BALIK AVI Cengiz Balıkçılık Av İstanbul
SPOT BALIK, 'Hayata olta at!' SPOT BALIK, 'Hayata olta at!'

Go Back   BALIK AVI > Güncel > Genel Konular
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Oltacı dergisi Nisan ayı 2. sayısı çıktı

26-04-2011, 12:07   #1
orhan kucukbicmen
Orhan Kucukbicmen / Sivrice/Çanakkale

orhan kucukbicmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: El ile balık avlarım, bu şekilde avlandığım için çok mutluyum.
Favori Makinası: penn
En İyi Avı: 32 kilo Akdeniz kılıcı.
Sevgili arkadaşlar Bizlerin bütün amatör balıkçıların dergisi,oltacı son sayısı çıkmıştır, bundan böyle her yerde bulabileceğiz,sizlere temin edebileceğiniz satış noktalarını belirtiyorum, hoşçakalın.

ADANA
ÇAKMAK PLAZA-KİTAPSAN ÇAKMAK CAD. ÇAKMAK PLAZA SEYHAN, ADANA
G.PAŞA-KİTAPSAN KİTAP KIRT. TİC. LTD. ŞTİ. G.PAŞA BULVARI DURAK APT. NO:5/A SEYHAN, ADANA
T.ÖZAL BULVARI-KİTAPSAN T.ÖZAL BULVARI SEYHAN, ADANA

ANKARA
DOST KİTABEVİ-ERDAL AKALIN KARANFİL SOK. NO:11/A KIZILAY, ANKARA
MUSTAFA POLAT GAZETE BAYİİ İRAN CAD. BAŞI KUĞULU PARKI YANI KAVAKLIDERE, ANKARA
TURHAN KİTABEVİ-TURHAN POLAT YÜKSEL CAD. NO:8-32 KIZILAY, ANKARA
ZAHİDE AKYILDIZ-GAZETE BÜFESİ FİLİSTİN SOK. ATTAR SOK. KÖŞESİ GAZİOSMANPAŞA, ANKARA
METEKSAN MATBAACILIK A.Ş. MERKEZ KİTABEVİ BİLKENT, ANKARA
AZİZOĞULLARI DAĞITIM TİC. LTD. ŞTİ.-ŞUBESİ İRAN CAD. KUĞULU PARK ÖNÜ KAVAKLIDERE, ANKARA
FATMA ÖZBAL-GAZETE BÜFESİ TUNALIHİLMİ CAD. KENEDY CAD. KÖŞESİ BÜFESİ KAVAKLIDERE, ANKARA
NECATİ POLAT-GAZETE BÜFESİ TUNALIHİLMİ CAD. NO:79 KAVAKLIDERE, ANKARA
DOST(BİLKENT) KİTABEVİ-ERDAL AKALIN ANKUVA İŞMERKEZİ BİLKENT, ANKARA
DİAPASON SEVDA CENAP AND MÜZİK VAKFI İŞL. TUNALIHİLMİ CAD. NO:114/17 KAVAKLIDERE, ANKARA
REMZİ KİTABEVİ -NEŞRİYAT SAN. VE TİC. A.Ş. ZİNCİR MAĞAZA ARMADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ ESKİŞEHİR YOLU DÜKKAN NO:38 SÖĞÜTÖZÜ, ANKARA
ARTI MÜZİK (ŞUBE) KİTAP VE BİLGİSAYAR TİC.LTD.ŞTİ. ARCADIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ KORU MAH. 8NCİ CADDE NO:192/223-224 ÇAYYOLU, ANKARA
DOST(ÇAYYOLU-ŞUBESİ)KİTABEVİ-ERDAL AKALIN PROF.DOKTOR AHMET TANER KIŞLALI MAH.8 CADDE 179-1 ÇAYYOLU, ANKARA
WEST MÜZİK VE KİTAP-MUHAMMET BOZKURT KARUM İŞ MERKEZİ NO:104 GAZİOSMANPAŞA, ANKARA
EVRENSEL KİTAP KIRTASİYE -ERDİNÇ KARAPINAR ORTAKLIĞI KARANFIL 2 SOKAK 41-A KIZILAY, ANKARA
COUPON TİCARET-KİBRİYE AYDEMİR MEVLANA BULVARI NO:2 CROWNE PLAZA ANKARA OTEL BİNASI GİRİŞ LOBİSİ AKKÖPRÜ, ANKARA
ARTI MÜZİK(GORDION ŞUBE)KİTAP VE BİLGİSAYAR TİC.LTD.ŞTİ GORDION ALIŞVERİŞ MERKEZİ ANKARALILAR CADDESİ NO:2/316 ÇAYYOLU, ANKARA
ESD GIDA VESTİYER İNŞ.TUR.ULŞ.TEMİZLİK HİZM.TİC.LTD.ŞTİ BOĞAZ SOKAK NO:4/6 GAZİOSMANPAŞA, ANKARA
ATLI GIDA KURUYEMİŞ İNŞ.TURİZM YAY.İTH.İHR.VE TİC.LTD.ŞTİ MESA KORU SİTESİ TİCARET MERKEZİ NO:23 ÇAYYOLU, ANKARA
ARKADAŞ PAZARLAMA DAĞ.İNŞ.TAAHHÜT VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ KENTPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ ESKİŞEHİR YOLU 7KM.NO:164 K-2 NO:103 ESKİŞEHİR YOLU, ANKARA
ESD(HİLTON)GIDA VESTİYER İNŞ.TUR.ULŞ.TEMİZLİK HİZM.TİC.LTD TAHRAN CADDESİ 12-2 HİLTON OTELİ İÇİ GAZİOSMANPAŞA, ANKARA

