BALIK AVI Cengiz Balıkçılık Av İstanbul
SPOT BALIK, 'Hayata olta at!' SPOT BALIK, 'Hayata olta at!'

Go Back   BALIK AVI > Güncel > Sohbet
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Yaşanacak En Güzel İl İlçe

12-11-2010, 23:49   #21
albeton
Ali / Ankara

albeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

En İyi Avı: kötü av yok
bende eşimde öğretmeniz. Ankara nın kışından , denize uzaklığından, griliğinden, resmiyetinden usandım. alacağımız maaş Türkiye nin her yerinde aynı. Fethiye, Ayvalık, Dalaman,Burhaniye ilçeleri çok ilgimi çekiyor.neresi olur bilmiyorum ama gözü karartım, tayin isteyeceğim hayırlısıyla. Kışın ince bir montla sahile inip çayımı yudumlayıp olta atmak istiyorum
albeton çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
13-11-2010, 00:03   #22
bahti88
Bahtiyar Çelik / Balıkesir - İzmir

En İyi Avı: 1531 gr. Pullu Sazan, 1150 gr. & 58 cm. Turna
Arrow

albeton
bende eşimde öğretmeniz. Ankara nın kışından , denize uzaklığından, griliğinden, resmiyetinden usandım. alacağımız maaş Türkiye nin her yerinde aynı. Fethiye, Ayvalık, Dalaman,Burhaniye ilçeleri çok ilgimi çekiyor.neresi olur bilmiyorum ama gözü karartım, tayin isteyeceğim hayırlısıyla. Kışın ince bir montla sahile inip çayımı yudumlayıp olta atmak istiyorum
İnce mont işini unut abi, sahil kışın çok soğuk oluyor, hele o esen rüzgâr yok mu, insanın içine işliyor.
bahti88 çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
13-11-2010, 00:08   #23
TANAY
mehmet gözaydın / balıkesir

albeton
Ayvalık veya Dikili işinizi görür.
TANAY çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
13-11-2010, 00:46   #24
denizci41
gürkan / kocaeli

denizci41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

En İyi Avı: levrek 7.5 kg
Bence kocaeli saneyisi sağlam kocaman bir körfez ve heryere yakın sayılır ulaşım sorunu asla yok hatta maşukiye si kartepesi dillere destan denizse deniz dağ sa dağ diğer illere nazaran hırsızlık kavga cinayet ve en önemlisi trafik sorunu yok denilecek kadar az arabanıza bindinizmi 45 dk istanbul 3.4 saat ankara 7.8 saat antalya haaa şunuda itiraf edeyim havası dört dörtlük değil 4/2 lik canınız pilajmı cekti bas kontağa 1 saatte varmaz karadenizin bütün pilajları elinizin altında haaa şunuda söylemeden gecemicem bütün büyük marketler sürüsüne bereket kocaelide yani burda yok yokkk süper bir şehir hani derlerya insana doğduğu yer cennettir aynen öyle işte herkezin doğduğu yer ayrı bir cennettir türkiye min her köşesi bence bir cennet bence fazla uğraşmayın her yerin kendine özgü bir güzellikler zinciri vardır siz yeterki görmesini yaşamasını bilin hatam olduysa affola
denizci41 çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
13-11-2010, 01:18   #25
Cumali
gokhan / İstanbul Kartal

bence insanın yasamak istedigi yer degilde nasıl yasadıgı önemlidir mutlu oldugu her yerde yasanabilir
Cumali çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
14-11-2010, 11:18   #26
cemates
Cem ATEŞ / Gebze

cemates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: [Sinek Oltası]
En İyi Avı: 175-65-R14 Lastik..
Thumbs up

denizci41
Bence kocaeli saneyisi sağlam kocaman bir körfez ve heryere yakın sayılır ulaşım sorunu asla yok hatta maşukiye si kartepesi dillere destan denizse deniz dağ sa dağ diğer illere nazaran hırsızlık kavga cinayet ve en önemlisi trafik sorunu yok denilecek kadar az arabanıza bindinizmi 45 dk istanbul 3.4 saat ankara 7.8 saat antalya haaa şunuda itiraf edeyim havası dört dörtlük değil 4/2 lik canınız pilajmı cekti bas kontağa 1 saatte varmaz karadenizin bütün pilajları elinizin altında haaa şunuda söylemeden gecemicem bütün büyük marketler sürüsüne bereket kocaelide yani burda yok yokkk süper bir şehir hani derlerya insana doğduğu yer cennettir aynen öyle işte herkezin doğduğu yer ayrı bir cennettir türkiye min her köşesi bence bir cennet bence fazla uğraşmayın her yerin kendine özgü bir güzellikler zinciri vardır siz yeterki görmesini yaşamasını bilin hatam olduysa affola
Katılıyorum..
cemates çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
14-11-2010, 17:09   #27
NİHATSUNAR

NİHATSUNAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: olta ve çapari
En İyi Avı: 22 tane sargan
Bir fikir de benden olsun istedim.İl olarak Çanakkale,İlçe olarak da Gelibolu diyorum.İmkanım olsa ben bu iki güzide yerde yerleşmek isterdim.
NİHATSUNAR çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
14-11-2010, 17:15   #28
ufuk911
Ufuk / Bursa

dayzın
Bence aydın didim. Sebebi; kışlar ılık yazlar sıcak ancak deniz balıkcığı bakımından cok guzel, hergün orda bir tatil, ucuz eğlenceye düşkünseniz ve dinlenmeye düşkünseniz sizi karşılayacak güzelliklere sahip bir yer. İstanbulda yaşamış büyümüş bir insanın isteklerini giderebilir.
Bence de Didim. denizi güzel, temiz, şehir ucuz, iklim güzel. izmir-bodrum yakın.
ufuk911 çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
02-12-2010, 20:28   #29
albeton
Ali / Ankara

albeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

En İyi Avı: kötü av yok
Amasrada yaşayan varmı. Özellikle memur açısından nasıl olur.
albeton çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
02-12-2010, 20:46   #30
tanertasarim
TANER / BURSA

tanertasarim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: LİNEAEFFE
Favori Makinası: OKUMA
En İyi Avı: TURNA, MIRMIR.
ANLATILMAZ, YAŞANIR KENT BURSA. 15dk ULUDAĞ 15 dk MUDANYA.BURSA'YI TEK GEÇERİM.
tanertasarim çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla

Bu Konuyu Paylaş!
Bu Konuyu Facebook'ta Paylaş!
Facebook
Bu Konuyu Friendfeed'de Paylaş!
Friendfeed
Bu Konuyu Twitter'da Paylaş!
Twitter
Bu Konuyu Google Buzz'da Paylaş!
Google Buzz

Konu Araçları