BALIK AVI Cengiz Balıkçılık Av İstanbul
SPOT BALIK, Hayata olta at! SPOT BALIK, Hayata olta at!

Go Back   BALIK AVI > Bölgesel İl Başlıkları > Organizasyon Duyuruları
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Tahtaköprü Islahiye-GAZIANTEP organizasyonu....

05-02-2009, 00:16   #1
antepli
Mustfa / Almanya/Gaziantep

antepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: Sportex, D.A.M, kabon kamis, Daiwa,D.A.M Quick rolle
Favori Makinası: Dam Quik, Freilauf, Cormoran, Zebco , Schkeapear ve diğerleri
En İyi Avı: Turna 105 cm, 7,3 kilo, sazan 9.5 kilo
Degerli Arkadaslar,
Yasak dönem baslamadan bir organisasyon yapalim dedik.Tüm Antep ve cevresindeki arkadaslari bu organisasyona davet ediyoruz.....Bu hem Dernek üyelerimizi bir araya getirerek tanismasini saglamak ve bahar baslangici bir av yapmak. Nasil gidecez??
Ne Zaman gidcez????

21.02.2009 günü gece yarisi Gaziantep´den cikip yaklasik olarak 1.30 civarinda orada olmayi planliyoruz.....
Ilk önce avlak bölgemizi secip ön yemleme yapacaz.... oltalarimizi ayarlayip dipleri ayarlayip zilleri dizip cadirimizi da kurarak günün aydinlamasi sirasinda büyük sazan cekme niyetindeyiz, belli olmaz bakarsiniz gizli kalmis bir yayin baligi da takilabilir))))....... Hazirlikli gidecez..
Birde orada tatli su kefalleri var....... Tercübeli arkadaslardan en iyi tercübelerini konuya destek olmak, üyelerimize Kefal nasil yakalanir anlatmalarini temenni ediyoruz.....

Ulasimi kendi arabalarimizla yapacagiz, tahminen en az 15 üyemizin katilimini bekliyoruz.....

Bir ricam arkadaslarimdan su ki, bana mail veya telefonla bildirirlerse hazirliklarimizi daha organizeli yapariz....Siteye ulasamayan arkadaslari diger arkadaslarimiz haberder ederlerse cok sevinecem...... Haydi hayirlisi diyor ve katiliminizi bekliyorum....Saglikli kalin sansiniz büyük balikla olsun.
antepli çevrimdışı  
05-02-2009, 20:05   #2
_S3S_
Ali / Gaziantep

_S3S_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: Olta,Kamiş
En İyi Avı: 57 Kğ Agirliginda Nisanlim :)
Abi Keske konuyu organizasyonlar kismina acsaydin orada daha iyi olurdu.. Her Halde suana kadar kimse yok gaziantepli üyelerimiz sizleri bekliyoruz Yasak dönem gelmeden hep beraber bir organisazyon ve tanisma yapalim ... saygilar...
_S3S_ çevrimdışı  
05-02-2009, 21:47   #3
antepli

_S3S_
Abi Keske konuyu organizasyonlar kismina acsaydin orada daha iyi olurdu.. Her Halde suana kadar kimse yok gaziantepli üyelerimiz sizleri bekliyoruz Yasak dönem gelmeden hep beraber bir organisazyon ve tanisma yapalim ... saygilar...
Organizasyonlar kismina konunun linkini attim oradan buraya gecerler)), hatirlatman icin tesekkürler...haaa, beni ara yeni bir konu var...
antepli çevrimdışı  
05-02-2009, 23:21   #4
smyrna
Sevil Kurtoğlu / İstanbul