KAYSERİ
ÖMÜR KİTABEVİ-SADULLAH GOKKIYAS SİVAS CAD. NO:79 KAYSERİ

ANTALYA
ALANYA-ÖZDEN DAĞ.BAS. YAY.TUR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ BAŞBAYİ ÖRNEK MAH. 1553. SK. NO:6 MANAVGAT, ANTALYA
DSD ANTALYA BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ ( DAHİLİ SEVKİYAT ) BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ PINARBAŞI MAH. 12 CADDE NO: 13 / A ARAPSUYU, ANTALYA
DSD BELEK BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ (DAHİLİ SEVKİYAT) BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ ORTA MAH. ÇOPUROĞLU CAD. NO:35/4 SERİK, ANTALYA
DSD KEMER BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ (DAHİLİ SEVKİYAT ) BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ YENİ MAH. AKDENİZ CAD. NO:46 KEMER, ANTALYA
MANAVGAT-ÖZDEN DAĞ.BAS. YAY.TUR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ BAŞBAYİ ÖRNEK MAH. 1553. SK. NO:6 MANAVGAT, ANTALYA

AYDIN
DSD DİDİM BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ DAHİLİ SEVKİYAT BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ YENİ MAHALLE 845.SOKAK NO:3 DİDİM,

BURSA
DÜZEY KİT. LTD. ŞTİ. ADLİYE KARŞISI NO:61 OSMANGAZİ, BURSA
ELT 2000 KITABEVI ELT 2000 KITABEVİ NALBANTOĞLU MAH. TASKAP CAD. GENÇOSMAN 1 İŞ HANI NO:11 OSMANGAZİ, BURSA
FİNAL PAZARLAMA İTH. İHR. KAĞIT REKLAM LTD. ŞTİ. ATATURK CAD. AGAH HAN. NO:61/34 OSMANGAZİ OSMANGAZİ, BURSA

HATAY
FERAH KOLL. STI. HÜRRIYET CAD. NO:17 ANTAKYA, Hatay

İZMİT-KOCAELİ
ÇAĞRI KİTABEVİ-KIRTASİYE SEVİM MALKOÇOĞLU H.Halil Mh.Adliye Cd. S. Boyacı Apt. NO : 14 / 2 Gebze, Izmit- Kocaeli

