ADB BELGESİ İCİN YARDIM

Konu, 'Tebliğler' kısmında selcuk sultan yilmaz tarafından paylaşıldı.

1. selcuk sultan yilmaz

selcuk sultan yilmaz Selcuk Sultan Yilmaz

Merhaba Arkadaslar ben bu foruma yeni uye oldum ve bu adb belgesinde kafamı karıstıran cok sey var size sormak istedegim bi kac soru soracagım

1. Ben http://gss.gasm.gov.tr/ sitesinden kayıt oldum ve simdik sınava katılmak istiyorum ama kafama takılan bu raporu olsun ek bilgileri olsun nasıl eklege bilecem sayfaya bu sayfayı cok basit yapmıslar bana tek tek bu kısmını bana anlata bilecek bi arkadasımız varmı bi turlu cozemedim bu isi kafam cok karıstı daha sınava girmeden yani sayfada yaptıgımız islemlerden sonra gire biliyormuyus yoksa daha baska bi siteden veya baska birsey yapmam lazim mı arkadaslar sizden yardım bekliyorum selamlar bu konuda simdiden tesekkur ediyorum bu raporö kimnik fotokopisi lazim olan evraklar ve nasıl yuklegecegim sayfaya onu beceremedim simdiden tesekuurlerbanghead banghead banghead

2. enez22

enez22 irfantunalı

Favori Kamış:
    Shimano Catana
    Favori Makine:
    Shimano Catana
    En İyi Avı:
    levrek 3 kg,sinarit 5 kg.
    http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=53280&highlight=adb bu linke gözat.

Selçuk zor bir durum yok ortada, yapman gerekenler zaten linkini verdiğin sitede aşama aşama mevcut. Madem kayıt işlemini yaptın şimdi uzaktan eğitimi bitirmen gerekli. Diğer evrakları da hazırladığın zaman yükleyeceksin, kendin yapmakta zorlanıyorsan bir arkadaşından yada internet kafeden yardım alabilirsin. Hadi kolay gelsin.

3. fleto

fleto baran kilitci

Favori Makine:
    daiwags9
    ades teki online kurslara katılman mecburıdır.toplamda 17adt sınav var.bu sorulara çalışıp ortalama 80 puan alman gerekiyor.sitede test sorusu hazırlanmış.başarı olunca bahsettiğin siteden kayıt olacaksın.özel bir hastaneden rapor alacaksın.kbb.50 tl bankaya yatıracaksın.hesap nosu sitedevar.bu raporu ve banka dekontunu.kimlik bilgilerinle beraber taratarak siteye ekleyeceksin.email adresine ssınav tarihi ve yeri gönderilicek.sınava giderken banka dekontu yanında olsun.