bende böyle balık tutmak istiyorum artık:)))

Konu, 'Videolar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

1. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Aaman Hamdi sakin dandik takimlar ile gitmeye kalkma derim :) artik bu sene gecti ama seneye böyle bir organizasyona katilmak istiyorum Özelikle Orkinos sanirim. Buyur eslik et derim bana :)

2. inşallah ercan öyle birşey olursa haberim olsun...

3. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    kesin haberin olur hic endisen olmasin, önce su izmir tarafindaki baliklarin bir ifadesini alayim, sira onlarada gelicek.Aslinda Norvec taraflarinda cok uygun turlar var hem tatil hem av turlari. Onlarada katilabilirz.

4. ercan artık onların detaylarını sen daha iyi bilirsin seneye inşallah..

5. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    DOSTUM HIC ENDISEN OLMASIN; BEN KONU ILE ILGILI DETAYLARI SANA ULASTIRIRIM UYGUN GÖRÜRSEN BIRLIKTE GITMEYI COK ISTERIM.AYRICA SENINLE BIR AV MACERAMIZ OLSUN ISTIYORUM ZATEN.Olmuskende en iyisi olsun :D

6. eyvallah sagol yaparız bi av merak etme ercan...

7. Hamdiciğim İstanbul yetmedi, İzmir'e geldin, İzmir'de yetmedi Yurt Dışına açılıyorsun galiba:D :D :D Valla korkulur senden, sen işi büyütecen galiba kardeş...:) :) :)

8. abi allah izin verirse hepsini yapacagım ne yapalım abi burda yok giderim valla sende gel...:D

9. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Arkadaslar bencillik yapmiyoruz , yanlis anlamayin. Gelmek isteyen herkes gelebilir. Ben uygun tur ve oteli ayarlar sizler ile paylasirim. Uygun bulunursa gideriz hep beraber.

10. Abi siz ciddi ciddi yurt dışı balık avı organizasyonu yapıyorsunuz. :D :D Beni aşar abi bunlar. İş güç var ya..zaten meyve sebze sezonu yeni açıldı bütün kış yatıyoruz. Kışın olursa gelirim şöyle şubat-mart arası olabilir.

11. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    hakikaten çok güzel vallahi kaçmak lazım

12. umarım onuda yaparız birgün merak etmeyin bizde bu tutku varken yaparız...

13. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Hamdi bu ne illet bir balık ya !!!!Stres atmaya giden strese girer bununla!Aman aman!

14. olayın zevki orda zaten o balıgı karaya çıkarmak....;)

15. GurhanANKARA

GurhanANKARA

Favori Kamış:
    1.80 kamış,diamond RD630 makina
    En İyi Avı:
    Gümüş Balığı ( 6 gram )
    amcam iyi yormuş balığı..