İSTANBUL
ALİ BAL GAZETE TALİ BAYİİ MOBO BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ GÜNEY KAMPÜS O.F.B ALT KATI BEBEK, İSTANBUL
ALİ GÜLER BAS. DAĞ. PAZ. LTD. ŞTİ. MOBO TAHMİS CAD. MISIR ÇARŞISI ÖNÜ EMİNÖNÜ, İSTANBUL
ALP KİTABEVİ CAFERAĞA MAH.MODA CAD. NO:209 KADIKÖY, İSTANBUL
AYHAN AKCAN MOBO CAĞALOĞLU NURUOSMANİYE CAD. NO:30 CAĞALOĞLU, İSTANBUL
BEBEK-DÜNYA AKTÜEL A.Ş. KİTAPEVİ ZİNCİR MAĞAZA CEVDET PAŞA CAD. NO:232/1 BEBEK, İSTANBUL
BOĞAZİÇİ KİTABEVİ NİSPETİYE CAD. NO:70/24 CENGİZTOPEL ETİLER, İSTANBUL
CİHAN TEKEL-HANİFE BAŞKAPAN MOBO KULOĞLU MAH. SIRASELVİLER CAD. NO:62/A BEYOĞLU, İSTANBUL
ÇAĞIL YAYIN YALIBOYU CAD.ŞAİR ASAF HALİT ÇELEBİ SOK.NO.5/2 BEYLERBEYİ ÜSKÜDAR, İSTANBUL
ÇAĞLAYAN KİTAPEVİ-TUNCAY ÇAĞLAYAN ESKİ YILDIZ CAD. TERENCEBAY YOKUŞU NO:4 BEŞİKTAŞ, İSTANBUL
DESTEK OFİS YAYINCILIK VE KIRTASİYE ÜRÜN.SAN.DIŞ TİC LTD.ŞTİ. KOZA PLAZA C BLOK KAT:-1 NO:4 TEKSTİLKENT ESENLER, İSTANBUL
DÜNYA AKTÜEL A.Ş.-ERENKÖY ZİNCİR MAĞAZA KANTARCI RIZA SK. NO:2/1 BAĞDAT CAD. ERENKÖY, İSTANBUL
EDİP ÇİZMECİ ATATÜRK HAVAALANI DIŞ HATLAR TERMİNALİGİRİŞ KATI NO:2-4 YEŞİLKÖY, İSTANBUL
ERCAN AKGÜN-AKGÜN YAYIN MARKET BAKIRKÖY DENİZ OTOBÜSLERİ İSKELE GAZETE KULUBESİ BAKIRKÖY, İSTANBUL
GERGEDAN KİTAP. KIRT. VE HEDİYELİK EŞYA TİC. LTD. ŞTİ BAĞDAT CAD. BAĞDAT APT. NO:268 CADDEBOSTAN KADIKÖY, İSTANBUL
GÖKHAN ÖNCÜL MOBO NİSPETİYE CAD. YENİÇARŞI DURAĞI NO:61/A ETİLER, İSTANBUL
GÜREŞLER GIDA SANAYİ TİC.LTD. ŞTİ. A. ADNAN SAYGIN CAD. CANAN SK. NO:4/1 ULUS, İSTANBUL
HALİL DOĞAN KATIRCI VE ORT. MOBO CANKURTARAN MAH. AYASOFYA MEYDANI SULTANAHMET EMİNÖNÜ FATİH, İSTANBUL
HANOĞLU MARKET - TURGUT HAN MOBO MİMAR MEHMET AĞA CAD. NO:16 SULTANAHMET EMİNÖNÜ, İSTANBUL
HAVAALANI ONUR AĞÇAY GAZETE BAYİİ MOBO ATATÜRK HAVALİMANI İÇ HATLAR GİDİŞ ARINDIRILMIŞ BÖLÜM YEŞİLKÖY, İSTANBUL
İNKILAB BASIN YAYIN LTD. ŞTİ. ŞEHİT KUBİLAY SOK. NO:12 FATİH, İSTANBUL
İNSAN KİTAP PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ İSTİKLAL CAD. NO:96 BEYOĞLU, İSTANBUL
KADIKÖY- SEYHAN MÜZİK PRODÜKSİYON İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. CAFERAĞA MAH. MUVAKKİTHANE SK. NO:1 KADIKÖY, İSTANBUL
KARAMAN GAZETE BAYİİ (BİNALİ KARAMAN) MOBO BAĞDAT CAD. ÇİFTE HAVUZLAR OTOBÜS DURAĞI YANI KADIKÖY, İSTANBUL
KIRMIZI KEDİ KİTABEVİ ÖMER AVNİ MAH.EMEKTAR SOK.NO.18/4 GÜMÜŞSUYU BEYOĞLU, İSTANBUL
KUTLU KIRTASİYE ELEK.ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. CADDEBOSTAN PLAJYOLU CAD. R.VECİHİ BEREKETOĞLU SJ. NO:2/5 KADIKÖY, İSTANBUL
MEPHİSTO YEMENİCİLER KONF. A.Ş. İSTİKLAL CAD. NO:197 BEYOĞLU, İSTANBUL
NECDET GÜLER TEŞVİKİYE CAD. NO:156 NİŞANTAŞI, İSTANBUL
ONUR AĞÇAY-ATRIUM MOBO ATRIUM ÇARŞISI NO:167 ATAKÖY 9.KISIM -ATAKÖY ATAKÖY, İSTANBUL
ÖZGÜR KİTAPEVİ-ERKAN ÖZGÜR CAFERAĞA MAH. MÜHÜRDAR CAD. NO:66/1 KADIKÖY, İSTANBUL
PARK GIDA TUR. ELEKT. DON.İTH. VE İHR. SAN LTD.ŞTİ. MOBO FENERBAHÇE MAH.DR.FARUK AYANOĞLU CAD.NO.8/1 KADIKÖY, İSTANBUL
PATİKA KİTABEVİ ABDİ İPEKÇİ CD. MİLLİ REASÜNANS ÇARŞISI NO:43-57 G BLOK NO:6 TEŞVİKİYE, İSTANBUL
REMZİ KİTABEVİ -AKMERKEZ NİSPETİYE CAD. AKMERKEZ İÇİ ZEMİN ÇARŞI NO: 223 ETILER, İSTANBUL
REMZİ KİTABEVİ -CARREFOUR CARREFOUR ALIŞVERİŞ MERKEZİ ZEMİN KAT İÇERENKÖY, İSTANBUL
REMZİ KİTABEVİ -PROFİLO PROFILO İŞMERKEZİ ZEMİNKAT MECİDİYEKÖY, İSTANBUL
REMZİ KİTABEVİ -RUMELİ RUMELİ CAD NO:44 NİŞANTAŞI, İSTANBUL 2
REMZİ KİTABEVİ -SUADİYE BAĞDAT CAD. NO:452 SUADİYE, İSTANBUL 2
REMZİ KİTAPEVİ -KANYON KANYON ALIŞVERİŞ MERKEZİ BÜYÜKDERE CAD. NO:185 KAT:2 LEVENT, İSTANBUL
REMZİ KİTAPEVİ-MARMARA FORUM AVM Osmaniye Mah.Ekrem Kurt Bulvarı E-5 Sahilyolu Üzeri Bakırköy, İSTANBUL
RENK KİTAP VE ÇERÇEVE-ASLI GÜRCAN GÜZELBAHÇE SOK. NO:18 ŞEREN PASAJI DÜKKAN 10 NİŞANTAŞI ŞİŞLİ, İSTANBUL
RIHTIM KÜLTÜR MERKEZİ GIDA BİL. HİZ. TİC. LTD.ŞTİ. CAFERAĞA MAH. NEŞET ÖMER SK. NO:9 KADIKÖY, İSTANBUL
SERDAL ASLAN-BASKOP GAZETE BAYİSİ MOBO BAĞDAT CAD. ÖMERPAŞA SOK. NO:303 KADIKÖY, İSTANBUL
SERKAN TEMEL TEZGAH SIRASELVİLER CAD.NO.13/A BEYOĞLU, İSTANBUL
SOFİ HEDİYELİK EŞYA BEBEK MAH. OTLUKBELİ CAD. YOL SOK. MAYADROM SPORTS CENTER ETİLER, İSTANBUL
STAR İLETİŞİM HİZ. LTD. ŞTİ KALAMIŞ FENER CAD. GAZİ METMETCİK SK. NO:1 FENERBAHCE, İSTANBUL
SÜLEYMAN AKYAR MOBO SİRKECİ GAR GİRİŞİ NO:1 SİRKECİ, İSTANBUL
SWISS-YASİN İLCE SWISS HOTEL BAYILDIM CAD. NO:2 MAÇKA, İSTANBUL
ŞAMPİYON KİTAP KIRTASİYE ACARLAR MAH.ACARKENT SİTESİ 1.KISIM 3.CAD.12. SOK. NO:2 BEYKOZ, İSTANBUL
ŞİMŞEK TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. YEŞİLKÖY ATATÜRK HAVALİMANI İÇ HATLAR TERMİNALİ NO:3-4 VE NO:1 YEŞİLKÖY, İSTANBUL
ŞÜKRİYE BARIŞIK SULTANAHMET CAMİ ÖNÜ IŞIKLANDIRMA CİVARI SULTANAHMET, İSTANBUL
TANER YAYINEVİ ANKARA CAD. NO:49 CAĞALOĞLU, İSTANBUL
YELKEN KİTABEVİ BATI MAH.SAHİL YOLU MARİN TÜRK İST.CİTY PORT TİC.MER.B BLOK NO.1 PENDİK, İSTANBUL
YUSUF BÜFE-MESUT ARI MADEN MAH. KİPTAŞ KONUTLARI OTOBÜS DURAĞI KARŞISI SARIYER, İSTANBUL
ZMF KIRTASİYE TEPEÖREN MAH. FIRAT CAD. MİLLENİUM BAZAAR NO:40 AKFIRAT TUZLA, İSTANBUL

