Balık avcısı yılanlar

Konu, 'Videolar' kısmında mumuk06 tarafından paylaşıldı.

1. mumuk06

mumuk06 muhammet yanık

Merhaba kıymetli hobidaşlar. Alabalık avında ilk kez şahit olup ve görüntülediğim bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Aniden karşıma çıkan ve kısa süreli soğuk ter attıktan sonra telefonu çıkararak kayıt etmeye başladığım yılan görüntüsünü sonuna kadar videoya aldım. Aslında iki tane yılan vardı. biri balığı yutmaya çalışırken öbürüde onun yanındaydı. Beni fark ettikten sonra oradan ayrıldı. Balık avlayan yılan ise yaklaşık 6 dakika gibi bir sürede tamamen yuttu. Ben balık avlayamazken onun güzel porsiyonluk balık avlaması çok iyiydi. Doğanın harika dengesi av avcı ilişkisi içerisinde her canlı nasibini bir yerden karşılıyor. Yalnız yılanın zehirli yada zehirsiz olduğunu bilmiyorum . Muhtemelen su yılanıdır diye düşünüyorum. Yalnız görüntülere hd kalitede bakarsanız tam yutma anında kobra şeklinde kulakları çıktı gibi. Oda beni baya bi ürküttü. İyi seyirler.

2. sgkrc

sgkrc Serhat

Vay ne koca balığı yuttu ben de gölde çalışıyorum burada bu bakar büyük yılanlar yok. Olsa da herhalde buradaki balık türlerini yiyemez. :)