smyrna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: olta
En İyi Avı: olacak inşallah
Mustafa Bey inanın bu başlık beni çok mutlu etti. Genellikle batı bölgelerindeki organizasyonlara tanık oluyoruz burada, istiyorum ki ülkemizin her köşesinde irili ufaklı organizasyonlar yapılsın ve bizlerde gidemediğimiz göremediğimiz yerleri bu sayede görelim ve yeni arkadaşlar tanıyalım. Umarım güzel bir organizasyon gerçekleşir ve keyifle izleme şansımız olur Şimdiden girişiminizi kutlarım, kolay gelsin
smyrna çevrimdışı  
06-02-2009, 16:11   #5
antepli

smyrna
Mustafa Bey inanın bu başlık beni çok mutlu etti. Genellikle batı bölgelerindeki organizasyonlara tanık oluyoruz burada, istiyorum ki ülkemizin her köşesinde irili ufaklı organizasyonlar yapılsın ve bizlerde gidemediğimiz göremediğimiz yerleri bu sayede görelim ve yeni arkadaşlar tanıyalım. Umarım güzel bir organizasyon gerçekleşir ve keyifle izleme şansımız olur Şimdiden girişiminizi kutlarım, kolay gelsin
Cok tesekkür ederim, arkadaslar katilacaklar, yavas yavas telefonlar ediyorlar
o tarihe kadar herhalde 20 kisi olacaz))))
antepli çevrimdışı  
06-02-2009, 21:21   #6
_S3S_
Ali / Gaziantep

Abi ben o gune hemen hemen 6 kisi ile eşlik edicem Allahdan birsey olmazsa eger .. Umarim cok guzel gecer ve insallah gerceklesdirebiliriz.. İlk organizasyonumuzu gerceklestirirsek eger devam gelir artik ve degisik degisik yerelere gideriz ... Birde nurdagi Balikalani var orada cok guzel yasak donem bittigi zaman cok guzel balik cikiyor oradan.. Gorusuruz iyi geceler
_S3S_ çevrimdışı  
07-02-2009, 21:34   #7
hersli
yusuf demirbaş / sivas

hersli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: olta
En İyi Avı: alabalık
katılan tüm arkadaşlara şimdiden bolavlar rastgele diyorum antep i cok severim bende 4 sene kaldım orda sivastan saygılar
hersli çevrimdışı  
07-02-2009, 22:00   #8
antepli

hersli
katılan tüm arkadaşlara şimdiden bolavlar rastgele diyorum antep i cok severim bende 4 sene kaldım orda sivastan saygılar
Tesekkürler Kardesim Antep e olan sevginden dolayi, Bende askerligimi SIVAS ta yaptim))), cok hos oralar, ama kötü bir anim oldu onu hic unutmuyorum gecti ....... nice iyi günlere, rasgele diyorum.
antepli çevrimdışı  
14-02-2009, 19:08   #9
antepli

Evet arkadaslar, su anda islahiye , tahtaköprü yolculari 19 kisiye ulasdi, daha bir hafta var, bakalim belki daha fazla katilim olabilir..... rastgele...
antepli çevrimdışı  
15-02-2009, 00:47   #10
_S3S_
Ali / Gaziantep

antepli
Evet arkadaslar, su anda islahiye , tahtaköprü yolculari 19 kisiye ulasdi, daha bir hafta var, bakalim belki daha fazla katilim olabilir..... rastgele...
evet Arkadaslar mustafa abimin dedigi gibi 19 kisiyiz son 1 hafta kaldi yasak dönem gelmeden bi balik organizasyonu kacmaz Gaziantepli üyelerimiz nerelerdesiniz sizler icin buradayiz ve bu organizasyonu düzenliyorz ... Allahdan bise olmaz ve hava şartlari uygun olursa tahta köprü barajindayiz ...
_S3S_ çevrimdışı  

Bu Konuyu Paylaş!
Bu Konuyu Facebook'ta Paylaş!
Facebook
Bu Konuyu Friendfeed'de Paylaş!
Friendfeed
Bu Konuyu Twitter'da Paylaş!
Twitter
Bu Konuyu Google Buzz'da Paylaş!
Google Buzz

Konu Araçları