İZMİR
GÜRKAN GÜNEŞ LİMAN SAHASI NO:2/28 ALSANCAK, İZMİR
YAVUZ KİTABEVİ KOL. ŞTİ. ANAFARTALAR CAD. NO:48 KONAK, İZMİR
KİTAPSAN KİTAP KIRTASİYE KASET TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ 859 SOK.NO:3/D-E 105 KONAK, İZMİR
YAKIN KİTABEVİ YAYIN BAS.DAĞ.PAZ.TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD.1464 SOKAK NO:6/A ALSANCAK, İZMİR
REMZİ KİTAPEVİ NEŞRİYAT TİC.VE SAN.A.Ş. KONAK PIER ALIŞVERİŞ MRK. KONAK, İZMİR
KORDON KİTABEVİ TİC.LTD.ŞTİ. ATATÜRK CADDESİ NO:312/A ALSANCAK, İZMİR
ARTI KİTABEVİ KIRTASİYE-HALİL TÜFEKÇİ CUMHURİYET BLV. NO:132 ALSANCAK, İZMİR
PAN KİTABEVİ YAY.KIRTASİYE TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ 1713 SK NO:17/A TİYATRO SOKAĞI KARŞIYAKA, İZMİR
DOST KİTAP KIRTASİYE-ÖMER ÖNAL TÜRKOĞLU MAH. UĞURMUMCU CAD. NO:3/C ALAÇATI, İZMİR

