04-Mayıs-2008 Urla-Özbek Organizasyonu Yapıldı

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Yörük Efe tarafından paylaşıldı.

1. Yörük Efe

Yörük Efe

Favori Kamış:
    Şimdilik Olta, Sonra Zıpkın ve Dalış takımı da olacak.
    En İyi Avı:
    Şimdilik Pek Dişe dokunur bir şey yok.
    Herhese Merhabalar Dostlar !..

İki haftadır çığırtkanlığını yaptığımız Urla-Özbek'den tekne avımızı nihayet gerçekleştirdik.

YER : Urla - Özbek
    YEM : Sülünez-Borukurdu-Mamun ve Tuzlanmış Sardalya
    HAVA: Açık ve Hafif Rüzgar
    MALZEME: Herkes Kafasına göre takıldı.

Sabah erken Okan Buca'dan-Hatay'a bana geldi. Bozyaka'dan da Suat Usta'yı aldıkdan sonra buluşma noktamız olan Özbek Kavşağındaki Total Benzin istasyonunda buluştuk.

Ayak üstü kısa bir tanışma faslından sonra Limana doğru yol aldık. Tabi ki bizi bekliyen iki tane tekne ve Tatlı mı - Tatlı kaptanımız Cem abi ile ikinci kaptan oğlu beklemekde idi.
    Tabi ki ben herkesi fotoğraflıycam derken millet limana doğru yol aldı. Bizim aracın kaptanı da ( Okan ) Yolu şaşıdığı için limanı biraz geç bulduk.

İlk Buluşma:

Özbek kavşağı buluşma yeri:

Karagöz Pamir'den:

Okan'dan ikili güzellik:

Kubilayın şansı yerindeydi:

Kubilay'dan gopez:

Suat usta:

Tekneden:

Sırtılar başladı:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Mayıs 2008
  2. saitcan

saitcan İSMAİL

Favori Kamış:
    el oltası
    En İyi Avı:
    850 gr mercan 700 gr çupra .

abi anlaşılan bu gece görmek nasıb olmayacak artık yarın bakarız hayırlısıyla.

3. semih91

semih91 Semih

Favori Kamış:
    Dam makina + virax kamış :)
    En İyi Avı:
    5 kg Aynalı Sazan
    Pamir'den karagöz:

Orhanbaba'nın trofesi:

Orhanbaba beklemede:

Toygun:

Toygun çalışmaya başladı:

Toygun iş başında:

Livardakiler:

Herkes mutlu:

Eve dönerken:

Mutlu son:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Mayıs 2008
  4. HKÖZBİLEN

HKÖZBİLEN çınar Özbilen

Favori Kamış:
    Hepsi
    En İyi Avı:
    6,5 kg balon balığı DAMLATAŞ-ALANYA
    Emeği geçen herkese yürek dolusu sevgi ve saygılar 49 yaşındayım hayatımın en güzel sayılı güzel günlerinden birini yaşadım muhteşemdi

5. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Balık bol kovalar dolmuş, muhabbet deseniz gırla, yüzlerde gülüyor, dahası sağlık. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim. İnşallah 11 mayıs İzmir org dada aynını tekrarlayacağız daha kalabalık hemde:)
    Oltalarınızda balık, yüzünüzde tebessüm eksik olmasın.;)

6. solakali79

solakali79

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Sazan 2KG
    Güzel bir gün geçirmişsiniz avınızda iyi geçmiş tebrikler.

7. HKÖZBİLEN

HKÖZBİLEN çınar Özbilen

Favori Kamış:
    Hepsi
    En İyi Avı:
    6,5 kg balon balığı DAMLATAŞ-ALANYA
    Dostluk ve Muhabbet

Dostluk ve Muhabbet gerçekten ne ararsanız vardı şimdi 11 mayısı canı gönülden bekliyorum 7-8 çeşit makina ile gittim 1 tanesiyle avlandım maksat muhabbet 9-10 balık yakaladım inanın çok güzel birgün geçirdim böyle organizasyonların gerçekleşmesinde emeği geçen herkeze yürek dolusu sevgi ve saygılarımı sunarım.

8. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Tebrik ederim mükemmel bir organizasyon olmuş.

9. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Çok mükemmel bir gün geçirmişsiniz ,Balikavi ailesi bu ,tebrik ediyorum sizleri ,Allah daha nice orglar yapmayı bizlere nasip etsin

10. murana

murana pamir

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    cok guzeldi

Gercekten herkes guzel eğlendi emeği gecenlere cok tesekkurler yeni dostluklar kazandık bence organizasyonun en önemli kısmı bu , yani yeni abilerim ve kardeşlerim oldu 11 mayısta görüşmek üzere

Not: birde hayatımda ilk defa olta ile barbun yakaladım ben bile şaşırdım :) yani olta ile barbun yakalamak bir sehir efsanesi değil bir gerçekmiş:) biz 2 tekne çıktık diğer teknenin fotograflarıda gelir herhalde ...

