japan, Hawaii (Ref. 26145), Australia, Lord Howe and Norfolk islands, New Zealand. Reported from New Caledonia

Son düzenleme: 18 Temmuz 2006
  2. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Tebrikler. Keyifli ve verimli bir av olmuş..

3. tebrikler co kgüzel bir av olmuş bu mordoğanın tam arkası derken nereyi tarif ediyorsun ? onu anlayamadım bu sene mordoğana çok gittiğim için diyoruum?

4. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Merhabalar, ben de aranıza yeni katıldım tanışma bölümünde kendimi tanıtacağım. Bu av için teklif almıştım ama maalesef katılamadım. Mutlu Bilvar tanıdığım ve tanımaktan onur duyduğum bu işi gerçekten amatörce yapan bir arkadaşımız. Kendisi resimlerde görünmüyor. Ben de sizlere diğer arkadaşları tanıtmak istedim. Onlar da yakında bu sayfalarda olacaklar.

Çuprayla sırıtan ilk resimdeki arkadaşımız Berke. İkinci ve üçüncü resimdeki mutlu insan da Akın. Uzun zamandır ellerinde çupra tutamadıkları için böyle pişkin pişkin sırıtıyorlar.

Dördüncü resimde toplam hasılat ve beşinci resimde de Mutlu' nun yakaldığı balıklar görünüyor.

Sanırım bu gülen yüzleri daha sık göreceksiniz:)

5. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    2 adet harita yolluyorum arkdaslar siyah halka içine aldıgım yer egri liman ve kabaca nasıl gidilecegini cubuklarla belirttim balıklı ovadan girip tersten karaburuna dogru giden yol uzerinde kararesisi geçince 2. harita ise daha yakın

6. natrix2

natrix2

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kefal 2,3 kg, 72 adet zargana
    Valla harika av yapmışsınız, tebrikler.

7. b mutlu teşekkür ederim kopyaladım zoom luyorum aama görüntü ve isimler okunmuyor bu mordoğanı geçincemi ?veya baktığın haritanın linki varsa ben burdan bakayım ? linki gönderirsen

8. Matchbox

Matchbox

Tebrikler İzmir takımı, sizleri tekrar görmek çok güzel.....

9. GÖKHAN

GÖKHAN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 55 cm istavrit 1.5 kilo
    Tebrikler Zevkli Bir Av Olmuş

10. teşekkkür ederim mutlu sağol

11. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    gerçekten tebrikler ortam ve avlak çok güzel eeee balıklara laf yok zaten :)

12. alex

alex

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3 Kg sazan
    tebrikler. Balıklar gerçekten çok güzel.Anlaşılan çok keyifli bir av olmuş.

13. iğne olarak ne kullnadınız orda ? takımlar nasıldı ?

14. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    çok zevkli bir balık avı oldu değil mi arkadaşlar? İnşallah daha harikaları da olacak.

15. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Çevre, balıklar ve mutlu yüzler çok güzel,
    yalnız, o ispendekle, mırmırlar çok küçük göründü bana, keşki - Büyü de gel, deseydiniz onlara.
    O soldaki balık da bence Obez bir istavrit.;);)
    Daha iyileri rastgelsin.

16. Tebrikler güzel bir av yapmışsınız. Artık darısı bizim de başımıza. En kısa zamanda yapılacak yeni bir organizasyonda görüşmek dileklerimle...

17. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Tebrikler cok güzel bir av olmus.

18. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    arkdaslar, klasik altta kursun ustte 2 yada 3 iğneli takımlarla tuttular binise biraz farklı bir sistemle; asagıdaki resimdeki gibi 3 lu kursunsuz sistem 007 micro dyneema ip 50 cm fırdonduye kadar, arkdasına herhangi 35 lik misina

19. B.MUTLU , öncelik aramıza hoş geldin süper bir av yapmışınız ALLAH bereketinizi arttırsın :) , yüzlerinizdende her şey okunuyor ..TEBRİKLER

20. bunu nasıl atıyorsun peki yoksa olduğun yeremi bırakıyorsun tekneden ?