KONYA
KİTAPSAN KIT.KIRTASİYE VE TİC. LTD.ŞTİ. M1 TEPE ALIŞVERİŞ MRK. NO:55-58 KONYA, Konya

MERSİN
MERSIN MEZİTLİ KİTAPSAN KİTAP KIRT. KASET TİC. SAN. LTD.ŞTİ. YENİ MAH. GMK BULVARI AHMET ANIL APT. ALTI NO:714/A MEZİTLİ, Mersin
MERSIN-SILIFKE CD-KITAPSAN KITAP KIRT.TIC.LTD.STI. SILIFKE CAD. KÜLTÜR MERKEZI YANI SİLİFKE, Mersin
POZCU-KITAPSAN TIC. LTD. STI. GMK BULVARI AKDENIZ APT. NO:304/A Mersin

MUĞLA
BODRUM BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ(DAHİLİ SEVKİYAT) BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ BÜYÜK İSKENDER CAD. GÜMBET MAH. AKASYA SİTESİ NO:39/A GÜMBET BODRUM, MUĞLA
DSD FETHİYEBÖLGE TEMSİLCİLİĞİ PATLANGIÇ MAH. ANNAK APT. NO:8/A 318.D. ZEMİN KAT TAŞKAYA FETHİYE, MUĞLA
ORTACA -MEHMET YILDIRIM BAŞBAYİ ŞERİFNAZ BAŞOĞLU SOK. NO:9/A ORTACA, MUĞLA
orhan kucukbicmen çevrimdışı  
26-04-2011, 12:51   #2
mehmetişbilir
mehmet / 07-manavgat

