av malzemesi

Konu, 'Takım Çantası' kısmında bybarisdavulcu tarafından paylaşıldı.

1. bybarisdavulcu

bybarisdavulcu

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK 950gr.
    selam balıkçı arkadaslar. ben ankarada yeniyim henüz . ankarada balık avı için gerekli mlazemeleri alabileceğim ve özellikle malzeme seçiminde samimi bir şekilde yönlendirici olabilecek bir av market tavsiye edermisiniz. ilgilerinize simdiden tesekkür ederim . rast gele.....

2. bybarisdavulcu

bybarisdavulcu

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK 950gr.
    henüz bir yerlere bakmadım sizlerin tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmeyi düşünüyorum...

3. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
  4. bybarisdavulcu

bybarisdavulcu

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK 950gr.
    ya netten pek birşey almak istemiyorum bu benim kendi düşüncemdir. yinede sağol

5. pride75

pride75 Onur Aydoğan

Favori Kamış:
    x
    En İyi Avı:
    ...
    Av Marketi

Geçen gün avmarketi'nden alışveriş yaptım. Çok düzgün çalışıyorlar. Tekrar tekrar bir stok sorunundan dolayı telefonla aradılar. Sonra bana alacağım olduğunu söylediler bende yakın diye ofislerine gittim tanıştım. Karaköy'deki malzemeciler gibi değiller :D Kesinlikle güvenebileceğiniz şekilde çalışıyorlar...

6. Matchbox

Matchbox

Haklısın stokta olmayan ürünleri sana satmakta üstlerine yok.....:mad:
    Sonrada bu durumu düzeltmek için uğraş dur.....:mad:
    Büyük bir ihtimallede istemediğin özellikte ürüne sahip oluyorsun malesef....:mad:

7. bybarisdavulcu

bybarisdavulcu

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK 950gr.
    sayın balık avı tutkunu arkadaslarım ankarada bir avmarket tavsiye ederseniz daha makbule gecer. herkesin emeğine sağlık. rast gele....

8. myigit

myigit

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    Alabalık 1kg
    Arkadaşım Dikmen Caddesi üzerinde Oruç Av Bayii var. Adnan Bey, Ben malzemeleri ondan alıyorum. İlgisi alakası ve fiyatları uygun.

Ulus Dışkapıya giderken sol taraftaki son işhanında satıcılar var. envai çeşit malzeme bulabilirsin ancak burada iyi pazarlık yap affetmez geçirirler. yani diyeceğim hemen alma. alacağın malzemeyi araştır.

Ayrıca Demetevler ve yenimahallede de av bayileri var ama amatör balıkçılık için zengin bir çeşitlilik arzetmiyorlar.

Kızılay Sakarya caddesinin girişinde bir av bayii var. amatör balık malzemesi içinde oldukça geniş bir yelpazeye sahip ancak malzemeleri pahalı satıyor..

Sincan Fatih tarafını bilmiyorum.

9. barakuda

barakuda

Favori Kamış:
    Makinalar:(D.A.M, SHIMANO,DAİWA, Abugarcıa.) Oltalar: Soprtex3.45, Fuji 4.10, Remexon 4.00,
    En İyi Avı:
    Barakuda 1986 Kızıldeniz
    İstanbulda olsaydın Çağrı Balıkçılık Balatta. Bol çeşit ve uygun fiyat. ben burdan alış verişimı yapıyorum. veya İstoç'ta bulunan Toptancılardan.:)

10. bybarisdavulcu

bybarisdavulcu

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK 950gr.
    teşekür ederim verdiğin bilgiler için myigit dikmende ki oruç av bayii yolumun üzerinde hafta sonu ugramaya çalışacam umarım kaliteli bir alış veriş yapabilirim... bu arada ankaradan balıkçı arkadaşlarla tanışmak isterim . daha iyi dostluklara

11. barakuda

barakuda

Favori Kamış:
    Makinalar:(D.A.M, SHIMANO,DAİWA, Abugarcıa.) Oltalar: Soprtex3.45, Fuji 4.10, Remexon 4.00,
    En İyi Avı:
    Barakuda 1986 Kızıldeniz
    Sana bir tavsiye... Netten fiyat araştırması yaparsan. mağzada kazıklanmadan karlı alışveriş yaparsın. bütçene göre iy takımlar alırsın.:)

12. myigit

myigit

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    Alabalık 1kg
    Kesinlikle katılıyorum. mutlaka netten bi araştırma yapmak gerekiyor. Bu arada Dikmendeki bayii Polisevine varmadan 600-700 metre solda

13. ergen

ergen

Merhaba Baris, aramiza hos geldin

Insallah daimi arkadasliklar kurar, zevkli zamanlar gecirirsin:)

Sana Malzeme konumunda bir abi tavsiyesinde bulunabilirmiyim?:)

Sitede, Ankaradan olan bir cok Arkadasimiz var. Onlardan birini veya bir kacini bul ve onlarla birlikte Malzeme almaga git. Hem ilk basta nelere ihtiyacin oldugunu görürsün hem tanismis olursunuz.:)

Rasgele

14. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg, 2,5 kg Sazan, 1,4 kg Sazan
    Değişir hocam ne alacaksan ona göre değişiklik gösterir. Sazansa uygun iyi malzeme yeri farklı Turnaysa farklı...

Ayrıntı içi Atilla Abi var (Pasha) onula görüşürsen sağolsun bana çok yardımcı oldu Turna malzemelerim de ;)

15. kykh

kykh

Ben hep av marketi com dan alış verişimi topluca yaparım çokda kaliteli ve detaylı bir site tavsiye ederim. Lakin ben kendim gezip alırım dersen dışkapıdan alabilirsin ama pazarlık şart derim !...

16. kykh

kykh

Bence bu çok daha ii ve akıllıca bir tavsiye olmuş. Bak turnacıysan bizler gibi sitede parsel nickli oğuz abi yenimahallede bir av bayi açıcak yakında onunlada görüşebilirsin bana çok yardımcı olur kendisi

17. NAMOSA

NAMOSA

Favori Kamış:
    olta,zıpkın,elle
    En İyi Avı:
    sazan 6 kilo
    aslında benim sürekli alışveriş yaptığım bayi var ulusta iyi de indirim yapıyor ben sana şöyle söyleyim bir gün nasip olursa beraber gidelim alışverişini yap

18. turna

turna

Ankara da en ucuz yer Dikmen.

19. Cevat Ergin

Cevat Ergin Cevat ERGİN

Arkadaşlar Çağrı balıkçılık neresinde Balat ın bilen varsa yerini ve telini alabilirmiyim?

20. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Ne işin var :p :D :D :D