3 kişi sırtı ve çok açılmamak kaydıyla motor tavsiyesi

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında Burki45 tarafından paylaşıldı.

1. Burki45

Burki45 gökhan

arkadslar ben 30 yasında aranıza yeni katılan biriyim basıma gelen ve devam eden bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım olucak. ben sahibinden comdan 350 liraya ot kesme makinasından yapılan bir motor aldım hala satılmaya devam edilior sakın bulaşmayın. ve uygun yollu 2.91 marine pro bot aldım zodyak tarzı değil . ilk denememde motor diye satılan alet bırakın gitmeyi kendi etrafında zor dondu
    elimde kaldı motor çöpe atıcam simdi botumdan suan lık bu seneyi gecirmek kaydıyla memnumum seneye güzel bi zodyak alıcam simdi arkkadslar bitane mercury 3.3 kısa saft 2 zamanlı motor buldum hic kullanılamıımıs 0 1500 lira istiyolar benzin bile koymamıslar . bu motor benım ısımı görürümü arkadsalar mercury nansıl seneye yazın alacagım 3.5 metre ccivarında zodyak botumuu götürürmü bide hızdan yorum yapacak arkaslr ilk defa motorla cıkıcam bana anlaycagım dilden hızdan kasıt yaparsanız sevinirim ben 2 kişi maksimun 3 kişi sırtı ve cok acılmamaK şartıyla kıyı kesimlerde balık avalamak istiyorum simdiden cvp yazan herkese *** ederim .