mehmetişbilir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: shimano catana
En İyi Avı: 5.250 gram levrek
teşekkürler orhan amca
mehmetişbilir çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
26-04-2011, 13:19   #3
cyhnckr
Ceyhun / ISTANBUL SARIYER

cyhnckr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: Shimano Ultegra, Major Craft Solpara 275 50gr, Italcanna Jigging
Favori Makinası: Penn Affinity, Daiwa Emblem Pro 6000A, FinNor Marquesa 40II,Daiwa Exceler 4000HA,Daiwa Saltist 4500
En İyi Avı: 43cm palamut , 50cm Lüfer , 7,5kg Sarıkuyruk
Orhan abi hemen "YUSUF BÜFE-MESUT ARI MADEN MAH. KİPTAŞ KONUTLARI OTOBÜS DURAĞI KARŞISI SARIYER, İSTANBUL" buradan alıyorum , ***ler
cyhnckr çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
26-04-2011, 17:10   #4
NedimBugrul
nedim / İzmit

NedimBugrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Kamışı: Albastar
Favori Makinası: 70 lik Sheaskpere
En İyi Avı: 1.5 kg lık karagöz
sayın orhan bey.Gebze izmitin kazası izmite 40 km.Derginin izmit içinde satılan bir yer varmı.Selamlar.
NedimBugrul çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
27-04-2011, 09:46   #5
orhan kucukbicmen

NedimBugrul
sayın orhan bey.Gebze izmitin kazası izmite 40 km.Derginin izmit içinde satılan bir yer varmı.Selamlar.
Sevgili Nedim ağabeyim, ben sana Oltacı dergisinin yetkililerini bildiriyorum, bence senelik abone ol daha ucuza ayağına gelsin, sevgiler, saygılar
hoşçakal.

Kamil Üçbaş kardeşimizden sorabilirsin.
orhan kucukbicmen çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
27-04-2011, 09:49   #6
orhan kucukbicmen

mehmetişbilir
teşekkürler orhan amca
Sevgili Mehmet sende yapmı olduğun balık avlarını postala, yayınlasınlar.

Konu orhan kucukbicmen tarafından (28-04-2011 Saat 08:21 ) değiştirilmiştir..
27-04-2011, 12:50   #7
simendifer
Sennur / İstanbul

simendifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yazık olmuş lambukalara. Larva halinde olanlarından kalmamış da, "azcık büyüğünü tutalım bari" demişler herhalde. Tebliğde limit koyulmamış olabilir ama o lambukalar daha çok bebek.
simendifer çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
28-04-2011, 08:24   #8
orhan kucukbicmen

simendifer
Yazık olmuş lambukalara. Larva halinde olanlarından kalmamış da, "azcık büyüğünü tutalım bari" demişler herhalde. Tebliğde limit koyulmamış olabilir ama o lambukalar daha çok bebek.
Çok doğru benim de dikkatimi çekti, Ümit kardeşim de heyecandan farkında olmamıştır, uyaralım,bende sildim. Sevgili Sennur kardeşim telefonumda bir problem oldu, numaraları kaybettim, beni bir çaldırırsan sevinirim, sevgiler, hoşçakal.
28-04-2011, 17:22   #9
simendifer
Sennur / İstanbul

simendifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Orhan ağabey mesajını geç gördüm kusura bakma. Aradım ama telin kapalı, akşam tekrar denerim.
simendifer çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
01-05-2011, 08:23   #10
orhan kucukbicmen

simendifer
Orhan ağabey mesajını geç gördüm kusura bakma. Aradım ama telin kapalı, akşam tekrar denerim.
Sevgili Sennur kardeşim, bana bir mesaj at gene yeter, hoşçakal.

Bu Konuyu Paylaş!
Bu Konuyu Facebook'ta Paylaş!
Facebook
Bu Konuyu Friendfeed'de Paylaş!
Friendfeed
Bu Konuyu Twitter'da Paylaş!
Twitter
Bu Konuyu Google Buzz'da Paylaş!
Google Buzz

Konu Araçları