Ayrıca taze taze sıcak sıcak yaptığı özel karışım ile kızartığı melinalar için cem kaptanımıza , balığın yanında olmaz ise olmazı rakılar için muharrem abimize, guzel hoş sohbeti için kubilay ve nadir abilerimize, taaa istanbuldan kalkıp gelen ve bizlere neşe kaynağı olan noyan ve seçil çiftine, suat abimize , orhan ve okan abimize cok tesekkurler ( bizim tekne kontiki ekipibi ) ayrıca diğer teknede bulunan tum arkadaşlarada cok sevgiler , guzel dostluklar kazandık az kalsın unutuyordum tabi ki diğer teknede yol arkadaşım olan cem kardeşimede teşekkürler

Cem kardeş yengeçler işe yaramadı ama bir dahaki sefere cipuralar bizim sen merak etme:)

Nadir abi bu sefer olmadı ama soz bir dahaki sefere 1 kg ve ustu balıklar senin kovana :) ama abi 2 kg ve ustu bana :)

Pamir

Son düzenleme: 6 Mayıs 2008
  11. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

pamir merhaba e postamı aldınmı

12. ulvi

ulvi

Favori Kamış:
    Kıyıdan Olta ve kamış-Zıpkın
    En İyi Avı:
    Hayalimdeki balığın peşindeyim
    Ellerinize sağlık,güzel İzmir'in güzel insanları..

13. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

4 mayıs özbek organizasyonu güzel bitti.darası 11 mayısa

4 mayıs balikavi.nette arkadaşlarla bir organizasyon yapalım dedik.yörük efeyle tanıştık. görüştük arkadaş olduk. birlikte kararlar aldık. yardımlaştık.resimlerde görüldüğü gibi diğer arkadaşlarımızla tanıştık. kaynaştık. bu güzel günde birlikte akşama kadar eğlendik. ogünün sonuna kadar inanın gerideki sıkıntı, streslerden biri aklıma gelmedi. balık yakalamışım, yakalamamışım pek de önemli değildi. benim için
    o güzel günün hiç bitmesini istemedim. bu organizasyona bizimle gelen öncelikle istanbuldan sadece bu organizasyon için gelen bambullar (noyan ve seçil) arkadaşlara ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim. ben ve yörük efe mutlu olduk.Diğer arkadaşlarımında aynı hissi paylaşması bizim mutluluğumuzu bir kat daha artırır.inşallah diğer organizasyonlarda birlikte olmak dileğiyle.kovalarda balıklar kalplerde mutluluklar eksik olmaz inşallah

14. murana

murana pamir

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    nadir abi

abi hiç bir e-mail gelmedi bana

Pamir

15. munuez

munuez cem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    900gr mercan
    5ty

pamir abi asıl ben tşk ederim senin gibi değerli bi abiyi tanımış oldum balık bahane oldu valla biliosun yolun ne zaman bornovaya düşerse bi kardeşin var bu taraflarda her ne kadar sağlam balaık tutamasakta eğlenceli bi gündü..
    bu arada yengeçleri yazmadan geçemicem euheue:D o 9 tane yengeç arada nereye kayboldu hala onu düşünüorum :):) bidaki sefere doru söylüosun abi çipura olan yere gidelim ya bu ufaklıklar la olmuyo::):)

16. murana

murana pamir

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    yengec olayı

:D valla bence 9 taneside biz ekmek alırken kaçtı :D cem muhakkak araşırız bundan sonra

kendine iyi bak

Pamir

17. bambul

bambul Noyan Ekici

Favori Kamış:
    sopa, el oltası
    En İyi Avı:
    Orkinos 5 kg, kalamar 1100g
    Harika bir gün geçirdik, o gün birlikte olduğumuz herkes sağolsun varolsun!

Sevgili kaptan abimiz Cem (Kontiki) hem muhabbeti, hem yemekleri sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamadık.

Sevgili Nadir(nadirsakoglu) abi emir vermiş, bütün personelini getirmişti. İstanbul ekibi uyuyonuz mu lan şeklinde bizi bi gazladı, o andan sonra at-çeke başladık. Onun şakalarıyla ve muhabbetiyle içimiz ısındı.

Sevgili Muharrem(YörükEfe) abi yemleri hazırladı, gak diyene rakı guk diyene nevale servisi yaptı. Fırsat buldukça da anılarıyla bizi gülümsetti. Ayrıca sayın yenge öyle yemekler hazırlamış ki, anlatamıyorum.

Pamir(murana) kardeşim gerek direksiyon hakimiyetiyle, gerek balıktaki ustalığıyla takdirimize mazhar oldu :D Gün boyu kakara kikiri yapmak suretiyle de motivasyonumuzu diri tuttu.

Yol arkadaşlarımız Cem(munuez), Bülent ve günümüzü renklendiren tüm abilere, kardeşlere sonsuz teşekkürler.

Bu sadece başlangıç, nice güzel avlara, muhabbetlere.

18. murana

murana pamir

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    unuttum yahuu

bulent kardeşimede yolculukta bize eşlik ettiği ve muhabbeti için ayrıca tesekkur ederim kucuk parka geldiğim zaman muhakkak yanımdayım kardeş sen ciğ kofteleri hazırla

Pamir

19. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

şimdi mesaj gönderdim abim mesaja bir bak

20. fakirbalıkçı

fakirbalıkçı Necmi Özgül

Favori Kamış:
    mitchell privilage
    Favori Makine:
    shekspire
    En İyi Avı:
    Çarşı dostluğu
    Oganizasyona KAtılan Tüm arkadaşlarımızı kUtluyorum Harika bir gün geçmiş yüzlerdeki neşeden okunuyor emeğinize sağlık Nice ORganizasyonlara bizlerin de katılacağı :) tabiki